Konkurs - mamy do rozdania 10 bezpłatnych zaproszeń na konferencję pt.: Narzędzia i techniki pracy w opiece nad niepełnosprawnym ruchowo.

Pielęgniarstwo 2015.

 

 

Narzędzia i techniki pracy

w opiece nad niepełnosprawnym ruchowo

 

Z wielką radością w imieniu własnym oraz organizatorów chcę Państwa zaprosić do uczestnictwa w kolejnej edycji rozważań członków zespołów interdyscyplinarnych na temat opieki nad pacjentem przewlekle chorym. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będzie interdyscyplinarność działań w zakresie opieki nad osobą przewlekle chorą objętą opieką długoterminową z praktycznym ukierunkowaniem na narzędzia i techniki pracy w opiece nad osobą niepełnosprawną ruchowo.

Konferencja w całości skierowana jest w do pracowników medycznych: pielęgniarek, fizjoterapeutów oraz opiekunów medycznych.

Przygotowywana tematyka rozważań w sposób znakomity wpisuje się w aktualne potrzeby środowisk zainteresowanych opieką długoterminową, a w swoich założeniach ukierunkowana jest na część teoretyczną ale i praktyczną w zakresie warsztatowym.

 

Dr nauk o  zdrowiu Mariola Rybka

Konsultant Krajowy w dziedzinie pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych

 

W jaki sposób otrzymać bezpłatną wejściówkę na konferencję?

Wystarczy napisać, jakie oczekiwania wiążę z uczestnictwem w przedmiotowej konferencji, na adres: [email protected]  Wśród najciekawszych odpowiedzi rozdamy bezpłatne zaproszenia na konferencję. 

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://www.instytutpwn.pl/konferencja/nit/