Wasze opinie o srebrnikowych dyżurach. Jedne pielęgniarki na zwolnieniach a inne pielęgniarki biorą dodatkowe dyżury w ich miejscach pracy. Srebrnikowe dyżury!

3 min czytania
AktualnościPielęgniarki na zwolnieniach

 


PIELĘGNIARKI NA ZWOLNIENIACH

26 czerwca 2018

Drogie Koleżanki Pielęgniarki, Drodzy Koledzy Pielęgniarze z innych szpitali!

Dziękujemy Wam bardzo, że tak wspieracie działania związkowe w naszym szpitalu, pomagając Dyrekcji szpitala i uroczej naszej Pani Kadrowej oraz troskliwej Pani Naczelnej.

Ze wzruszeniem przyjęliśmy wiadomość jak chętnie zgodziliście się rozbić solidarność zawodową, biorąc dyżury na umowę zlecenie lub zatrudniając się na umowę o pracę i przystępując ramię w ramię do pracy z naszymi wspaniałymi oddziałowymi i koordynującymi. Dzięki temu my także widzimy szansę na realizację naszych żądań, kiedy to Wy wypoczęte po 12-godzinnych dyżurach w swoich szpitalach biegniecie tudzież jedziecie z szaleńszą prędkością do naszego szpitala, by tutaj odbyć kolejne 12-godzin w ramach powołania pielęgniarskiego, jak zwykł to nazywać Nasz Dyrektor, a tym samym mając zapewnione 24-godziny pracy dla dobra pacjentów.

Dzięki usłużnej Waszej pomocy, nasze koleżanki, które pozostały w pracy, mają o wiele mniej pracy i obowiązków, a możliwość przyuczenia Was do pracy na oddziale daje im niestworzoną okazję do przećwiczenia zdolność wykonywania kilku czynności jednocześnie i wzajemnego poznania się oraz wymiany doświadczeń. Te piękne słowa o wsparciu podczas medialnych Waszych wystąpień, jak to wspieramy się, stają się naszym kandydatem do „Złotej Czcionki” Teleexpressu i zasługują na medal za oddanie od Naszej Dyrekcji. Dzięki Waszemu poświęceniu dla naszego szpitala dostrzegamy, iż pojęcie „łamistrajki” żyje dalej własnym życiem od lat 70-tych i 80-tych.

Liczymy, że Wasze uczciwe sumienie pozwoli Wam dobrze wydać środki finansowe pozyskane za dyżury w naszym szpitalu i posłuży pielęgniarkom m.in. z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Lublinie oraz Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie do spełnienia ich najskrytszych życzeń w zdrowiu i spokoju psychicznym.

Pielęgniarki, pielęgniarze i położne pracujące w SPSK nr 1 w Lublinie

KOMENTARZE

Baranice!!.Nawet w filmie Kiepski jest przesłanie ,,w kupie siła'' a pielegniarki na chorobowym odwalają kawał dobrej roboty.Trzeba brać z Nich przykład a nie srać pod nie.

Moi Drodzy, niestety ciągnie się za nami, jak smród po gaciach skutek oddziaływań psychologiczno-pedagogicznych stosowanych w LM. Przygotowywali do zawodu, owszem, dobrze, ale przy tym wpajano pokorę, dyscyplinę, powołanie i tym podobne podniosłości. Nauczono nas niezdrowej rywalizacji, która lepiej wykona czynność i zasłuży na pochwałę pacjenta, przełożonego i lekarza. Udowadnianie za wszelką cenę doskonałości odbija nam się teraz czkawką…, do tego dochodzi konsumpcjonizm zżerający rozum i mamy od lat, co mamy. W jednym z artykułów, którego jestem autorem, jak wspomniałam o braku jedności i jej przyczynach, zamiast zatrzymać się chwilę, pomyśleć i wyciągnąć wnioski, zostałam w komentarzach wręcz zwyzywana przez niektóre koleżanki… Jednak mam nadzieję, że myślących logicznie jest nas większość i wspólnie możemy dużo zdziałać. Ale musimy być wreszcie RAZEM.

Nie ma to jak wlazic w doope…
Nigdy nie bylo i nie bedzie jednosci w naszym zawodzie 
Jedna druga w kropli wody by ytopila i tylko czeka zeby podpier….do przelozonych…
Wlazodoopy cholerne
Wstyd jakich malo 
Nachapiecie sie kasy czyims kosztem a pozniej pracodawca i przełożone wypnął sie na Was a wowczas nikt Wam reki nie poda 

Takim pielęgniarkom powinni jeszcze obniżyć stawkę bo i tak by przyszły i wzięły więcej dyżurów

I jak tu będzie dobrze,nigdy nie wywalczymy godnej zapłaty

Nie sznują się diewczyny na wzajem, więc jak ma ich szanować góra. Tak bardzo potrzebujecie tych srebrników jak Judasz? Wspomnijcie jak skończył.

To jest po prostu podłe. Dziewczyny, tak się nie robi! Czy naprawdę tak wiele zyskacie na tych dodatkowych dyżurach? Spotka Was zawodowy ostracyzm, bo przecież wszyscy wiedzą, kim są zachłanne koleżanki!

Wstyd zamiast razem w jedności siła żeby nie wzbogacily się pazerne

Tak było, jest i będzie, pazerność i do tego są to raczej gówniane stawki, dlatego ciężko jest nam walczyć o godne pieniądze

O wow dziewczyny poczytajcie swoje komentarze szok szok i jeszcze raz szok. Ok dziewczyny poszły na zwolnienie tzn coś im dolega. Czemu linczowane są dziewczyny którym NIC nie dolega? Co to ma być? Sorry ale przysłowie że "nie ma osób nie zastąpionych" w naszej grupie zawodowej nie sprawdza się. Ale w obrzucaniu się błotem jesteśmy Doktorantkami Magistrami Specjalistkami Licencjatkami i Absolwentkami Studium Medycznego i Liceum Medycznego.

Proszę przeczytać dokładnie artykuł. To nie są dziewczyny z tego szpitala! .pani naprawdę nie rozumie powagi sytuacji albo nie jest pani pielęgniarka albo należy pani jednak do lamistrajkow nie potrafiących jednak trzymać się zasad


Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

9020 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płac

MZ o zmianie systematyki podziału pielęgniarek.

3 min czytania
Poseł o dysproporcjach w wynagrodzeniu zasadniczym pielęgniarek W odpowiedzi na interpelację nr 26474 Pana Posła Jana Szopińskiego „w sprawie zgłoszonych przez pielęgniarki…
AktualnościNowa siatka płac

Dyrektorzy zdecydują jakie chcą pielęgniarki.

3 min czytania
Kpina – najpierw podzielili pielęgniarki na grupy a teraz muszą się dowiedzieć jakie pielęgniarki potrzebują podmioty lecznicze Duże wzburzenie na fanpage Ogólnopolskiego…
AktualnościNowa siatka płac

Minister: Zmienimy siatkę płac pielęgniarek.

2 min czytania
Nowelizacja siatki płac pielęgniarek koniecznością Posiedzenie sejmu w dniu 16 września 2021 roku. Poseł Jan Szopiński: Szanowna Pani Marszałek! Szanowny Panie Ministrze!…
Komentarze