Dodatki dla pielęgniarek - liczne interwencje u dyrektora i pielęgniarki naczelnej.

Dodatki dla pielęgniarek.


Pielęgniarki o dodatku covidowym

Przeczytałam informacje o pracy w szpitalu w Łodzi, gdzie izolatorium nie zostało zakwalifikowane do dodatku covidowego.
 
Podobnie  jest u nas w szpitalu. Jesteśmy szpitalem II stopnia, funkcjonują tu 3 oddziały zakaźno obserwacyjne i tylko personel z tych oddziałów otrzyma dodatki covidowe. Na pozostałych oddziałach codziennie  zdarzały się liczne przypadki pacjentów chorych lub z podejrzeniem o Covid. Tam też pracowano w zabezpieczeniu. Ale ten personel nie zakwalifikował się do dodatku. Po licznych interwencjach u Dyrektora i Pielęgniarki Naczelnej dano nam nadzieję że nasze prośby będą wysłuchane.
 
Pani Naczelna kazała wyliczyć godziny z dyżuru,  które personel spędził przy pacjencie zakażonym  lub z podejrzeniem zakażenia Covidem. To co wyliczy oddziałowa jest weryfikowane przez pielęgniarkę Naczelną i godziny są jeszcze zmniejszane. Jest to działanie bezprawne ale oddziałowe liczą te godziny żeby chociaż w ten sposób pielęgniarki dostały część dodatku. Proszę bardzo o zainteresowanie problemem.
 
Pozdrawiam

Dane autora do wiadomości redakcji.

wybrała: Daria Hoffa, pielegniarki.info.pl

Czytaj więcej w sprawie w aktualnościach w dziale pt. Dodatki dla pielęgniarek 

Apel Redakcji Portalu Pielęgniarek i Położnych

Apelujemy do pielęgniarek i położnych o przekazywanie do redakcji Portalu informacji w sprawie bieżącej sytuacji w Waszych zakładach pracy, w kontekście warunków wykonywania praktyki zawodowej oraz wynagrodzeń w okresie pandemii.

Informacje prosimy przekazywać na adres meilowy: [email protected]
Wasze wiadomości będziemy publikować na Portalu. Jednocześnie informujemy, że dane osobowe, pozostaną do wiadomości redakcji.