Z redakcyjnej poczty: kiedy nowelizacja ustawy podwyżkowej ukaże się w DZIENNIKU USTAW (już minął miesiąc od jej uchwalenia)?

1 min czytania
Aktualności

 

Nowelizacja ustawy podwyżkowej ukazała się w Dzienniku Ustaw z wczorajszą datą. Zobacz jej tekst. Czyli ustawa wejdzie w życie 25 kwietnia br.

Pytanie: Czy środki na realizację nowelizacji zostaną przekazane pracodawcom 'odgórnie’, czy też powieli ona wersję '203′? jest bardzo ciekawe. Myślę, że interesujące będzie dla autorki/a listu zapoznanie się z przebiegiem dyskusji w sprawie nowelizacji, podczas sejmowej komisji zdrowia. Info w lince poniżej.

Przedstawiamy ciekawą dyskusję podczas posiedzenia sejmowej komisji zdrowia w sprawie objęcia ustawą podwyżkową z 2006 roku właścicieli nzoz oraz podwykonawców. Poseł: 'Dziś poprawiamy ustawę i znowu robimy to na kolanie, na wariackich papierach – bo zapomnimy o kolejnej grupie zawodów. Okaże się, że za moment znowu trzeba będzie tę ustawę nowelizować’.

Pozdrawiam

Mariusz Mielcarek

Zobacz także:

Informator Portalu Pielęgniarek i Położnych – Podwyżki 2006/2007 – Przewodnik po ustawie o podwyżkach w ochronie zdrowia.

Podwyżki wynagrodzeń 2006/2007

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8117 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Umowa o pracę. Kontrakt 55- 65 PLN/godz.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Dom opieki dla seniorów we Wrocławiu, gdzie poza domem opieki funkcjonują Mieszkania dla Seniorów oraz Centrum Alzheimera poszukuje…
AktualnościSzkolenia pielęgniarek i położnych

Na kurs specjalistyczny dla pielęgniarek zapisało się ponad 700 osób.

1 min czytania
Kurs specjalistyczny dla pielęgniarek Według danych prezentowanych na stronie internetowej Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Warszawie dowiadujemy się, że kurs specjalistyczny, któremu…
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarka Krystyna Ptok w sejmie: 17 miliardów złotych przetransferowano.

2 min czytania
Czy ustawa o podwyżkach dla pielęgniarek musi być procedowana przez Zespół Trójstronny? Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych w kilku ostatnich artykułach…
Komentarze