XI Zjazd Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki już we wrześniu!

1 min czytania
Aktualności

XI Zjazd Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych

i Intensywnej Opieki już we wrześniu!

PAIO 2019, czyli ogólnopolski Zjazd PTPAiIO gromadzący ok. 1000 specjalistów w zakresie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki odbędzie się już 19-21 września 2019 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Najważniejszymi tematami tegorocznej edycji będą m.in. płynoterapia okołooperacyjna, antybiotykoterapia, standardy w leczeniu bólu, żywienie kliniczne i leczenie ran. Rejestracja trwa do 1 września na stronie: www.paio2019.pl.

Konferencja otrzymała już prestiżowe certyfikaty Infarmy i Polmedu, które świadczą o spełnianiu standardów etycznych przez wydarzenie. Zjazdy Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki organizowane przez Zarząd co dwa lata cieszą się ogromnym zainteresowaniem pielęgniarek różnych specjalności. To spotkania, którym zawsze towarzyszy wysoki poziom merytoryczny oraz sposobność do wymiany zawodowych spostrzeżeń i doświadczeń.

Organizacją konferencji zajmie się jak poprzednio wydawnictwo naukowe Evereth Publishing, wydawca czasopisma „Pielęgniarstwo w Anestezjologii i Intensywnej Opiece”.

Obejrzyj fotorelację z poprzedniej edycji: https://evereth.pl/wielki-sukces-x-miedzynarodowego-zjazdu-pielegniarek-anestezjologicznych-i-intensywnej-opieki/.  

Miejsc jest już coraz mniej

Zainteresowanie konferencją jest ogromne, dlatego rejestracja zostanie zamknięta już 1 września 2019 r. Tylko do tego dnia przyjmowane będą nowe zgłoszenia na stronie konferencji: www.paio2019.pl.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość uczestniczyć w wykładach, wielu praktycznych warsztatach i panelach dyskusyjnych. Misją spotkania jest stworzenie przestrzeni do dialogu w zakresie trudnej tematyki pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki.

Wiodące tematy wydarzenia i szczegółowy program

Wśród wiodących tematów wykładów i warsztatów znajdą się m.in.:

  • Płynoterapia okołooperacyjna i w intensywnej terapii
  • Zakażenia w anestezjologii i intensywnej terapii
  • Antybiotykoterapia
  • Nowe standardy w leczeniu bólu
  • Opieka nad ranami w oddziałach intensywnej terapii
  • Nowoczesne metody monitorowania poziomu higieny środowiskowej w szpitalach
  • Opieka nad pacjentem – sesja z prezentacją case study
  • Nowoczesne technologie w placówkach medycznych
  • Żywienie kliniczne

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie wydarzenia: http://paio2019.pl/program-konferencji/.

Zachęcamy do rejestracji!
www.paio2019.pl

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8257 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPraca w Norwegii

Praca w Polsce i w Norwegii: różnice, wyzwania i korzyści - wywiad z pielęgniarką.

4 min czytania
Poniższy wywiad został zrealizowany przez Open Europe – firmę, która rekrutuje, szkoli i pomaga zdobywać dobrze płatną pracę dla polskich pielęgniarek i…
Aktualności

Obuwie medyczne dla pielęgniarek: na co zwrócić uwagę przy zakupie?

2 min czytania
Jeśli jesteś pielęgniarką, z pewnością wiesz, jak wielogodzinne dyżury potrafią dać się we znaki kręgosłupowi i nogom. Aby zapewnić sobie komfort nawet…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Pielęgniarki: wzór pozwu o odszkodowanie.

2 min czytania
Pielęgniarka pozywająca pracodawcę o odszkodowanie za nierówne traktowanie w zatrudnieniu w pozwie musi uwzględnić jeszcze jedną ważną sprawę… W związku z licznymi…
Komentarze