VIII Ogólnopolskie Forum Zarządzających w Medycynie

1 min czytania
Aktualności
VIII Ogólnopolskie Forum Zarządzających w Medycynie

Forum Zarządzających w Medycynie

W dniach 16-17 maja 2024 r. odbędzie się VIII Ogólnopolskie Forum Zarządzających w Medycynie. Spotkanie zostanie zorganizowane w Hotelu Vienna House Easy w Katowicach. To doskonałe miejsce do wymiany wiedzy, nawiązywania kontaktów zawodowych i rozwijania kompetencji.

W ciągu dwóch dni zostanie wygłoszonych ponad 70 prelekcji. Prowadzący prezentacje to doświadczeni trenerzy biznesu, prawnicy, doradcy biznesowi, przedstawiciele Centrum E-Zdrowia, eksperci w sprzedaży usług medycznych, praktycy zarządzania placówką medyczną, twórcy wizerunku centrum medycznego oraz inni renomowani profesjonaliści związani z branżą zdrowia.


Wśród tematów znajdą się:

  • Obsługa pacjenta: Prelegenci omówią strategie doskonalenia obsługi pacjentów, budowania relacji i zwiększania satysfakcji pacjentów.
  • Współpraca z NFZ: Jak efektywnie współpracować z Narodowym Funduszem Zdrowia? Prezentacje i dyskusje na ten temat pozwolą na lepsze zrozumienie mechanizmów finansowania i współpracy z instytucjami publicznymi.
  • Kompetencje menedżerskie: Jakie umiejętności są niezbędne w pracy menedżera w sektorze medycznym? Eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami i wskazówkami.
  • HR w medycynie: Rekrutacja, motywacja pracowników, rozwój kompetencji.
  • Prawo medyczne: najważniejsze aspekty prawne dotyczące działalności placówek zdrowia.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania w medycynie do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu! Szczegóły znajdują się na stronie internetowej: www.ofzm.pl.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 2.7 / 5. Ilość głosów: 3

Bądź pierwszym, który oceni wpis

Zobacz także
Aktualności

Pewność siebie przez całą dobę: wsparcie rodzicielskie w dzień i w nocy.

5 min czytania
Rodzicielstwo to nieustający proces, który trwa przez pierwsze lata życia dziecka i rzadko jest przewidywalny. Dni zmieniają się w noce, wypełnione karmieniem,…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki mgr skarża szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Podwyżki pielęgniarek od 1 lipca a szpital każe podpisać porozumienie.

2 min czytania
Pielęgniarki, które nie podpiszą „porozumienia” mają dostać wypowiedzenie z pracy.  Z redakcyjnej poczty: Informuję co się dzieje w naszym szpitalu. Otóż wszystkie…
AktualnościPraktyka zawodowa

Zbadano paznokcie pielęgniarek - żelowy lakier nie ma negatywnego wpływu na obciążenie bakteryjne.

2 min czytania
Badania na personelu medycznym W najnowszym wydaniu Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych poruszamy sprawę wyników badań przeprowadzonych na personelu medycznym dotyczących obciążenia…
Komentarze
×
Aktualności

Pielęgniarki napisały do Marszałka Sejmu.