Centrum Medyczne ERKADE. Kursy kwalifikacyjne dla pielęgniarek i położnych - ruszyła rekrutacja w Krakowie, Kielcach i Bydgoszczy.

Szkolenia dla pielęgniarek i położnych.

..

.

 

Centrum Medyczne ERKADE

.
Myślisz, że zawód pielęgniarki to powołanie?

.
Zgadzamy się z Tobą, ale...nawet największy talent, powołanie, rozwija się lepiej, gdy jest wsparty odpowiednimi kwalifikacjami. I tu z pomocą przyjdzie Ci, Centrum Medyczne ERKADE.

.
Oferujemy kursy, dokształcające dla pielęgniarek i położnych. Myślisz, to nie dla mnie, nie będę mieć możliwości uczestnictwa w takich kursach, nie mieszkam w dużym mieście, nie będę mogła pozwolić sobie na wydatek finansowy związany z kursem, trudno będzie wygospodarować czas.
.

Ponownie, ERKADE pomoże Ci rozwiązać te problemy.

.
- Jesteśmy bliżej Ciebie niż myślisz, organizujemy kursy zarówno w Krakowie jak i w innych miastach.
- By zbytnio nie obciążać twego budżetu domowego, oferujemy możliwość opłacenia wybranego kursu w systemie ratalnym. Możliwość rozłożenia płatności do max 3 rat.
- Wymagamy od Ciebie na początek tylko zapłacenia zaliczki na poczet uczestnictwa w kursie.

.
To nie wszystko.

.
- Nie wiemy czy wiesz, ale istnieje możliwość dofinansowania Kursu przez Izby Pielęgniarskie (kwalifikacyjnego i specjalistycznego). By uczynić Twoje Życie łatwiejszym, pomożemy Ci wypełnić wniosek o dofinansowanie, byś mogła się cieszyć zdobywaniem wiedzy razem z ERKADE.

.
Obecnie prowadzimy nabór kandydatów na 3 kursy.

.
Planowany termin rozpoczęcia szkoleń:
wrzesień, październik 2012.

.
1. - PIELĘGNIARSTWO RODZINNE DLA PIELĘGNIAREK
2. - PIELĘGNIARSTWO RODZINNE DLA POŁOŻNYCH
3. - kurs specjalistyczny w zakresie prowadzenia porodu w wodzie dla położnych

.
Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące opłat za poszczególne kursy, miejsc odbywania się zajęć dydaktycznych, czy ze praktyk możesz odnaleźć na naszej stronie. Kliknij
http://www.erkade.pl/kursy.html.

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, bo o uczestnictwie w kursie decyduje kolejność zgłoszeń. Nie pozwól by ominęła Cię szansa na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych, wypełnij wniosek już dziś. Do zobaczenia.

..


OFERTA PRACY

Centrum Medyczne ERKADE w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pielęgniarek do pracy w opiece długoterminowej - na terenie:
- GDAŃSKA,
- STAROGARDU GDAŃSKIEGO
- PRUSZCZA GDAŃSKIEGO,
- ŁODZI,
- KIELC,
- KRAKOWA,
- PROSZOWIC.
Proponujemy pracę na dowolnej formie zatrudnienia. Ze względu na specyfikę pracy (samodzielna praca w domu pacjenta) istnieje możliwość połączenia pracy w CM ERKADE z pracą u innego pracodawcy. Poszukujemy pielęgniarek z kursem lub specjalizacją (LUB W TRAKCIE): - opieki długoterminowej, - pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych, - pielęgniarstwa zachowawczego, - pielęgniarstwa rodzinnego, pielęgniarstwa środowiskowego, pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego, - pielęgniarstwa pediatrycznego, - pielęgniarstwa geriatrycznego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panią Agnieszką Lukosek (tel. 602-717-054 lub mail: [email protected]).

.