Zamów BEZPŁATNĄ Ogólnopolską Gazetę Pielęgniarki i Położnej dla swojego szpitala. Koszt przesyłki ponosi redakcja Gazety. Zamówienia indywidualne oraz dla innych jednostek niż szpitale, będzie można składać pod koniec stycznia.

1 min czytania
Aktualności

ZAMÓWIENA ZBIOROWE 2009

GAZETY PIELĘGNIARKI I POŁOŻNEJ

Gazeta jest bezpłatna! Koszt przesyłki Gazet ponosi redakcja Gazety.

 

Naszą ambicją jest aby wydawnictwo trafiało do rąk jak największej liczby czytelników i było czytane w wolnych chwilach w pracy, podczas dojazdów czy w domu. Stąd też nie stawiamy żadnych ograniczeń ilościowych w zamówieniach zbiorowych Gazety.

 

Kogo zapraszamy do składania zamówień zbiorowych 2009?

Po pierwsze:

Kadrę zarządzającą szpitali – dyrektorów, zastępców dyrektora ds. pielęgniarstwa, pielęgniarki naczelne, przełożone pielęgniarek.

Po drugie:

Poszczególne pielęgniarki i położne – zatrudnione w szpitalach, które są zainteresowane kolportażem Gazety w swoich zakładach pracy. Możemy w tym przypadku Gazetę przesyłać na adres zakładu pracy lub adres domowy osoby składającej zamówienie.  

Wystarczy wypełnić formularz zamówienia zbiorowego. Z osobą składającą zamówienie skontaktujemy się telefonicznie.    

Zamówienia indywidualne oraz dla innych jednostek ochrony zdrowia niż szpitale, będzie można składać pod koniec stycznia.

 

 

 Przejdź do formularza zamówienia

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8007 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Szefowa izby pielęgniarek o przyczynach ogromnego skłócenia środowiska pielęgniarskiego.

2 min czytania
Pani prezes izby pielęgniarek o debacie sejmowej w sprawie projektu ustawy autorstwa związku pielęgniarek Za portalem cowzdrowiu.pl publikujemy treść wywiadu, którego udzieliła…
AktualnościPielęgniarki Liceum Medyczne

Pielęgniarki o obowiązku pracy w szpitalu po szkole pielęgniarskiej.

2 min czytania
Praca po LM i studiach Pielęgniarki, które kończyły Liceum Medyczne pracę w zawodzie musiały rozpocząć od dwuletniego okresu pracy szpitalach. „Kiedyś był…
AktualnościOferty pracy

Praca dla "doświadczonej" pielęgniarki.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej poszukuje doświadczonej pielęgniarki, gotowej do podjęcia wyzwań i angażującej się w kompleksową opiekę pacjentów….
Komentarze