Pielęgniarki odwiedziły policjantów na komendzie.

1 min czytania
Aktualności

zdjęcie: czestochowa.slaska.policja.gov.pl


Pielęgniarka – Święto Policji

MIŁA NIESPODZIANKA W KOMENDZIE MIEJSKIEJ POLICJI Z OKAZJI ŚWIĘTA POLICJANTÓW

24 lipca to wyjątkowa data dla każdego policjanta. W tym dniu mundurowi otrzymują wiele życzeń, podziękowań i słów uznania za poświęcenie i zaangażowanie w codziennej służbie. Tegoroczne święto na pewno zapadnie w pamięci wielu częstochowskim policjantom, którzy mieli przyjemność odebrać dzisiaj życzenia i słodkie upominki od pielęgniarek i położnych ze Szpitala im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie, które z tej okazji odwiedziły mundurowych w komendzie.
Z okazji Święta Policji przedstawicielki środowiska pielęgniarek i położnych z częstochowskiego szpitala im. NMP złożyły dzisiaj wizytę w Komendzie Miejskiej Policji, by osobiście przekazać mundurowym życzenia i wręczyć słodkie upominki.

Pielęgniarka Naczelna – Jadwiga Tomalska złożyła życzenia na ręce nadkom. Grażyny Dudek – zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie dla wszystkich policjantów.

Podczas spotkania padło wiele ciepłych słów i podziękowań dla policjantów za rzetelne wykonywanie swoich obowiązków w czasie pandemii i dobrą współpracę ze służbą medyczną. Ta bardzo miła niespodzianka na długo pozostanie w pamięci częstochowskich stróżów prawa i na pewno będzie motywacją do wykonywania swych obowiązków służbowych na najwyższym poziomie.

źródło: czestochowa.slaska.policja.gov.pl


Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8991 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Izba pielęgniarek – tańsze zabiegi pielęgnacyjne.

1 min czytania
Izba pielęgniarek współpracuje ze studiem kosmetycznym Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Elblągu, informuje na swojej stronie internetowej, o podjęciu współpracy ze…
Aktualności

Niższe ceny paliw dla pielęgniarek.

2 min czytania
Izba pielęgniarek współpracuje z firmą LOTOS Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Elblągu, odpowiadając na ofertę firmy LOTOS włączyła się do programu…
Aktualności

Pielęgniarka - bezpłatna konferencja on-line.

1 min czytania
2–3 września 2021 roku on-line Informujemy, że XIV Krakowskie Dni Dializoterapii, tak zawsze cieszące się wielką popularnością, będą miały formę wir­tu­alną. Zapraszamy…
Komentarze