Tygodniowo mamy 4,5 tys. unikalnych użytkowników. Rozbudowa Portalu przewiduje …

1 min czytania
Aktualności

 

W miesiącu kwietniu Portal odwiedziło prawie 16 tysięcy unikalnych użytkowników – tygodniowo ponad 4,5 tysiąca. Odnotowano ponad 28 tysięcy odwiedzin. Wszystkim odwiedzającym Portal dziekuję.

Mam wiele pomysłów na uatrakcyjnienie Portalu i nadzieję, że do września wiele z nich uda się zrealizować. Pierwsze z nich zostaną wdrożone w bieżącym miesiącu. Będzie to przesuwany pasek na głównej stronie Portalu z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naszej grupy zawodowej. Ponadto zostanie uruchomiony moduł bezpłatnego i samodzielnego zamieszczania przez pracodawców ofert pracy dla pielęgniarek i położnych oraz ofert składanych przez pielęgniarki i położne potencjalnym pracodawcom. Podkreślam – bezpłatnego.

Od połowy kwietnia, w każdą środę możesz otrzymywać na swoją skrzynkę pocztową e-maila z najpopularniejszymi i najważniejszymi informacjami zamieszczanymi na Portalu. Wystarczy się  zarejestrować  poprzez podanie tylko swojego adresu e-mali. Z tej możliwości korzysta już ponad 650 zarejestrowanych użytkowników Portalu.

Kolejnym etapem będzie rozbudowa Portalu mająca na celu przypisanie poszczególnej jego części konkretnej dziedzinie pielęgniarstwa. Zamieszczane będą tam standardy, opinie konsultantów, informacje o szkoleniach, konferencjach, materiały pokonferencyjne, linki do stron, literatura. Będzie także możliwość rejestracji i prezentacji własnej osoby. Mam nadzieję, że realizacja tego zadania będzie pierwszym krokiem do budowy Portalu o charakterze społecznościowym.

Do września mam zamiar podjąć działania logistyczne w celu rozszerzenia kolportażu Ogólnopolskiej Niezależnej Gazety Pielęgniarki i Położnej.  Mam w planie zwiększenie 7 tys. nakładu Gazety do 20 tys. Gazeta będzie nadal bezpłatna, a jedyną możliwością jej posiadania będzie złożenie internetowego zamówienia za pomocą formularza. Nr 5 Gazety możesz jeszcze zamówić tutaj. Czeka na Was ostatnie 1000 egz.

Czas pomyśleć o poszerzeniu składu osobowego redakcji Portalu, który nadal jest jednoosobowy …., czasem dwu. Poszerzonym o OLIWKĘ, którą prezentuję poniżej.  

 

 

Pozdrawiam

Mariusz Mielcarek  

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7794 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOdzież medycznaSklep Pielęgniarek i Położnych

Bluzy medyczne dla pielęgniarek i położnych idealne na lato.

1 min czytania
Bluzy medyczne dla pielęgniarek Bluza medyczna BD4 z dzianiny, dostępna w Sklepie Pielęgniarek i Położnych, będzie idealnym wyborem do pracy dla pielęgniarek…
AktualnościMiesięcznik branżowy Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i PołożnychOrzecznictwo sądowe

Szpital skierował pielęgniarki z kardiologii do pracy na neurochirurgii.

2 min czytania
Narodowy Fundusz Zdrowia o organizacji pracy personelu pielęgniarskiego W majowym wydaniu Gazety Pielęgniarek i Położnych, na stronie 5 publikujemy uzasadnienie do wyroku…
AktualnościSzkolenia pielęgniarek i położnych

Ponad 3 tys. pielęgniarek zapisało się na ten kurs specjalistyczny.

5 min czytania
Kurs specjalistyczny dla pielęgniarek Według danych podawanych przez Centrum kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Warszawie kurs specjalistyczny, który jest przedmiotem poniższego…
Komentarze