Cuda. Firmy oferujące szkolenia dla pielęgniarek i położnych złożyły oferty na organizację dofinansowanych specjalizacji. Ceny? Nie do uwierzenia! Od 1 999 zł.

Dofinansowane specjalizacje pielęgniarek i położnych 2015.

 

 

Zobacz wykaz cen, jake zaproponowały firmy szkolące pielęgniarki i położne, na prowadzenie dofinansowanych specjalizacji. Warto te ceny skonfrontować z cenami, które są przez poszczególne ośrodki szkoleniowe oferowane "na co dzień" dla pielęgniarek i położnych! Wystarczy wejść na strony internetowe konkretnych organizatorów szkoleń!

 

Zobacz także:

Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych - Patologia na rynku szkoleń 

 

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2015.07.14 19:10:39 ~Estera

Nalezy sie zastanowic, jaka bedzie jakosc szkolenia przy takiej cenie, biorac pod uwage ceny wynajmu sali szkoleniowej, jej lokalizacje, wynagrodzenie wykladowcow (wykwalifikowany, doswiadczony, szanujacy sie nauczyciel nie przeprowadzi godziny wykladu za 10 zl.), wynagrodzenie placowek stazowych, czy opiekunow stazu. Szkolenie za taka cene pokaze, jak jestesmy przygotowane do egzaminu panstwowego.

#2  2015.07.14 19:13:35 ~Estera

Chyba ze szkola liczy na sciaganie reszty ceny szkolenia od uczestnikow.

#3  2015.07.15 10:24:19 ~ssssssssss

O ile mi wiadomo, to cena jaką podaje organizator w przetargu zawiera ewentualną dopłatę pielęgniarki. Łączna kwota nie może być wyższa niż podana przez organizatora w przetargu, np. przy kwocie 1999zł nie może być mowy o żadnej dopłacie. A może izby dogadują się z takimi organizatorami i po cichu za plecami członków izby dopłacają do tych szkoleń. Ciekawe czy pielęgniarki np z Rzeszowa wiedzą że dopłacają do szkoleń pielęgniarkom z całej Polski.

#4  2015.07.15 14:25:25 ~gość

W nawiązaniu do szkoleń prowadzonych przez OIPiP - szkolą , nadzorują a regulamin mają taki że dofinansowanie ze strony OIPiP dla pielęgniarki lub położnej przewiduje dofinansowanie tylko do szkoleń prowadzonych przez siebie cha! cha,cha! Patrz OIPiP Rzeszów,mają monopol i lekceważą sobie prawo do wyboru organizatora , podważają podstawy prawa człowieka - pielęgniarki jest dla nich przedmiotem. To jest dopiero korupcja Panie Mielcarek chyba Pan o tym wie i milczy!

#5  2015.07.16 17:01:10 ~Piel

Poważni Organizatorzy dali poważne ceny, u reszty w tym na szkoleniach organizowanych przez Izby wiemy wszyscy jak uczą, stąd tanie.

#6  2016.01.06 09:06:17 ~ada

Zawód pielęgniarki umiera,trzeba więc zarobić na naiwnych ile się da. Kursy,specjalizacje itp. nic nie dają,strata czasu i pieniędzy.

#7  2016.04.24 17:31:04 ~Do komemta

Ignorancie/ignorantko sprawdź, ile firm prowadzi na Podkarpaciu szkolenia, w tym dofinansowanie z ministerstwa, a potem mów, ze dana placówka ma monopol. Łatwo się wypowiada w kwestiach, o których się nie ma pojęcia. Poza tym, o ile dobrze się orientuje, to nie OIPiP w Rzeszowie organizuje szkolenia, tylko OKPPiP, a to jest różnica. Ale co to dla Ciebie sprawdzić rzetelność informacji? Łatwiej siać plotki i przypisać łatki. Wstrętne to. A mówimy, ze się solidaryzujemy.

Dodaj komentarz