Uwaga pielęgniarki i położne poz! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. BEZPŁATNE warsztaty "Antybiotykoterapia praktyczna".

1 min czytania
AktualnościRecepty pielęgniarek
Uwaga pielęgniarki i położne poz! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. BEZPŁATNE warsztaty "Antybiotykoterapia praktyczna".

 

        

 

Informacja dla pielęgniarek i położnych posiadających kwalifikacje do ordynacji leków i wypisywania recept w sprawie szkoleń realizowanych w ramach Narodowego Programu Ochrony Antybiotyków

 

Departament Pielęgniarek i Położnych uprzejmie informuje, iż Narodowy Instytut Leków, w ramach realizacji Narodowego Programu Ochrony Antybiotyków, rozpoczyna cykl szkoleń dla profesjonalistów medycznych, w ramach którego zaplanowano szkolenie nt. ,,Zakażenia w podstawowej opiece zdrowotnej” dla 60 pielęgniarek z województwa mazowieckiego, które zdobyły kwalifikacje do ordynacji leków przeciwdrobnoustrojowych.

Szkolenie odbędzie się 21 września 2016 r. w Narodowym Instytucie Leków w Warszawie, przy ul. Chełmskiej 30/34.

Szczegółowe informacje dotyczące programu oraz rejestracji uczestników zamieszczone są na stronie Programu: www.antybiotyki.edu.pl

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a uczestnikom przysługiwać będą punkty edukacyjne.

Zgodnie z informacją przekazaną przez Organizatora szkoleń, w kolejnych latach przedmiotowe szkolenia będą organizowane również dla pielęgniarek z innych województw.

 

źródło: http://www.mz.gov.pl/

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7273 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNormy zatrudnienia

Głos pielęgniarek o normach zatrudnienia.

2 min czytania
Trwa walka o przywrócenie czegoś, co nigdy nie weszło w życie… Stanowisko Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 5 października 2021 r….
AktualnościNowa siatka płac

Współczynniki pracy pielęgniarek– jest ważny kompromis.

4 min czytania
Obowiązująca tabela wynagrodzeń pielęgniarek i położnych jest niesprawiedliwa i dyskryminująca w zakresie podziału na grupy W dniu wczorajszym na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek…
AktualnościOferty pracy

Dodatkowa praca dla pielęgniarki. 82 godziny miesięcznie.

1 min czytania
Oferta pracy dodatkowej dla pielęgniarek Miejsce pracy: Chełm. Zakres obowiązków: Obsługa PEG, zmiana opatrunków przy PEG-u, odsysanie, zakładanie cewnika zewnętrznego. Rodzaj umowy:…
Komentarze