Zobacz jakie jeszcze specjalizacje zamierza dofinansować ministerstwo zdrowia w poszczególnych województwach. Do rozdysponowania pozostało 225 miejsc szkoleniowych z 1850 na 2011 rok.

1 min czytania
AktualnościDofinansowane specjalizacje
Zobacz jakie jeszcze specjalizacje zamierza dofinansować ministerstwo zdrowia w poszczególnych województwach. Do rozdysponowania pozostało 225 miejsc szkoleniowych z 1850 na 2011 rok.

10 czerwca 2011 roku – Ministerstwo zdrowia rozdysponowało 1600 miejsc szkoleniowych na dofinansowanych specjalizacjach z 1850 miejsc w 2011 roku. Zobacz jakie specjalizacje będą dofinansowane w poszczególnych województwach oraz jakie podmioty będą je prowadzić. Zobacz także jaka będzie wysokość dopłaty ( od 0 zł do 1 163 zł) wnoszona przez uczestników specjalizacji.

 

 

Obecnie ministerstwo zdrowia rozpisało drugi przetarg na kolejne 225 miejsc szkoleniowych. W przetargu zostaną wyłonieni organizatorzy konkretnych specjalizacji, organizowanych w poszczególnych województwach. Poniżej prezentujemy dane w przedmiotowym zakresie.

Województwo dolnośląskie

  • Pielęgniarstwo operacyjne dla pielęgniarek albo pielęgniarstwo ginekologiczne dla położnych

Województwo lubuskie

  • Pielęgniarstwo psychiatryczne dla pielęgniarek,
  • Pielęgniarstwo operacyjne dla pielęgniarek,
  • Pielęgniarstwo nefrologiczne dla pielęgniarek albo pielęgniarstwo kardiologiczne dla pielęgniarek albo pielęgniarstwo onkologiczne dla pielęgniarek albo pielęgniarstwo neonatologiczne dla pielęgniarek i położnych

Województwo łódzkie

  • Pielęgniarstwo chirurgiczne dla pielęgniarek albo pielęgniarstwo opieki paliatywnej dla pielęgniarek

Województwo pomorskie

  • Pielęgniarstwo psychiatryczne dla pielęgniarek albo organizacja i zarządzenia dla pielęgniarek i położnych

Województwo warmińsko-mazurskie

  • Pielęgniarstwo położnicze dla położnych albo pielęgniarstwo psychiatryczne dla pielęgniarek

Województwo wielkopolskie

  • Pielęgniarstwo zachowawcze dla pielęgniarek,
  • Pielęgniarstwo ratunkowe dla pielęgniarek

O wynikach przetargu w zakresie informacji o konkretnych organizatorach którzy będą prowadzili poszczególne dofinansowane specjalizacje poinformujemy na Portalu.

Mariusz Mielcarek

 

.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7702 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Rewolucyjna terapia falą uderzeniową: Skuteczny sposób na ostrogi piętowe

4 min czytania
Ostrogi piętowe to powszechny stan, który dotyka wielu ludzi, powodując intensywny ból w dolnej części stopy, zwłaszcza podczas chodzenia lub stania. Stan…
AktualnościNie dla ustawy OZZPiP

Związek pielęgniarek o koniecznej gradacji awansowej.

2 min czytania
Związek pielęgniarek o celu zmiany ustawy o wynagrodzeniach personelu pielęgniarskiego Na konferencji prasowej w dniu 21 marca 2023 roku zorganizowanej przez OZZPiP…
Aktualności

Izba pielęgniarek robi to tak doskonale i tak idealne, że brakuje słów.

2 min czytania
Izba pielęgniarek ocenia własną działalność Obecnie w okręgowych izbach pielęgniarek i położnych odbywają się wybory na nową kadencję. Podczas zjazdów okręgowych ustępujące…
Komentarze