Pielęgniarki odwiedziły policjantów na komendzie.

1 min czytania
Aktualności

zdjęcie: czestochowa.slaska.policja.gov.pl


Pielęgniarka/Pielęgniarz – Święto Policji

MIŁA NIESPODZIANKA W KOMENDZIE MIEJSKIEJ POLICJI Z OKAZJI ŚWIĘTA POLICJANTÓW

24 lipca to wyjątkowa data dla każdego policjanta. W tym dniu mundurowi otrzymują wiele życzeń, podziękowań i słów uznania za poświęcenie i zaangażowanie w codziennej służbie. Tegoroczne święto na pewno zapadnie w pamięci wielu częstochowskim policjantom, którzy mieli przyjemność odebrać dzisiaj życzenia i słodkie upominki od pielęgniarek i położnych ze Szpitala im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie, które z tej okazji odwiedziły mundurowych w komendzie.
Z okazji Święta Policji przedstawicielki środowiska pielęgniarek i położnych z częstochowskiego szpitala im. NMP złożyły dzisiaj wizytę w Komendzie Miejskiej Policji, by osobiście przekazać mundurowym życzenia i wręczyć słodkie upominki.

Pielęgniarka Naczelna – Jadwiga Tomalska złożyła życzenia na ręce nadkom. Grażyny Dudek – zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie dla wszystkich policjantów.

Podczas spotkania padło wiele ciepłych słów i podziękowań dla policjantów za rzetelne wykonywanie swoich obowiązków w czasie pandemii i dobrą współpracę ze służbą medyczną. Ta bardzo miła niespodzianka na długo pozostanie w pamięci częstochowskich stróżów prawa i na pewno będzie motywacją do wykonywania swych obowiązków służbowych na najwyższym poziomie.

źródło: czestochowa.slaska.policja.gov.pl


Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8322 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płac

Dodatek dla pielęgniarki za licencjat – 580,24 PLN.

2 min czytania
Związek pielęgniarek za siatką płac opartej na wykształceniu W dniu 10 września 2021 roku OZZPiP ogłosił kolejny projekt dokumentu, który zawiera uregulowanie…
Aktualności

Pielęgniarki – 200 milionów PLN na bezpłatne szkolenia.

2 min czytania
Ministerstwo zdrowia o wsparciu dla kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych W odpowiedzi interpelację nr 24981 Pani Barbary Dolniak – Posła na Sejm…
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Rekompensata dla pielęgniarek za różnicę w zarobkach.

1 min czytania
Poseł pisze w sprawie pielęgniarek do ministra zdrowia Interpelacja do ministra zdrowia w sprawie stawek wynagrodzeń dla pielęgniarek i położnych obowiązujących od…
Komentarze