Z redakcyjnej poczty: kiedy nowelizacja ustawy podwyżkowej ukaże się w DZIENNIKU USTAW (już minął miesiąc od jej uchwalenia)?

1 min czytania
Aktualności

 

Nowelizacja ustawy podwyżkowej ukazała się w Dzienniku Ustaw z wczorajszą datą. Zobacz jej tekst. Czyli ustawa wejdzie w życie 25 kwietnia br.

Pytanie: Czy środki na realizację nowelizacji zostaną przekazane pracodawcom 'odgórnie’, czy też powieli ona wersję '203′? jest bardzo ciekawe. Myślę, że interesujące będzie dla autorki/a listu zapoznanie się z przebiegiem dyskusji w sprawie nowelizacji, podczas sejmowej komisji zdrowia. Info w lince poniżej.

Przedstawiamy ciekawą dyskusję podczas posiedzenia sejmowej komisji zdrowia w sprawie objęcia ustawą podwyżkową z 2006 roku właścicieli nzoz oraz podwykonawców. Poseł: 'Dziś poprawiamy ustawę i znowu robimy to na kolanie, na wariackich papierach – bo zapomnimy o kolejnej grupie zawodów. Okaże się, że za moment znowu trzeba będzie tę ustawę nowelizować’.

Pozdrawiam

Mariusz Mielcarek

Zobacz także:

Informator Portalu Pielęgniarek i Położnych – Podwyżki 2006/2007 – Przewodnik po ustawie o podwyżkach w ochronie zdrowia.

Podwyżki wynagrodzeń 2006/2007

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8300 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Specjalizacje pielęgniarek - czy każda specjalizacja powinna zostać uznana na każdym oddziale?

1 min czytania
Specjalizacje a wynagrodzenia Sprawa, która cytujemy za lipcowym wydaniem Gazety Pielęgniarek i Położnych dotyczy pielęgniarek posiadających tytuł magistra pielęgniarstwa oraz specjalisty w…
AktualnościNowa siatka płacWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki – siatka płac zostanie zastąpiona "nowym rozwiązaniem prawnym".

10 min czytania
Doradca ministra zdrowia zapowiada zmiany polegające na zastąpieniu siatki płac pielęgniarek i położnych „nowym rozwiązaniem prawnym”… Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychNowa siatka płacWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki - szokująca różnica w wynagrodzeniach zasadniczych.

1 min czytania
Nierówne traktowanie w zatrudnieniu pielęgniarek z grupy 5 i 6 ulegnie pogłębieniu Od 1 lipca 2024 roku wynagrodzenia zasadnicze pielęgniarek i położnych…
Komentarze