Sklep Pielęgniarek - Maska ochronna wielokrotnego użytku.

Środki ochrony indywidualnej


Maseczki wielokrotnnego użytku

Pielęgniarka: "Odzież flizelinowa jest sterylizowania i ponownie używana".

Maseczka ochronna wielorazowego użytku (wiązana na troczki) - maskę można używać wielokrotnie, po każdym użyciu sterylizując ją żelazkiem z parą, gotując, piorąc w wysokich temperaturach lub sterylizując ją innymi metodami.

Zastosowano bawełniane troki, które nie wywołują nacisku na uszy (maski na gumki po dłuższym czasie noszenia powodują ból) - troki w przeciwieństwie do gumek wytrzymują 100 cykli prania i sterylizacji.

Maski ochronne powinny być używane szczególnie przez osoby, które przebywają wśród osób zakażonych lub podejrzewają zakażenie u siebie. Pomaga to ograniczyć rozprzestrzenianie się choroby.

Należy pamiętać, że noszenie maski nie gwarantuje bezpieczeństwa przed zakażeniem koronawirusem i innymi chorobami, a jedynie ogranicza ryzyko. Aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo należy stosować się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Maska wielokrotnego użytku (min 100 cykli prania i sterylizowania), wykonana w całości z certyfikowanej tkaniny bawełnianej (Norma CEN/TC 14237:2015-12 Tekstylia dla placówek opieki zdrowotnej).

Poniżej przedstawiamy niektóre z opinii naszych klientów:

- Super jakość, solidne wykonanie i wysokogatunkowy materiał. Polecam, jestem pielęgniarką więc widzę różnicę pomiędzy maseczką kupioną u Was a tymi szytymi w warunkach domowych.

- Super maska. Idealnie leży na twarzy. Nic się nie zsuwa. Polecam wszystkim ten produkt.

- Świetne wykonanie, bardzo wygodne, ekstra kolor. Fajnie że jesteście!

- Maseczki są ładne i bardzo porządnie wykonane, dwuwarstwowe z grubej bawełny. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.

- Maseczki dotarły bardzo szybko, mąż ma obturacyjną chorobę płuc i po sprawdzeniu różnych maseczek stwierdził że przez te maseczki łatwiej mu się oddycha. Polecam.

Zobacz maski ochronne w Sklepie Pielęgniarek i Położnych

Zobacz także: Pielęgniarka - maseczki ochronne.