Jesteśmy oburzone postawą naszej pielęgniarki naczelnej. Jak większość pielęgniarek w naszym kraju walczyłyśmy o podwyżkę pensji ....

Jakie procedury są konieczne do odwołania pielęgniarki naczelnej szpitala, która działa na niekorzyść pielęgniarek? Walczyłyśmy (jak większość pielęgniarek w naszym kraju) o podwyżkę pensji, zaprosiłyśmy mediatora, który negocjował podwyżki zaproponowane przez związki zawodowe pielęgniarek. Pielęgniarka naczelna na zebraniu i podczas 2-godzinnego strajku podkreślała, jak bardzo jest za nami i popiera nasze postulaty. Niestety, gdy miało dojść do podpisania porozumienia między zarządem związków, a dyrekcją w obecnośći piel. naczelnej, przełożona podważyła zasadnośc podwyżek w kwotach wynegocjowanych, zabierając część wcześniej ustalonych dodatków. Dyrektor, który był gotów podpisać związkową propozycję, po interwencji naczelnej zgodził się na podpisanie podwyżek, które jednej grupie dają 300zł brutto, innej zaś 30zł. Jesteśmy tym faktem oburzone i jest to nie jedyna taka sytuacja, gdy naczelna jest przeciwko NAM. Bardzo proszę o odpowiedż.

Dane teleadresowe autora listu do wiadomości redakcji Portalu

Zobacz także:

Zobacz wspaniałą postawę pielęgniarki oddziałowej. Takiego przełożonego można nam tylko pozazdrościć!!!

Lublin - 100 pielęgniarek z jednego szpitala idzie na urlop na żądanie. Dyrekcja: nie ma zgody na takie urlopy bo "będą one wykorzystane niezgodnie z przeznaczeniem". Próba zastraszenia?

PROTEST PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH 2008