Pielęgniarki odwiedziły policjantów na komendzie.

"Miła niespodzianka dla policjantów".

zdjęcie: czestochowa.slaska.policja.gov.pl


Pielęgniarka - Święto Policji

MIŁA NIESPODZIANKA W KOMENDZIE MIEJSKIEJ POLICJI Z OKAZJI ŚWIĘTA POLICJANTÓW

24 lipca to wyjątkowa data dla każdego policjanta. W tym dniu mundurowi otrzymują wiele życzeń, podziękowań i słów uznania za poświęcenie i zaangażowanie w codziennej służbie. Tegoroczne święto na pewno zapadnie w pamięci wielu częstochowskim policjantom, którzy mieli przyjemność odebrać dzisiaj życzenia i słodkie upominki od pielęgniarek i położnych ze Szpitala im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie, które z tej okazji odwiedziły mundurowych w komendzie.
Z okazji Święta Policji przedstawicielki środowiska pielęgniarek i położnych z częstochowskiego szpitala im. NMP złożyły dzisiaj wizytę w Komendzie Miejskiej Policji, by osobiście przekazać mundurowym życzenia i wręczyć słodkie upominki.

Pielęgniarka Naczelna - Jadwiga Tomalska złożyła życzenia na ręce nadkom. Grażyny Dudek - zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie dla wszystkich policjantów.

Podczas spotkania padło wiele ciepłych słów i podziękowań dla policjantów za rzetelne wykonywanie swoich obowiązków w czasie pandemii i dobrą współpracę ze służbą medyczną. Ta bardzo miła niespodzianka na długo pozostanie w pamięci częstochowskich stróżów prawa i na pewno będzie motywacją do wykonywania swych obowiązków służbowych na najwyższym poziomie.

źródło: czestochowa.slaska.policja.gov.pl