Zmarła kolejna zakażona pielęgniarka. Miała 50 lat.

Zakażone pielęgniarki


Kolejne pielęgniarki ofiarami koronawirusa

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w wieku 50 lat zmarła Małgorzata Wójtowicz pielęgniarka od niemal 30 lat związana z Wielospecjalistycznym Szpitalem Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp., służąca swoją wiedzą i doświadczeniem pacjentom Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego
oraz Oddziału Nefrologii i Transplantologii Klinicznej, wrażliwa, dobra koleżanka i wspaniały człowiek.

Rodzinie i bliskim najszczersze wyrazy głębokiego współczucia składa zarząd oraz pracownicy Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. 

źródło: szpital.gorzow.pl

– Z wielkim żalem przyjęłam informację o śmierci pielęgniarki z naszego Szpitala w Gorzowie Wlkp. Rodzinie i najbliższym składamy szczere wyrazy współczucia – mówi marszałek Elżbieta Anna Polak

Małgorzata Wójtowicz miała 50 lat. Odeszła po walce z koronawirusem. Przez ostatnie 14 lat pracowała jako pielęgniarka w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Wcześniej doświadczenie w zawodzie zdobywała m.in. na oddziale nefrologii i szpitalnym oddziale ratunkowym. Z lecznicą była związana przez 30 lat. Była świetnym fachowcem, zawsze oddana pracy i pacjentom. Pani Małgorzata jest kolejnym medykiem w województwie lubuskim, który stał się ofiarą epidemii COVID-19.

Zarząd Województwa Lubuskiego z marszałek Elżbietą Anną Polak na czele składają rodzinie i najbliższym Pani Małgorzaty Wójtowicz wyrazy głębokiego współczucia.

źródło: Departament Ochrony Zdrowia Województwa Lubuskiego