Póki co, wszystko przeciw! Co mamy zrobić z naszymi pacjentami, którymi się opiekujemy? Pod "opieką" zespołu poz byli pozostawieni sami sobie, mimo że z rent i emerytur płacili haracz na NFZ. Nie chcą wracać do starego systemu. Pytają nas, czy Funduszowi wystarczy pieniędzy na ich zbiorową eutanazję? Chorych, starych i niedołężnych. Nie chcą już być balastem ... 11 KOMENTARZY.

Świadczenia pielęgniarki POZ – zadaniowa forma finansowania.

 

Inne komentarze na Portalu:

  • pani z NFZ tłumaczy, że nasza świadczenia zostaną, tylko tyle, że pod inną nazwą .To bzdura, bo opieką długoterminową, a pewnie o tym mówiła, nie będą mogli być objęci nasi wszyscy dotychczasowi pacjenci, gdyż większość z nich nie spełnia "wymogów" zawartych w rozp ministra zdrowia(kroplówki, rany, cewnik).no i ci ze skalą 45 Barthla ...im opieka "nie przysługuje"...
  • staramy sie walczyć o pacjentów i pracę dla zatrudnionych w zadaniówce pielegniarek.prosimy o wsparcie w całej Polsce.wszystkie zakłady, czy grupowe praktyki mające umowy z NFZ na świadczenia w zadaniówce powinny teraz się podnieśc i zacząć walczyć.potrzebny jest każdy głos, każdy news w telewizji.pokażmy, że nie jesteśmy tylko zahukanymi pielęgniarkami, z którymi każdy może robić, co chce.nasi pacjenci na pewno będą nam wdzięczni za to, co robimy.zachęćcie ich, by pisali do NFZ i MINIS ZDROW, POMÓŻCIE IM W TYM, ZBIERAJCIE ICH PODPISY.