Nowy reportaż telewizyjny w sprawie położnej, która mimo wyroków sądowych nakazujących przywrócenie jej do pracy jest od dwóch lat osobą bez pracy! Gdzie są w tej sprawie władze związku i samorządu pip?

.........................................................

Zobacz reportaż telewizyjny z dnia 14 kwietnia 2014 roku w sprawie położnej niesłusznie zwolnionej z pracy

/od 7 miniuty i 35 sekundy materiału telewizyjnego/

.

Zobacz więcej informacji w tej sprawie  Prawie 200 KOMENTARZY!

.

Zapraszamy na stronę www.agnieszkaplak.pl
oraz na FB na stronę: „Ratujmy Agnieszkę Plak - Doskonałą i Doświadczoną Położną o Wielkim Sercu”

Tylko tam jest prawdziwa historia Agnieszki Plak

Komentarze użytkowników

#1  2014.04.14 21:00:07 ~gość

TO ZMOWA MILCZENIA, ORAZ PRÓBA UKRYCIA DESTRUKCJI OPIEKI ZDROWOTNEJ. BOLESNY, BO UJAWNIONY PRZEZ POŁOŻNĄ. NIENAWIDZĄ, BO UDAREMNIŁA PLANY WŁADZOM. A TEN P. DYR. PORAŻKA. ODSYŁA DO PRACY GDZIEŚ - BO DOŚWIADCZONA. NIE WYKONUJE WYROKU, BO W JEGO MNIEMANIU BRAK JEJ ODPORNOŚCI. PRZEJŚĆ TYLE I ZAPOWIEDZIEĆ KONTYNUACJĘ WALKI. SZACUNEK. WIELKI SZACUNEK I TRZYMAM KCIUKI. PANI AGNIESZKO; NIECH SIĘ OD PANI UCZĄ.

#2  2014.04.14 21:49:22 ~iwa

No poprostu masakra! Jak można nie wykonać wyroku sądowego? Ten dyro powinien być ukarany! Czy on myśli że jest ponad prawem? A kim on jest? Mam nadzieję że poniesie za to konsekwencje.To nie jest jego szpital. Pani Agnieszko jest Pani wspaniałą osobą.Proszę zwrócić uwagę,że ten dyr.nie wie co mówi,plącze się.Żenada!

#3  2014.04.14 23:25:10 ~kazik

Ja to radzę temu całemu dyrektorowi, aby sam zaczął szukać pracy gdzieś tam, poza Warszawą. Co to za dyrektor, co nie wie czym jest nakaz Sądu. Co on tam jeszcze robi. Dyrektor szanuje ludzi bo wie, że oni są najważniejsi w firmie, a ten wykupił ten szpital, że czuje się bezkarny. Wykupił też pewnie związki i ten cały pip. Już żałuję, że moja córka wybrała taki zawód. Dziwić się, że są kolejki, długi itp. jak tacy kierują szpitalami. Życzę wszystkim zdrowia.

#4  2014.04.15 09:24:41 ~pytam

Pytam. Gdzie jest NADZÓR nad tym szpitalem. Jak można tolerować postawę tego Dyrektora. Nie wykonuje Wyroków Sądowych, nie liczy się z naszym stanowiskiem - odbiorców świadczeń zdrowotnych. W Państwie Prawa nas wszystkich obowiązują pewne normy zachowania i postępowania. Czy p. Chazan jest wyjątkiem. Jakim prawem ocenia p. Agnieszkę i podważa Jej autorytet na który zapracowała ciężką pracą i udowodniła nam wszystkim swą wartość. Zaufanie; jak można zaufać człowiekowi, który jest ponad Prawem, bezkarny, nie szanujący ludzi i obowiązujących norm społecznych. OCZEKUJEMY NA STANOWISKA.

#5  2014.04.15 09:26:04 ~zuza

To nie jest normalny człowiek, on nie powinien być już dyrektorem.Bałabym się go,nie chciałabym z nim pracować.A taki śświęty! A co robi z pracownikiem,kobietą.Wstyd wstyd wstyd! Pani Agnieszko życzę Pani zdrowia ,siły, wytrwałości.Trzmam za Panią kciuki.Jest Pani wspaniala.Ja bym tego nie wytrzymała.Podziwiam Panią.

#6  2014.04.15 14:07:08 ~ałma

Korupcją, cwaniactwo i złodziejstwo. Jakim prawem przetrzymują czyjeś pieniądze na koncie. Ich wszystkich wysłać na 2 letnie bezrobocie - niech zobaczą jak to jest! Teraz kolejne wybory do EP. Gdzie są ci wszyscy deklarujący te wszystkie hasła przedwyborcze. Jak bronią praw obywatelskich tej dziewczyny. Biją się o stołki, a w kraju coraz więcej chamstwa, przemocy, bezprawia. Polityka i Układy spowiły ten kraj. Ludzie - ruszcie się do działania. Po coś was wybieramy. P. Agnieszko; podziwiam determinację i żałuję, że nieliczni są pani pokroju.

#7  2014.04.15 14:08:17 ~A.......

A może coś z tym zróbmy. Jestem open.Anna z Gdańska

#8  2014.04.15 14:18:26 ~kicia

A co proponujemy? Też bym chciała pomóc P.Agnieszce.

#9  2014.04.15 22:01:00 ~astra

Powinna się zająć tą sprawą Gdańska Izba, bo tam jest chyba najnormalniejsza przewodnicząca, potrafiąca szybko zadziałać- a te nasze NIPIP to masakra i żenada- ale PANI PRZEWODNICZĄCA KANDYDUJE JAKO KOBIETA ROKU W MEDYCYNIE, wie jak się wylansować,

#10  2014.04.16 09:00:40 ~do 9

Masz rację. Jedynie klika się lansuje i nic nie robią. Dbają o swoje d.y. Obciach. Strach pracować w tym zawodzie; zrobiło się totalne dno. Ani IZBY, ani ZZ nie dbają o grupę zawodową. Zawody zeszły na dno. Ta dziewczyna wygrała w SĄDZIE. Jak można nie reagować na nakazy Sądu. Ten dyrektor powinien wylecieć. Jak szpitalem może zarządzać osoba , która w 1 wypowiedzi ma 2 stanowiska. Usuneli dziewczynę bo była za mądra i dbała o personel i ludzi. A nasze Władze zamiast jej bronić bo zapracowała na szacunek to nic w jej sprawie nie robią. Minęło już tyle czasu a Oni nawet pod presją milczą. Wstyd dla całego środowiska.

#11  2014.04.16 09:27:08 ~gość

Jeśli macie dziewczyny kogoś znajomego w telewizji, to poproście, aby wybrał się do pań przewodniczących Izby i ZZ po stanowiska w sprawie działań wobec p. Agnieszki. Chętnie cała POLSKA zobaczy, co powiedzą do kamery. Nie akceptujmy ich bezczynności. W innej grupie zawodowej było by to nie do przyjęcia. Przynoszą wstyd nam wszystkim. Ten dyro przed kamerą obciach. Dobrze by było zobaczyć pozostałych, jak się plączą w wypowiedziach. Postarajcie się jak możecie.

#12  2014.04.16 12:12:05 ~Hm

Dyrektora przecież stać, by "dać w łapę" :)

#13  2014.04.16 13:11:49 ~do Hm

Sądzisz, że płaci z własnej kieszeni. To szpitalnymi pieniędzmi szasta. Sam powinien ponieść koszty łącznie z Sądowymi za przegrane sprawy. Wtedy oni wszyscy nauczyli by się szacunku do pracownika. Pozapychali stanowiska takimi asami, a my ich utrzymujemy z naszych składek.

#14  2014.04.16 22:14:31 ~olga

Świetny reportaż. W końcu ktoś pokazuje realia naszego zawodu. Niby jesteśmy odrębną grupą zawodową, ale tylko niby. Nasza codzienność to poniżanie i upokarzanie przez lekarzy, ordynatorów - wykorzystywane przez dyrektorów placówek medycznych. Wiedzą ile zapłacić koledze lekarzowi i jak zwalić na nas ich obowiązki. Niestety, co możemy zrobić. Jak któraś się wychyli - to wynocha. Pani Agnieszka broniąc morale pracy i pracowników została brutalnie potraktowana. Gdzie są Władze ( samorządowe, związkowe, pracodawca tego dyrektora. ). To kpina. Dziewczyna ma nakazy Sądu, a tu co - milczenie owiec. Pani Agnieszko, sugeruję przekazanie sprawy do Trybunału Konstytucyjnego.

#15  2014.04.17 21:13:05 ~ja

Popieram! Dosyć traktowania Nas jak sz.y!

#16  2014.04.17 21:27:54 ~anka

Pani Agnieszko, na przekór wszystkim do przodu. Popełnili wobec Pani kolosalny błąd; muszą ponieść konsekwencje. Ten Dyrektor to obłudnik i ignorant.Przeczytałam Wyroki na Pani stronie. Jak można pozwolić, aby po 2 przegranych sprawach kontynuował indywidualną nienawiść wobec Pani. Jak jego przełożeni mogli dopuścić, aby po ogłoszeniu Wyroku II Instancji kontynuował pracę na stanowisku Dyrektora Szpitala - placówki zaufania publicznego. Jak ten człowiek śmie wypowiadać się na Pani temat. To wprost niewiarygodne. Gdzie Izba, gdzie Związek Zaw, gdzie Władze tego rzekomo Państwa Prawa. TK to dobry pomysł. Proszę rozważyć Helsińską Komisję Praw Człowieka. Pozdrawiam Anula.

#17  2014.04.21 23:40:02 ~piel.

Pracuję w zawodzie prawie 30 lat. Spędziłam życie w oczekiwaniu na poprawę warunków płacowych i nic. Na oczekiwaniu się skończyło. Powiem więcej, tak źle nie było nigdy. Obecnie nie tylko płace są żałosne; bardziej boli jak jesteśmy traktowane. Pracujemy za siebie, lekarzy, a często za serwis porządkowy - bo pań też jest mało -oszczędności . Prezesi dumni z kierowania spółką, lekarze trzepią kasę i traktują nas jak śmieci. Reportaż z p. Agnieszką nie napawa optymizmem na pozytywne zmiany, czy walkę o godność naszego zawodu. Nie jestem w stanie zrozumieć, jak pracodawca mógł nie dopuścić do pracy pracownicy posiadającej nakaz Sądu. Dlaczego nikt w tej sprawie nie reaguje. Wystąpienie Dyrektora żałosne. Obawiam się, że to nie p. Agnieszka stanowi problem, lecz ten Dyrektor. Nie chce Jej bo jest za dobra i wie czego oczekiwać od pracodawcy. Szkoda, że takie osoby to wyjątki, bo wówczas upragnione zmiany wykonywania zawodu miały by szanse w końcu zaistnieć.

#18  2014.04.23 10:52:15 ~Danuta

Pan Agnieszko gratuluję odwagi, uporu i walki o godność zawodu. Ja miałam podobna sytuację do Pani, ale nie wytrzymałam emocjonalnie i sama się zwolniłam z pracy. Pomimo, że w podaniu o zwolnienie podałam powód związany z mobbingiem w pracy. Dyrektor mimo takiej treści podania zaakceptował je, nie wdrożył żadnego postępowania anty mobbingowego jak zaleca Kodeks Pracy i pozwolił mi odejść z pracy na moją prośbę. Piszę, bo Koleżanki dziwią się, że to taki Dyrektor! Takich jest wielu, punkt widzenia zależy "od punktu siedzenia". Nie miałam siły iść do Sądu Pracy, dlatego Panią podziwiam i życzę powodzenia.

#19  2014.04.26 19:25:43 ~pacjent

NIE LĘKAJCIE SIĘ IŚĆ POD PRĄD.SŁOWA OJCE ŚW. PANI AGNIESZKA NIEWĄTPLIWIE SZŁA TĄ DROGĄ. POZNAŁAM JĄ 5 LAT TEMU I 2 X KORZYSTAŁAM Z JEJ USŁUG. BRAK SŁÓW: CIEPŁO, PROFESJONALIZM, ZROZUMIENIE; W OSTATNICH MIESIĄCACH POZNAŁAM WIELE OSÓB, KTÓRE W TEN SAM SPOSÓB ODEBRAŁY P. AGNIESZKĘ. ZAPOZNAŁYŚMY SIĘ Z WYROKAMI I ICH UZASADNIENIAMI, KTÓRE P. AGNIESZKA UDOSTĘPNIŁA NAM DO WGLĄDU. PYTAM : czy państwo w którym żyję to państwo prawa. jak można z taką hipokryzją podchodzić do człowieka. Pracodawca wraz z p. Ekonomiczną złamali życie tej dziewczynie. Ja nadal wierzę, że poniosą konsekwencje Swych działań, a p. Agnieszka odzyska należny szacunek i dobre imię. Pozdrawiam Ewa.

#20  2014.05.07 18:54:38 ~alicja

Na jakim etapie są sprawy w stosunku do tego człowieka mieniącego się Dyrektorem. Mniemam, iż postępowanie odwoławcze jest w toku. Nie wolno przedłużać sytuacji, w której w placówce zaufania publicznego stanowisko dyrektora pełni człowiek niedostosowany społecznie, ignorujący prawo i ludzi. Kontrowersyjny i nieludzki, nie nadający się do dialogu. W wypowiedziach np. Powyżej na filmiku zaprzeczający sobie w wypowiedziach. Warszawiacy oczekują specjalistów, a nie egoistycznych despotów.

#21  2014.05.13 12:35:33 ~Kamila

Zastanawiam się dlaczego Pani Agnieszka nie powiedziała o powodzie zwolnienia. Nic o tym nie wiemy, a to wydaje się kluczowe. O co chodzi? Wydaje mi się że Pani Agnieszka sporo ukrywa. Skoro Pani jest taką dobrą położną - każdy Panią zatrudni. A może jednak jest coś na rzeczy. coś poważnego o czym nie dowiedzieliśmy się z materiału filmowego. Ostatecznie to że dyrekcja dobiera sobie pracowników według odpowiedzialności - to chyba nie jest nic złego. Wręcz przeciwnie. Nie chciałabym być w szpitalu w którym pracują wątpliwie odpowiedzialnie położne.

#22  2014.05.13 13:41:01 ~sabina

Wprost przeciwnie. Sprawa p. Agnieszki jest bardzo szczegółowo przedstawiona - 21; łacznie ze stanowiskiem Sądu. Sąd winien dawno wyciągnąć konsekwencje od wszystkich odpowiedzialnych za dyskryminowanie p. Agnieszki. To, że ten dyrektor tam jeszcze Urzęduje. To kpina w Państwie prawa.

#23  2014.05.13 14:36:52 ~Dominika

Byłabym ostrożniejsza z obroną p. Agnieszki. Mam znajomą położną pracującą w szpitalu na Madalińskiego. Niestety z tą Panią nikt nie chce pracować ani dyżurować. Więc bez przesady z tą obroną. Były jeszcze inne powody ponoć. Odpowiedzialny dyrektor nie będzie trzymał wśród personelu kogoś do kogo nie ma zaufania i nie wykazuje się odpowiedzialnością. To wielka odpowiedzialność za szpital. Gdybym była na miejscu szefa szpitala chciałabym mieć zaufany zespół i godny zaufania. Tyle.

#24  2014.05.13 15:52:53 ~polozna

Tak zaufany personel, że rodzi się dziecko na stole operacyjnym u pacjentki zakwalifikowanej do cięcia cesarskiego ! Super ! Boli mnie jak codziennie oglądam upadek wartości w szpitalu. Boli widząc że wiele lat pracy pani Agnieszki - wdrażania przez Nią procedur - idzie na marne. To co się obecnie wyprawia tam, jest nie do uwierzenia. Pan Nietykalny i jego przyboczni niszczą wszystko, co bylo dobre, a na dodatek podszywajac się pod różne postacie szkaluja Ją próbując zataic fakt, że w sprawie wydano Wyrok bardzo niekorzystny dla pracodawcy, czyli szpitala. Co on tam jeszcze robi ?

#25  2014.05.13 20:01:16 ~gość

Nikt Nas nie musi ostrzegać przed panią Agnieszką. Jej potraktowanie przez pracodawcę budzi w Nas sprzeciw i odrazę. Jej sprawa w państwie prawa powinna się zakończyć wraz z prawomocnym Wyrokiem, czyli rok temu. Nie interesują Nas argumenty osób, którym nie zależy na Szpitalu, który ma Nam służyć, tylko na własnych ciemnych interesach. Gdzie BPZ, które zna treść Wyroku, gdzie odpowiedzi na apele w listach otwartych do Władz. Podejrzewamy, że o przekształceniu Szpitala zdecydowano gdzieś wyżej i dlatego Nikt nie reaguje na apele. Nie mamy poczucia, iż żyjemy w Państwie Prawa. Takie Państwo chroni obywateli dbających o jego rozwój i właściwe w Nim relacje.

#26  2014.05.13 20:01:26 ~sedno

Sąd nie uznał racji pozwanego. Racji notorycznie prezentowanych przez dyrektora i jego popleczników, którzy poprzez eliminację p. Agnieszki bezprawnie , czasem bez kompetencji, bez konkursów poobejmowali stanowiska, a obecnie konsekwentnie ich bronią. To biedni karierowicze dla których w tego typu placówce winno się eliminować. PYTAM. Jakim prawem wbrew nakazom Sądu Pracodawca tego dyrektora respektuje nadal po prawomocnym Wyroku stonowiska osoby - tak krytycznie ocenionej przez Sąd. Jak można pozwalać, aby ktokolwiek z tych manipulantów dalej przekłamywał fakty i prawomocne orzeczenia.

#27  2014.05.13 20:41:56 ~poł.

Co tu dużo mówić. Jaki Pan - taki kram. Reputacja Szpitala; śmieszne. Jeden z obowiązków działu marketingu, to bieganie po kafejkach internetowych i pisanie w imieniu pacjentów pozytywnych opinii o Szpitalu. Wiem to od samego A.J.Panie Dyrektorze, gdzie ta renoma. Wiem. Nie wróci dopóty, dopóki Pan tam jest. Od zastraszonego pracownika trudno oczekiwać empatii, uśmiechu i życzliwości do pacjenta. Kiedy Władze zrozumieją, że bierność jest szkodliwa społecznie.

#28  2014.05.17 20:58:05 ~gość

Jak daleko p. Dyrektorowi od wykreowanej postaci do uczciwego, prawego i praworządnego człowieka. Z materiału filmowego wynika, że nie wie, co powiedzieć. Żałosna, sterowana przez innych - wyżej w hierarchii politycznej - istotka. Gdyby nie to, że bezprawnie działa na rzecz p. Agnieszki i szkodę pacjentów korzystających z usług Szpitala - było by mi go żal. OPIEKA ZDROWOTNA, CZY KUPCZENIE ZDROWIEM POLAKÓW ? .

#29  2014.05.18 08:12:24 ~WAŻNE !

Niestety, kupczenie zdrowiem i bezpieczeństwem. Czy odbyła się już zapowiadana kontrolą ? , Zdaniem Dyrektora Szpitala kontrole nic nie wniosą ( dla gazety prawnej ) ! Co stanowi o bezpieczeństwie matki i noworodka w Szpitalu? Co spowodowało, że w grudniu doszło do zgonu okołoporodowego, a w dn. 17.05.14 - urodzenia noworodka na 0 pkt w Skali Apgar; 1 pkt po reanimacji . CO ZAWODZI W ŚW. RODZINIE ? DLACZEGO NIKT NIE PODEJMUJE DZIAŁAŃ NAPRAWCZYCH ?

#30  2014.05.24 12:11:46 ~gufi

To ewidentny przykład: kumoterstwa, hipokryzji, kolesiostwa i cwaniactwa w opiece zdrowotnej. Brak szacunku do: systemu prawnego, opinii społecznej, zdrowia i bezpieczeństwa Polaków. Kolejny fakt, iż opieka zdrowotna ma obecnie cechy przestępczego precederu.

#31  2014.05.29 23:48:56 ~sybilla

Dziś dla Wydarzeń - kolejne wystąpienie Pana Bogdana Ch.- Klauzula sumienia. Jakiego sumienia pytam. Tego, które pozwoliło na niszczenie i dalsze poniewieranie położnej- tak wysoce cenionej przez odbiorców świadczeń zdrowotnych. Sumienia, które jest zatwardziałe wobec nakazów Sądowych. Sumienia i postawy, która od lat wzbudza kontrowersje swym egoizmem i zadufaniem w sobie. Jako katolik i osoba głęboko wierząca - nie uznaję takiej postawy.Czyż Pismo Święte nie ostrzega: " strzeżcie się fałszywych proroków ". Co zrobił ten rzekomo prawy człowiek dla wyjaśnienia zgonu okołoporodowego z grudnia 2013 r do którego doszło w kierowanym przez Niego Szpitalu, czy zweryfikował działania Swego kolegi, co stanowi przyczynę narodzin noworodka na 0 pkt. Apgar w tym miesiącu, u matki znajdującej się przez wiele godzin pod nadzorem Szpitala. Sumienie dla celów medialnych nie przemawia do mnie.

#32  2014.05.30 12:35:53 ~www.

WEJDŹ NA STRONĘ : http://www.agnieszkaplak.pl - wywiad, komentarze do wywiadu. Czytaj - komentuj.

#33  2014.05.31 10:03:56 ~do 32

Ale dostęp do tej strony w Szpitalu jest zablokowany. Tak PAN NIETYKALNY próbuje blokować dostęp do rzetelnych informacji. Tyle czasu pracował nad niszczeniem reputacji pani A. P. , że mało co go nie trafiło - jak doniesiono mu o jej istnieniu. Tak wygląda wolność słowa w jego wydaniu. Cenzura jak za komuny. A głosi ideologię wolności - hipokryta.

#34  2014.06.04 10:09:17 ~nie

Nie dla Dyrektora B. Ch. Brawo dla Szp. Sebastiana W. Czas skończyć z załamaniem, obłudą i hipokryzją.

#35  2014.06.05 17:57:34 ~obłudnik

Krew mnie zalewa jak słyszę te ściemy sekty pro live i ich guru Bogdana Ch. Jak się mają Ich ideologie, do faktów: sam guru będąc w związku małżeńskim - spułkował z kochanką, a owocem ich grzechu była ciążą. Czy rozwodząc się pod presją zdrady- nie złamał sakramemtu i słów przysięgi ? Jakim prawem ten hipokryta ma czelność oceniać innych i ingerować w ich życie seksualne ? Rachunek simienia proponuję, aby ten pozer rozpoczął od siebie. Widać -że z Niego ni mentor, ni dyrektor, a Jego działalność to jedynie biznes pod płaszczykiem Kościelnej ochrony, ochrony szarlatana w tym przypadku.

#36  2014.06.05 21:58:44 ~mela

Armia Bogdana Ch. jest równie żałosna, jak on Sam - nadęte bufony ( najznaczniejszy z rejestracją NAPRO ); wyjeżdzający na szkolenia do USA - za szpitalne pieniądze. Swej asystentce Bos również nie szczędzi ( studia, szkolenia. ). Wszyscy tacy światowi, że nie wiedzą co to kultura osobista. Jeżeli jesteś singielką w ciąży, to omijaj ten Szpital z daleka ! Na dzień dobry usłyszałam , jak to jest pani w ciąży i nie ma pani męża. Jak zamierza pani wuchować to dziecko . ? " - człowiek czuje się jak trendowaty. Nie raz już słyszałam, że to standardowy tekst młodego naśladowcy profesora- Piotra K. Tam zorganizowała się jakaś Sekta.

#37  2014.06.09 10:58:39 ~gustaw

Pan prof. B. Chazan niestety nie przestrzega żadnych praw. Ani ustanowionych przez Państwo Polskie - KONSTYTUCYJNYCH, ani przez Kodeks Pracy - PRACOWNICZYCH. Jak można dopuszczać do sytuacji, w której tego pokroju osoba pełni funkcję publiczną. Co uprawnia profesora do stwierdzenia, iż jedynie On posiada sumienie, a to góruje nad sumieniem innych obywateli. Co uprawnia Go do decydowania wbrew prawu o losie innych. W mojej ocenie ten Pan cierpi na przerost ambicji i jest niedostosowany społecznie. Te chorobliwe ambicje doprowadziły Go do tego, iż stał się człowiekiem niebezpiecznym dla otoczenia - hipokrytą niszczącym ludzi i ład społeczny. Ludzie posiadający sumienie - słuchający jego głosu, nie postępują tak jak On.

#38  2014.06.09 13:58:08 ~danka

Dziś media po raz kolejny trąbią o kontrowersyjnym zachowaniu tego Dyrektora. Ten człowiek zachowuje się tak, jak by to był Jego prywatny Szpital, a nie publiczna placówka. Jak w Państwowej instytucji można pozwalać na dobieranie sobie kadry, rodzaju realizowanych procedur. Jak można pozwalać na niszczenie ludzi, wartości i morale. To niedopuszczalne, aby ten człowiek bezkarnie łamał prawo. Jego dwulicowość i hipokryzja wykraczają poza wszelkie kanony obyczajowości i praworządności.

#39  2014.06.09 20:46:56 ~nova

Trąbią i to na poważnie. W końcu szansa na rozliczenie tego zadufanego w sobie, zakłamanego człowieka. Hipokryty, który mówi o sumieniu lecz z niego nie korzysta. Tym razem sprawę braku szacunku do prawa badać będą Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, MZ, Prokuratura. Liczymy, iż tym razem znajomości i układy panu profesorowi nie pomogą. ZA KRZYWDY I ŁAMANIE PRAWA PONOSI SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚĆ I KARĘ P. PROFESORZE.

#40  2014.06.10 23:06:08 ~obi

Szkoda, że po tym reportażu nie zainteresowano się Szpitalem św. RODZINY ! i tym oświeconym egoizmem Dyrektorem od siedmiu boleści - dziś nie było by mowy, o kolejnym dramacie.

#41  2014.06.11 22:54:45 ~adolf

PRAWO NIE MOŻE OGRANICZAĆ: DYKTATORA, TYRANA I DESPOTY. Prawo jest dla biednych, aby ich dyscyplinować. Bogdan Chazan to " guru ", naiwnych, ślepych i cwaniaków, którzy z jego de.zmu czerpią korzyści. Udało mu się raz schować za sumieniem - dziś robi to samo- niszczy i modli się jednocześnie.

Dodaj komentarz