Z redakcyjnej poczty: kiedy nowelizacja ustawy podwyżkowej ukaże się w DZIENNIKU USTAW (już minął miesiąc od jej uchwalenia)?

1 min czytania
Aktualności

 

Nowelizacja ustawy podwyżkowej ukazała się w Dzienniku Ustaw z wczorajszą datą. Zobacz jej tekst. Czyli ustawa wejdzie w życie 25 kwietnia br.

Pytanie: Czy środki na realizację nowelizacji zostaną przekazane pracodawcom 'odgórnie’, czy też powieli ona wersję '203′? jest bardzo ciekawe. Myślę, że interesujące będzie dla autorki/a listu zapoznanie się z przebiegiem dyskusji w sprawie nowelizacji, podczas sejmowej komisji zdrowia. Info w lince poniżej.

Przedstawiamy ciekawą dyskusję podczas posiedzenia sejmowej komisji zdrowia w sprawie objęcia ustawą podwyżkową z 2006 roku właścicieli nzoz oraz podwykonawców. Poseł: 'Dziś poprawiamy ustawę i znowu robimy to na kolanie, na wariackich papierach – bo zapomnimy o kolejnej grupie zawodów. Okaże się, że za moment znowu trzeba będzie tę ustawę nowelizować’.

Pozdrawiam

Mariusz Mielcarek

Zobacz także:

Informator Portalu Pielęgniarek i Położnych – Podwyżki 2006/2007 – Przewodnik po ustawie o podwyżkach w ochronie zdrowia.

Podwyżki wynagrodzeń 2006/2007

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7709 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płac

Pielęgniarki – od 1 lipca sześć poziomów uprawnień zawodowych w siatce płac.

4 min czytania
Kwalifikacje zawodowe posiadane przez daną pielęgniarkę czynnikiem determinującym wysokość wynagrodzenia W dzisiejszym artykule redakcyjnym Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych poinformujemy użytkowników pielegniarki.info.pl…
AktualnościNowa siatka płacPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Sąd w sprawie pielęgniarek przesłuchuje świadków.

4 min czytania
Pielęgniarki z kwalifikacjami zapisanymi w 2 grupie siatki płac nie godzą się na niższe wynagrodzenie Poniżej publikujemy wywiad radiowy z panią Mileną…
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Wypłaty pielęgniarek po 1 lipca 2023 po PESELU czy widzimisię dyrektorów.

2 min czytania
Poseł o absurdalnym zróżnicowaniu wynagrodzeń pielęgniarek sięgającym kilku tys. PLN Interpelacja do ministra zdrowia w sprawie ustawowej podwyżki wynagrodzeń personelu medycznego w…
Komentarze