Warsztaty dla pielęgniarek – Efektywna komunikacja …., które umożliwią lepsze porozumienie w pracy i większe z niej zadowolenie.

1 min czytania
Aktualności

.

Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć
w świecie


Już parę lat się do tego przymierzałam… Mogę nawet powiedzieć, że było to moim ogromnym MARZENIEM!!! Lata zbierania wiedzy ze studiów pielęgniarskich, podyplomowych i licznych szkoleń – warsztatów, masa przeczytanej literatury psychologicznej oraz doświadczenia osobiste i zawodowe. Teraz już wiem, że jestem na realizację swych marzeń w pełni gotowa. Co to za marzenie?

Od kilku już lat marzyłam o tym, by stworzyć program szkoleń – WARSZTATÓW dla pielęgniarek, które umożliwiłyby nam lepsze porozumienie w pracy i większe z niej zadowolenie… I chyba nadeszła już najwyższa pora, by zacząć to marzenie urealniać 🙂  Zapraszam więc Was do udziału w organizowanych przeze mnie warsztatach.
Zaplanowanych tematów jest już kilka. W planach m.in. warsztaty z zakresu prawa, rozwoju osobistego oraz z efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi w pielęgniarstwie. Zaczniemy jednak od tego, co stanowi najbardziej kluczowy element wzajemnej współpracy – od sztuki porozumiewania się.


Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie” – tak zatytułowałam ten wpis nie bez powodu. Często narzekamy na różne kwestie – na to, że z jakichś przyczyn jest nam źle. Niejednokrotnie bierze się to z braku umiejętności komunikacyjnych. I często wcale nie chodzi o to, że ktoś jest złośliwy, tylko po prostu nie jest świadomy swoich błędów oraz ich wpływu na swojego rozmówcę.
Dlatego swoje pierwsze warsztaty zatytułowałam „Efektywna komunikacja w Pigułce.”

Monika Kuliga

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na stronie – O biznesie w pielęgniarstwie i nowoczesnym zarządzaniu

.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8015 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych

Propozycje prezentów dla pielęgniarek i położnych do 100 zł i więcej.

1 min czytania
Prezenty dla personelu medycznego Wybór odpowiedniego prezentu to zawsze trudne zadanie. Jeśli szukasz podarunku dla bliskiej Ci pielęgniarki lub położnej to trafiłaś/eś…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Dyrektor do pielęgniarek: nie wyrażałem zgody na podwyższanie kwalifikacji. To za nie nie zapłacę.

5 min czytania
Obraz chaosu płacowego w podmiotach leczniczych na przykładzie Szpitala Wielospecjalistycznego Do Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie wpłynęło zawiadomienie dotyczące zwolnień grupowych, które…
AktualnościOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Pielęgniarki - rosną długi szpitali wobec pielęgniarek. Kto je sfinansuje?

3 min czytania
Lawinowo rosną zobowiązania finansowe podmiotów leczniczych wobec pielęgniarek i położnych Sprawy sądowe dotyczące zasad wynagradzania pielęgniarek i położnych zaczynają mieć wpływ na…
Komentarze