Wiele miejsca w komentarzach umieszczanych pod artykułami odnosi się do spraw związanych z kompetencjami zawodowymi pielęgniarek i położnych w odniesienu do poziomu posiadanego wykształcenia.

1 min czytania
AktualnościDyskusje na Portalu według działówWartościowanie stanowisk pracy w pielęgniarstwie. 338 KOMENTARZY.Zasady wynagradzania pielęgniarek i położnych. 466 KOMENTARZY.
Wiele miejsca w komentarzach umieszczanych pod artykułami odnosi się do spraw związanych z kompetencjami zawodowymi pielęgniarek i położnych w odniesienu do poziomu posiadanego wykształcenia.

 

Sprawą szeroko zajęliśmy się na Portalu oraz w Gazecie Pielęgniarki i Położnej Nr 3.

Zobacz propozycje hierarchi stanowisk pracy pielęgniarek i położnych zaproponowaną przez Naczelną Rady PiP.

Zobacz stanowisko w tej sprawie izby pielęgniarek i położnych w Katowicach oraz komentarze internautów odwiedzających Portal.

Zobacz stanowisko w tej sprawie izby pielęgniarek i położnych w Łodzi oraz propozycję hierarchi stanowisk pracy przygotowaną przez izbę w Szczecinie oraz komentarze internautów odwiedzających Portal.

Życzę owocnej lektury i zapraszam do zamieszczania komentarzy.

Mariusz Mielcarek

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość głosów: 1

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7918 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Pielęgniarka nie będzie musiała być członkiem izby pielęgniarskiej.

5 min czytania
Proponowane zmiany powinny objąć także izby pielęgniarek i położnych Do sejmu wpłynął w dniu 5 lipca 2023 roku projekt ustawy, która między…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki w punkcie pobrań. Od 9 tys. PLN brutto.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Resort nad morzem w Jarosławcu zatrudni dwie pielęgniarki. Zakres obowiązków: Praca w przychodni POZ, w punkcie pobrań/ Praca…
Aktualności

Najczęstsze skutki uboczne radioterapii - zapobieganie, zarządzanie i poprawa jakości życia pacjentów

9 min czytania
Radioterapia jest jedną z podstawowych metod leczenia chorób nowotworowych. W terapii tej wykorzystuje się promieniowanie, które nie tylko działa destrukcyjnie na komórki…
Komentarze