Praca dla pielęgniarki od zaraz! Minimum 4100 netto.

Krajowe oferty pracy dla pielęgniarek


PRACA DLA PIELĘGNIAREK OD ZARAZ!

WYNAGRODZENIE MIN. 4100 ZŁ.

Zobacz także:  

Polskie pielęgniarki!? "Taka jest prawda, nie wyjeżdżają, wracają do kraju".

Pielęgniarki - Dyrektorzy mają problem z formalną definicją "łóżka szpitalnego".


Kliknij i zobacz szczegóły oferty pracy dla pielęgniarki

Przychodnia zatrudni pielęgniarkę rodzinną/środowiskową na pełen etat!

Oferujemy:

  • wynagrodzenie min. 4100,00 zł netto (do ewentualnej negocjacji);
  • koordynowanie zespołem pielęgniarskim placówki;
  • dowolną formę zatrudnienia - preferowana umowa kontraktowa lub umowa o pracę;
  • pracę w spokojnej, rodzinnej, dobrze prosperującej placówce z zespołem specjalistów;
  • pracę do podjęcia od zaraz!

Oczekiwania:

  • ukończony kurs pielęgniarki rodzinnej/środowiskowej;
  • ukończony kurs przeprowadzania i interpretacji EKG;
  • ukończony kurs szczepień;
  • gotowość do pracy w punkcie pobrań i asysty lekarza POZ.

Poznaj szczegóły oferty...

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Zobacz także:


Komentarze użytkowników

#1  2019.06.14 12:16:22 ~gość

A jak po LM to nawet licencjatu mieć nie musi?

#2  2019.06.14 14:38:49 ~Ja

Licencjat jest na równi z pielęgniarką po LM.

#3  2019.06.14 15:05:39 ~do 2

Po co setny raz o tym pisać

#4  2019.06.14 16:08:00 ~Figa

Drogie Panie po co z tym faktem dokonanym dyskutujecie? Wszystko jest jasne. LM to najlepszy sposób na wykształcenie dobrych pielęgniarek. Szkoda że tak późno to zauważono. Stracony czas jest nie do odrobienia. Pozdrawiam serdecznie koleżanki po LM

#5  2019.06.14 16:40:31 ~do 4

Pozdrawiam serdecznie

#6  2019.06.14 17:22:29 ~Za

Za te 4 tysie w prywatnej przychodni wycisną jak cytrynę.

#7  2019.06.14 19:07:21 ~Do 4

Figa posile swoją nieletnią wnusie do LM, do pacjentów z HIV, MRSA, WZW, agresywnych, zawszonych,z psychozami alkoholowymi, zaburzeniami psychicznymi, itd. do ich roszczeniowych rodzinnej itd. Wymądrzajcie się tak dalej, to wami zajmą się rodzinki, bo pielęgniarki z licencjatem i mgr znajdą pracę wszędzie na świecie.

#8  2019.06.14 19:12:07 ~bj

Za 4100 2 funkcje koordynującej i zabiegowej

#9  2019.06.14 19:26:57 ~Figa

Do 7 Szerokiej drogi juz czas!

#10  2019.06.14 19:58:47 ~Plg

Szerokiej drogi i pospiesznym w świat.

#11  2019.06.14 20:30:06 ~Nela

Do osoby nr. 6 A co byście chcieli zarobić 4 tys. i leżeć i pachnieć. W głowach Wam się już poprzewracało i to dokumentnie. To się zamiencie z opiekunkami środowiskowymi, które są zatrudnianie na śmieciowych umowach. A ich zarobki, to 10,90 za 1 godzinę. Tyle samo mają płacone za nadgodziny i za pracę w weekendy i święta. Bez urlopu i bez chorobowego.

#12  2019.06.14 21:01:46 ~Onga

Czy jest jakaś oferta pracy w województwie pomorskim, na umowę zlecenie?

#13  2019.06.14 21:12:41 ~Plg

Z ciebie wielka szuja.Pielęgniarka z mgr pielęgniarstwa.Jak widzisz plg po LM nie są tylko po liceum.Mają wiele kursów kwalifikacyjnych,specjalistycznych,specjalizacje.Bez nich nie mogłyby dzisiaj pracować.Więc gościu odczep się od tych bardzo dobrych pielęgniarek.Wkrótce one odejdą.Z kogo będziesz drwił?

#14  2019.06.14 21:58:13 ~Ooo

TAk moja koleżanka właśnie kończyła te kursy EKG.piel.środowiskowej,szczepień,itd.itp i wiecie jak one wyglądają godziny podpisać że się było egzamin teoria wcześniej odpowiedzi przerobili i znali bo jakby nie znali to większość jak nie wszyscy by nie zaliczyli a praktyki wcale nie mieli. I tyle zapłacono zdano papier jest iiiii jak dalej nie umie EKG odczytać tak nie umie a szczepić lepiej wiać od niej z daleka oot taka pielęgniarka i robotę ma bo ktoś dziury musi zapychać

#15  2019.06.14 22:28:27 ~Ewa

Do 14 kim ty jesteś? , Przedstaw jeden Papier (jak to ty nazywasz), czy ukończyłaś/eś choć jeden Kurs, ktoś ci wydał zaświadczenie, postawił pieczątkę, podpisał? Chyba trzeba się Wziąć za takich jak ty! Jesteś debilem, nieukiem, zazdrośnicą! itd Nie masz w ogóle pojęcia o Pielęgniarkach! Wypad z tego Portalu! Baranie

#16  2019.06.14 23:26:42 ~piel.

O gotowości do sprzątania pwierzchni płaskich i czyszczenia toalet nie wspomniano . A to przecie jest w pakiecie.

#17  2019.06.15 01:18:52 ~Plg

Do 14.O ile pamiętam na tych kursach nie było szans na ściąganie.Musiałaś umieć.Praktyki też trzeba było odbębnić.Nie było ulg.Zapewne nie jesteś pielęgniarką.Jak wiadomo wśród pielęgniarek jest rywalizacja,która lepiej zda.Przykro mówić ,ale plg to kujonki.Wspomniałaś,że koleżanka nie umie interpretować EKG.Koleżanka jest od tego żeby wyłapać zagrożenie i nie wypuścić pacjenta z gabinetu.Kiedyś bardzo mądry kardiolog powiedział,że nawet on czasami coś przeoczy.Pielęgniarka nie jest lekarzem.Jeżeli chodzi o szczepienia,sam kurs nie wystarczy.Jeżeli siedzisz w szczepieniach,non stop dokształcasz się ,musisz nadążyć ze zmianami.Kurs jest tylko przygotowaniem do pracy w szczepiennym.O tym wie każda pielęgniarka.Ty nią nie jesteś,więc stąd spadaj!

#18  2019.06.15 08:03:11 ~Do Figa

Cham chamem zostanie, z takimi młode pielęgniarki nie chcą pracować, stąd te wyjazdy, obyś kiedyś została bez opieki. Tacy jak ty kwiczą wtedy najgłośniej i są wiele poszkodowani.

#19  2019.06.15 08:37:35 ~do 15

Prostaków cechują argumenty i epitety przez ciebie przedstawione,żenada i wstyd.

#20  2019.06.15 08:45:46 ~Bogda

Ile by nie było tytułów to nazewnictwo jest jedno pielęgniarka a następnie dodany tytuł np mgr lub specjalistka i należy to zrozumieć a nie ciągle obrażać się o wszystko

#21  2019.06.15 11:14:08 ~Przyjaciel

Co za Debilne baby z Tych pielęgniarek ,jesteście potrzebne,mądre,a tak dajecie się w KONIA robić no i nie szanujecie się nawzajem

#22  2019.06.15 11:15:58 ~Hm

Więcej szacunku dla pielegniarek,ten zawód wymiera

#23  2019.06.15 11:19:53 ~piel

Do Pani która pisze do ,Figi, chamstwo ,arogancję, i brak kultury osobistej , to TY pokazałaś.nikt ci nie broni tatuażu na czole z tytułem jaki posiadasz. uszanuj zdanie innych,na szczęście nie od ciebie zależy los ,kto będzie miał opiekę i w jakiej sytuacji się znajdzie,Jest demokracja chcesz wyjeżdżaj , bez ciebie Polska nie zginie. ,FIGA,ma rację pakuj walizki i szukaj eldorado ,

#24  2019.06.15 13:23:38 ~Pigula

Z całym szacunkiem ale LM to fabryka nieuków . Nie umiecie nic a poszycie się jak pawie. Traktuje UE młode osoby jak zło konieczne . A podstaw nie potraficcie . Dobrze ze licea medyczne przestały istnieć no nic dobrego nie wniosły .

#25  2019.06.15 13:25:01 ~Piguła

Piel ? Wyjmij kołek z dupy . Nieuku .

#26  2019.06.15 17:57:00 ~,,,,,,

"Z całym szacunkiem",tego mądra osoba nigdy nie mówi.Zresztą o tym,już świadczy cała Twoja wypowiedź.Gdzie ten szacunek.Oksymoron.

#27  2019.06.15 18:05:28 ~do 24

Jeżeli komuś nie odpowiada towarzystwo,to odchodzi,a nie jak zahukana żona,która mąż leje,a ona w tym tkwi.

#28  2019.06.15 18:12:13 ~do 24

Może skończyłaś liceum wieczorowe,może i to nie.

#29  2019.06.15 20:10:23 ~Oj

O,oooo, Koleżanki pobudzone,zaraz zaczną kląć. Widocznie szykuje się bitwa o podwyżki dla pielęgniarek z DPS-u, dla emerytek pielęgniarek +500, realizacji zapisów Ustawy o zawodach piel i położ z 2011 r!