W debacie Komorowski – Duda o pielęgniarkach. Duda: "pielęgniarki nie gwiżdżą, bo to eleganckie kobiety". Urocze.

1 min czytania
Aktualności
W debacie Komorowski – Duda o pielęgniarkach. Duda: "pielęgniarki nie gwiżdżą, bo to eleganckie kobiety". Urocze.

 

Komorowski: Proszę przypomnieć panie pośle strajk pielęgniarek, jak zostały przyjęte w Urzędzie Rady Ministrów, przez Jarosława Kaczyńskiego? No, zostały przyjęte w ten sposób, że im wyłączono komórki, zagłuszarki włączono. No, to jest przyjazny stosunek, i dialog z obywatelami? Panie pośle, dzisiaj moja żona, parę dni temu była na zjeździ pielęgniarek, pana też tam wygwizdano! Bo pan próbował kwestię polityzować, zamiast ją rozwiązywać. 

(…)

Panie pośle, ja zapraszam do współpracy! Może razem do tych pielęgniarek pójdziemy. Może tym razem nie będzie pan, ja na pewno nie, zagłuszał telefonów pielęgniarek polskich. Ale warto pamiętać, że takie wydarzenie miało miejsce za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Duda: Panie prezydencie, szkoda, że pan nie słyszał pań pielęgniarek. Pielęgniarki nie gwiżdżą panie prezydencie. To eleganckie kobiety.   

 

Zobacz komentarze na facebooku

 

Powyższa wymiana zdań od 1:02:45

 

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7273 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNormy zatrudnienia

Głos pielęgniarek o normach zatrudnienia.

2 min czytania
Trwa walka o przywrócenie czegoś, co nigdy nie weszło w życie… Stanowisko Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 5 października 2021 r….
AktualnościNowa siatka płac

Współczynniki pracy pielęgniarek– jest ważny kompromis.

4 min czytania
Obowiązująca tabela wynagrodzeń pielęgniarek i położnych jest niesprawiedliwa i dyskryminująca w zakresie podziału na grupy W dniu wczorajszym na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek…
AktualnościOferty pracy

Dodatkowa praca dla pielęgniarki. 82 godziny miesięcznie.

1 min czytania
Oferta pracy dodatkowej dla pielęgniarek Miejsce pracy: Chełm. Zakres obowiązków: Obsługa PEG, zmiana opatrunków przy PEG-u, odsysanie, zakładanie cewnika zewnętrznego. Rodzaj umowy:…
Komentarze