VIII Ogólnopolskie Forum Zarządzających w Medycynie

1 min czytania
Aktualności
VIII Ogólnopolskie Forum Zarządzających w Medycynie

Forum Zarządzających w Medycynie

W dniach 16-17 maja 2024 r. odbędzie się VIII Ogólnopolskie Forum Zarządzających w Medycynie. Spotkanie zostanie zorganizowane w Hotelu Vienna House Easy w Katowicach. To doskonałe miejsce do wymiany wiedzy, nawiązywania kontaktów zawodowych i rozwijania kompetencji.

W ciągu dwóch dni zostanie wygłoszonych ponad 70 prelekcji. Prowadzący prezentacje to doświadczeni trenerzy biznesu, prawnicy, doradcy biznesowi, przedstawiciele Centrum E-Zdrowia, eksperci w sprzedaży usług medycznych, praktycy zarządzania placówką medyczną, twórcy wizerunku centrum medycznego oraz inni renomowani profesjonaliści związani z branżą zdrowia.


Wśród tematów znajdą się:

  • Obsługa pacjenta: Prelegenci omówią strategie doskonalenia obsługi pacjentów, budowania relacji i zwiększania satysfakcji pacjentów.
  • Współpraca z NFZ: Jak efektywnie współpracować z Narodowym Funduszem Zdrowia? Prezentacje i dyskusje na ten temat pozwolą na lepsze zrozumienie mechanizmów finansowania i współpracy z instytucjami publicznymi.
  • Kompetencje menedżerskie: Jakie umiejętności są niezbędne w pracy menedżera w sektorze medycznym? Eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami i wskazówkami.
  • HR w medycynie: Rekrutacja, motywacja pracowników, rozwój kompetencji.
  • Prawo medyczne: najważniejsze aspekty prawne dotyczące działalności placówek zdrowia.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania w medycynie do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu! Szczegóły znajdują się na stronie internetowej: www.ofzm.pl.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 2.7 / 5. Ilość głosów: 3

Bądź pierwszym, który oceni wpis

Zobacz także
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Pracodawca zapewnia "konkurencyjne i atrakcyjne wynagrodzenie pakietowe".

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Nowatorska Klinika Medycyny Estetycznej premium, działającą w dziedzinie transplantacji włosów i trychologii, medycyny estetycznej, a także kosmetologii, chirurgii…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychNowa siatka płacWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki - wynagrodzenie zasadnicze od 1 stycznia 2025 r.

1 min czytania
Wynagrodzenia pielęgniarek – propozycja ministerstwa W poniższym artykule, który pochodzi z lipcowego wydania Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych zajmiemy się tematem związanym…
Aktualności

Pielęgniarki liczą czas do emerytury.

2 min czytania
Komentarze pielęgniarek Poniżej zamieszczamy kilka wybranych komentarzy zamieszczonych na profilu na Facebooku pod cytatem jednej z pielęgniarek. Pielęgniarka: Liczę już lata do…
Komentarze
×
Aktualności

Pielęgniarki napisały do Marszałka Sejmu.