Wasze opinie o srebrnikowych dyżurach. Jedne pielęgniarki na zwolnieniach a inne pielęgniarki biorą dodatkowe dyżury w ich miejscach pracy. Srebrnikowe dyżury!

3 min czytania
AktualnościPielęgniarki na zwolnieniach

 


PIELĘGNIARKI NA ZWOLNIENIACH

26 czerwca 2018

Drogie Koleżanki Pielęgniarki, Drodzy Koledzy Pielęgniarze z innych szpitali!

Dziękujemy Wam bardzo, że tak wspieracie działania związkowe w naszym szpitalu, pomagając Dyrekcji szpitala i uroczej naszej Pani Kadrowej oraz troskliwej Pani Naczelnej.

Ze wzruszeniem przyjęliśmy wiadomość jak chętnie zgodziliście się rozbić solidarność zawodową, biorąc dyżury na umowę zlecenie lub zatrudniając się na umowę o pracę i przystępując ramię w ramię do pracy z naszymi wspaniałymi oddziałowymi i koordynującymi. Dzięki temu my także widzimy szansę na realizację naszych żądań, kiedy to Wy wypoczęte po 12-godzinnych dyżurach w swoich szpitalach biegniecie tudzież jedziecie z szaleńszą prędkością do naszego szpitala, by tutaj odbyć kolejne 12-godzin w ramach powołania pielęgniarskiego, jak zwykł to nazywać Nasz Dyrektor, a tym samym mając zapewnione 24-godziny pracy dla dobra pacjentów.

Dzięki usłużnej Waszej pomocy, nasze koleżanki, które pozostały w pracy, mają o wiele mniej pracy i obowiązków, a możliwość przyuczenia Was do pracy na oddziale daje im niestworzoną okazję do przećwiczenia zdolność wykonywania kilku czynności jednocześnie i wzajemnego poznania się oraz wymiany doświadczeń. Te piękne słowa o wsparciu podczas medialnych Waszych wystąpień, jak to wspieramy się, stają się naszym kandydatem do „Złotej Czcionki” Teleexpressu i zasługują na medal za oddanie od Naszej Dyrekcji. Dzięki Waszemu poświęceniu dla naszego szpitala dostrzegamy, iż pojęcie „łamistrajki” żyje dalej własnym życiem od lat 70-tych i 80-tych.

Liczymy, że Wasze uczciwe sumienie pozwoli Wam dobrze wydać środki finansowe pozyskane za dyżury w naszym szpitalu i posłuży pielęgniarkom m.in. z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Lublinie oraz Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie do spełnienia ich najskrytszych życzeń w zdrowiu i spokoju psychicznym.

Pielęgniarki, pielęgniarze i położne pracujące w SPSK nr 1 w Lublinie

KOMENTARZE

Baranice!!.Nawet w filmie Kiepski jest przesłanie ,,w kupie siła'' a pielegniarki na chorobowym odwalają kawał dobrej roboty.Trzeba brać z Nich przykład a nie srać pod nie.

Moi Drodzy, niestety ciągnie się za nami, jak smród po gaciach skutek oddziaływań psychologiczno-pedagogicznych stosowanych w LM. Przygotowywali do zawodu, owszem, dobrze, ale przy tym wpajano pokorę, dyscyplinę, powołanie i tym podobne podniosłości. Nauczono nas niezdrowej rywalizacji, która lepiej wykona czynność i zasłuży na pochwałę pacjenta, przełożonego i lekarza. Udowadnianie za wszelką cenę doskonałości odbija nam się teraz czkawką…, do tego dochodzi konsumpcjonizm zżerający rozum i mamy od lat, co mamy. W jednym z artykułów, którego jestem autorem, jak wspomniałam o braku jedności i jej przyczynach, zamiast zatrzymać się chwilę, pomyśleć i wyciągnąć wnioski, zostałam w komentarzach wręcz zwyzywana przez niektóre koleżanki… Jednak mam nadzieję, że myślących logicznie jest nas większość i wspólnie możemy dużo zdziałać. Ale musimy być wreszcie RAZEM.

Nie ma to jak wlazic w doope…
Nigdy nie bylo i nie bedzie jednosci w naszym zawodzie 
Jedna druga w kropli wody by ytopila i tylko czeka zeby podpier….do przelozonych…
Wlazodoopy cholerne
Wstyd jakich malo 
Nachapiecie sie kasy czyims kosztem a pozniej pracodawca i przełożone wypnął sie na Was a wowczas nikt Wam reki nie poda 

Takim pielęgniarkom powinni jeszcze obniżyć stawkę bo i tak by przyszły i wzięły więcej dyżurów

I jak tu będzie dobrze,nigdy nie wywalczymy godnej zapłaty

Nie sznują się diewczyny na wzajem, więc jak ma ich szanować góra. Tak bardzo potrzebujecie tych srebrników jak Judasz? Wspomnijcie jak skończył.

To jest po prostu podłe. Dziewczyny, tak się nie robi! Czy naprawdę tak wiele zyskacie na tych dodatkowych dyżurach? Spotka Was zawodowy ostracyzm, bo przecież wszyscy wiedzą, kim są zachłanne koleżanki!

Wstyd zamiast razem w jedności siła żeby nie wzbogacily się pazerne

Tak było, jest i będzie, pazerność i do tego są to raczej gówniane stawki, dlatego ciężko jest nam walczyć o godne pieniądze

O wow dziewczyny poczytajcie swoje komentarze szok szok i jeszcze raz szok. Ok dziewczyny poszły na zwolnienie tzn coś im dolega. Czemu linczowane są dziewczyny którym NIC nie dolega? Co to ma być? Sorry ale przysłowie że "nie ma osób nie zastąpionych" w naszej grupie zawodowej nie sprawdza się. Ale w obrzucaniu się błotem jesteśmy Doktorantkami Magistrami Specjalistkami Licencjatkami i Absolwentkami Studium Medycznego i Liceum Medycznego.

Proszę przeczytać dokładnie artykuł. To nie są dziewczyny z tego szpitala! .pani naprawdę nie rozumie powagi sytuacji albo nie jest pani pielęgniarka albo należy pani jednak do lamistrajkow nie potrafiących jednak trzymać się zasad


Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8263 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Pielęgniarki zgłosiły się do biura poselskiego.

3 min czytania
Posłanka pisze do ministra zdrowia po spotkaniu z pielęgniarkami w biurze poselskim… Interpelacja do ministra zdrowia w sprawie nieuznawania przy ustalaniu minimalnego…
Aktualności

Młodzi pasjonaci medycyny i nauk biologicznych - co oferuje CosinusYoung przyszłym lekarzom?

2 min czytania
Wybór liceum to ważny krok w kierunku przyszłej kariery zawodowej. Rozwój zainteresowań w szkole ponadpodstawowej z pewnością zaprocentuje w przyszłości i ułatwi…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i Położnych

Starsze pielęgniarki zarabiają gorzej od młodych pielęgniarek, ponosząc odpowiedzialność za wdrażanie absolwentek do zawodu.

1 min czytania
Dyskusja w Senacie Na stronie internetowej Senatu poinformowano, że w dniu 1 marca br. z inicjatywy wicemarszałka Senatu Michała Kamińskiego w Senacie…
Komentarze