Warto zamówić prenumeratę Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych 2024.

1 min czytania
Aktualności
Warto zamówić prenumeratę Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych 2024.

Do wyboru wydanie papierowe oraz elektroniczne gazety dla personelu pielęgniarskiego.

Gazeta dla pielęgniarek i położnych

Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych jest branżowym miesięcznikiem dedykowanym pielęgniarkom i położnym. Poniżej przedstawiamy główne tematy styczniowego numeru.

  1. Obecna strategia wobec projektu OZZPiP taka sama jak za rządów PiS-u
  2. Do czego doprowadziła radosna twórczość decydentów w zakresie płac
  3. Pielęgniarki mają zostać przydzielone do „poziomów wykonywania praktyki”
  4. Doniosłe stanowisko absolwentek LM i SM”
  5. Dyskusja pomiędzy pokoleniami pielęgniarek

Gazeta kolportowana jest na oddziały szpitalne do prawie 600 podmiotów leczniczych w całej Polsce oraz do indywidualnych prenumeratorów, którzy zakupili prenumeratę.

Promocja na prenumeratę dla pielęgniarek i położnych

Prenumeratę Gazety może zamówić każdy, kto chciałby otrzymywać ją co miesiąc w wersji papierowej pod wskazany adres, np. domowy lub do pracy. Obecnie trwa promocja na prenumeratę roczną (12 wydań miesięcznika). Cena prenumeraty została obniżona o 20%. Głównym celem, jaki sobie stawiamy tworząc Gazetę pielegniarki.info.pl, jest rola informacyjna. Piszemy o aktualnej sytuacji prawnej, komentujemy zmiany w przepisach dotyczących zawodu pielęgniarki i położnej, piszemy o aktualnej sytuacji na rynku pracy, czy też informujemy o bieżących sprawach istotnych w zawodzie pielęgniarskim. W Gazecie znajdziesz oferty szkoleniowe, oferty pracy, a także różne produkty dedykowane pielęgniarkom i położnym.

W przypadku chęci otrzymywania większej ilości sztuk Gazety prosimy o kontakt z redakcją pod adresem meilowym: [email protected] lub telefonicznie z Panią Darią Krajewską 792-461-584.

E-wydanie dla pielęgniarek i położnych

Miesięcznik od niedawna jest także dostępny w formie e-wydania, które można zakupić na stronie Sklepu Pielęgniarek i Położnych za jedyne 9,99 zł. Jest to wygodna opcja, ponieważ wybrany numer Gazety otrzymujesz zaraz po jego zakupie i możesz cieszyć się nim czytając na spokojnie w domu, np. na komputerze, tablecie czy telefonie.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3 / 5. Ilość głosów: 2

Bądź pierwszym, który oceni wpis

592 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Pielęgniarki liczą czas do emerytury.

2 min czytania
Komentarze pielęgniarek Poniżej zamieszczamy kilka wybranych komentarzy zamieszczonych na profilu na Facebooku pod cytatem jednej z pielęgniarek. Pielęgniarka: Liczę już lata do…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Pracodawca podaje stawkę godzinową.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Grupa, która oferuje prawie 1500 miejsc w nowoczesnych Domach opieki dla seniorów i Klinikach rehabilitacyjnych, specjalizujących się w…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Odszkodowania pielęgniarek - jak prawidłowo uzasadnić pozew.

1 min czytania
Wzór uzasadnienia pozwu pielęgniarki o odszkodowanie W bieżącym wydaniu Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych, które zostało wydane 11 lipca 2024 r. publikujemy…
Komentarze
×
AktualnościPraktyka zawodowa

Pielęgniarka z tytułem magistra – jakie ma inne obowiązki w szpitalu niż pozostałe pielęgniarki.