Zobacz wykaz 27 podmiotów, które będą prowadzić BEZPŁATNE szkolenia dla pielęgniarek i położnych. Na szkolenia zostanie wydane 68 milionów złotych.

1 min czytania
AktualnościBezpłatne szkolenia dla pielęgniarek i położnych
Zobacz wykaz 27 podmiotów, które będą prowadzić BEZPŁATNE szkolenia dla pielęgniarek i położnych. Na szkolenia zostanie wydane 68 milionów złotych.

 

 

Zobacz także:

Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych nr 6 – BEZPŁATNE szkolenia dla 10 tysięcy pielęgniarek

 

Rozstrzygnięty został konkurs na Kształcenie podyplomowe pielęgniarek i położnych w obszarach związanych z potrzebami epidemiologiczno – demograficznymi. Dofinansowanie otrzyma 27 projektów.

Do konkursu zgłoszono 63 wnioski. Do dofinansowania zostały skierowane projekty, które przeszły pozytywnie ocenę formalno-merytoryczną wg kolejności na liście rankingowej i do wysokości dostępnej alokacji.

W ostatnim czasie zwiększona została wysokość środków w konkursie. Dzięki temu możliwe było zakontraktowanie 27 najlepiej ocenionych

projektów, tj. wszystkich, które uzyskały punkty premiujące i co najmniej 112,5 pkt. podczas oceny.

Całkowita alokacja wynosi 68 776 682,53 pln.

źródło informacji: http://www.zdrowie.gov.pl/

Poniżej publikujemy wykaz podmiotów, które otrzymały środki finansowe na przedmiotowe szkolenia.

Więcej informacji w najbliższym wydaniu (kwietniowym) miesięcznika Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych – nakład 50 tysięcy egzemplarzy!

Mariusz Mielcarek 

 

Zobacz także:

Więcej informacji w sprawie bezpłatnych szkoleń dla pielęgniarek i położnych 

 

 

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8992 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPraktyka zawodowa

MZ - pielęgniarka zoperuje pacjenta.

2 min czytania
Pielęgniarka – chirurgiczna asysta lekarza Ministerstwo zdrowia w dniu 16 lipca 2021 roku, na stronie legislacja.gov.pl ogłosiło projekt rozporządzenia. Dotyczy on “specjalizacji…
AktualnościOferty pracy

9 tysięcy dla pielęgniarki. Dużo czy mało?

2 min czytania
Praca dla pielęgniarki – różne rodzaje umów W dniu wczorajszym redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych przedstawiła analizę ofert pracy zamieszczonych w…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarek – przegląd ogłoszeń.

2 min czytania
Praca dla pielęgniarek – wysokość wynagrodzeń w ofertach pracy Publikujemy przegląd ofert pracy dla pielęgniarek, zamieszczonych w Centralnej Bazie Ofert Pracy na…
Komentarze