Zobacz przykład na poziom skuteczności działań izby i związku pip w kontekście elementarnej kwestii dotyczącej naszej grupy zawodowej.

1 min czytania
AktualnościNormy zatrudnienia
Zobacz przykład na poziom skuteczności działań izby i związku pip w kontekście elementarnej kwestii dotyczącej naszej grupy zawodowej.

ANKIETA DLA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Portal Pielęgniarek i Położnych opublikował na Facebooku ankietę. 

Jak oceniasz działalność izby i związku pip?

Odpowiedziało już ponad 800 osób!

Wejdź i zagłosuj …    Wejdź i zagłosuj …    Wejdź i zagłosuj …


Zobacz poniższy przykład na poziom skuteczności

działań izby i związku pip

w kontekście elementarnej kwestii

dotyczącej naszej grupy zawodowej

26 września 2013 r.

1 kwietnia 2014 r.

          Spotkanie przedstawicieli Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych
z kierownictwem resortu zdrowia

1 kwietnia 2014 r. w Ministerstwie Zdrowia odbyło się spotkanie przedstawicieli Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z kierownictwem resortu. W spotkaniu uczestniczyli: prezes Naczelnej Rady Grażyna Rogala-Pawelczyk, wiceprezes Teresa Kuziara i sekretarz Joanna Walewander oraz minister zdrowia Bartosz Arłukowicz, podsekretarz stanu Cezary Rzemek i podsekretarz stanu Aleksander Sopliński.
Rozmowy dotyczyły skutków wejścia w życie rozporządzenia w sprawie sposobu ustalania minimalnych norm zatrudnienia pielęgniarek i położnych. Ustalono, że zostanie powołany zespół, który przeanalizuje dane dotyczące praktycznej realizacji przepisów rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 28 grudnia 2012 r. w sprawie sposobu ustalania minimalnych norm zatrudnienia pielęgniarek i położnych w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami przez podmioty lecznicze posiadające w swojej strukturze łóżka szpitalne. W skład zespołu wejdą przedstawiciele samorządu pielęgniarek i położnych oraz resortu zdrowia.

6 marca 2015 r.

wybrał Mariusz Mielcarek 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7265 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościSzkolenia pielęgniarek i położnych

160 kursów dla pielęgniarek i położnych. Mimo pandemii.

2 min czytania
Szkolenia pielęgniarek i położnych Ze względu na panujące obostrzenia, prowadzenie kształcenia podyplomowego w 2020 r. zostało ograniczone w znacznym stopniu. Mimo utrudnień,…
Aktualności

Pielęgniarki piją sobie kawę – stanowisko dyrektora szpitala.

3 min czytania
Interwencja izby pielęgniarek W dniu 14 stycznia 2022 roku informowaliśmy na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych o stanowisku izby pielęgniarskiej w sprawie…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki z wynagrodzeniem 45-52 PLN/h.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Przedstawiamy ofertę pracy dla pielęgniarki POZ. Oferta dotyczy placówki medycznej Jutro Medical.  Jako Pielęgniarka/Pielęgniarz będziesz obsługiwać wizyty stacjonarnie, jak…
Komentarze