Zapraszamy do wypełnienia ankiety: "Opinia pielęgniarek/pielęgniarzy czynnych zawodowo nt. uprawnienia do wypisywania recept."

1 min czytania
AktualnościRecepty pielęgniarek
Zapraszamy do wypełnienia ankiety: "Opinia pielęgniarek/pielęgniarzy czynnych zawodowo nt. uprawnienia do wypisywania recept."

 

       

 

Studenckie Koło Naukowe Pielęgniarstwa Nowoczesnego Instytutu Nauk o Zdrowiu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku prowadzi badania sondażowe na temat: „Opinia pielęgniarek/pielęgniarzy czynnych zawodowo nt. uprawnienia do wypisywania recept”. Bardzo prosimy o wypełnienie poniższej ankiety, która ma charakter anonimowy. Udział w sondażu jest dobrowolny i na każdym etapie może Pani/Pan zrezygnować z dalszego udziału bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji. Uzyskane od Państwa informacje zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie w celach naukowych.

Zainteresowane pielęgniarki i położne zapraszamy do wypełnienia ankiety.

 

Zobacz także:

Reportaż telewizyjny – recepty pielęgniarek. Reporter pyta: dlaczego pielęgniarki miałyby się zgodzić na wypisywanie recept, przecież to dodatkowe obowiązki bez gratyfikacji finansowej?

Zobacz ile dotychczas pielęgniarek i położnych wystąpiło do NFZ z wnioskami o pobieranie druków recept z systemu informatycznego NFZ.

Ministerstwo planowało, że rocznie pielęgniarki i położne wystawią miliony recept. Od stycznia br. do końca maja pielęgniarki i położne recept wypisały…

 

 

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8988 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościDodatki

Pielęgniarki – warto iść na L4 lub być w ciąży.

2 min czytania
Dodatki dla pielęgniarek i położnych podnoszą podstawę zasiłków chorobowych i emerytur oraz średniej za urlop wypoczynkowy Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych…
Aktualności

Pielęgniarki – co się dzieje z naszym zawodem.

2 min czytania
Pielęgniarka licencjat i specjalista – nadal pracuję przy łóżku chorego Publikujemy wypowiedzi pielęgniarek pod postem na fanpage Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych….
AktualnościPraktyka zawodowa

Pielęgniarka – nazywają nas: stare, grube, wredne pielęgniary.

2 min czytania
Pielęgniarka – zmieniłam się nie do poznania Publikujemy wypowiedź jednej z pielęgniarek pod postem na fanpage Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych. Jestem…
Komentarze