Jaki jest dorobek Krajowego Zjazdu Pielęgniarek i Położnych? Zero informacji w ogólnopolskich mediach i na stronie głównej zjazdu. W mediach społecznościowych Krzysztof Ibisz i zdjęcia delegatów.

Działalność izby pip.

 

 

 

 

Odbył się Krajowy Zjazd Pielęgniarek i Położnych. Dotychczas na stronie głównej zjazdu podano wyniki wyborów. Innych informacji nie ma.

W mediach ogólnopolskich cisza. TOTALNA! Natomiast z mediów społecznościowych dowiadujemy się, że uroczystość wręczenia wyróżnień samorządowych dla władz izby pip nadane przez władze izby pip prowadził pan Krzysztof Ibisz. Liczne zdjęcia delegatów. 

Władze izby pip dysonują ogromnymi środkami finansowymi ze składek członkowskich ściąganych od pielęgniarek i położnych. Otrzymują horendalnie wysokie wynagrodzenia.

Zjazd Krajowy to okazja do zaprezentowania dokonań i przyszłych działań. 

Dlaczego izba nie wykorzystuje takiej okazji?

Natomiast ocena działań izby pip w środowisku zawodowym pielęgniarek i położnych jest fatalna!

Czy nowa pani prezes to zmieni

W dniach pomiędzy 26 lutego a 18 marca 2015 roku redakcja Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych na facebooku przeprowadziła sondę na temat oceny działalności izby i związku pip na rzecz środowiska zawodowego pielęgniarek i położnych. 

W sondzie zagłosowało ponad tysiąc osób. Respondenci mieli do wyboru następujące odpowiedzi: oceniam -  bardzo pozytywnie, pozytywnie, nie mam zdania, negatywnie, bardzo negatywnie. Wynik sondy?

Ponad 90% ankietowanych oceniło działania izby i związku pip na rzecz środowiska zawodowego pielęgniarek i położnych negatywnie i bardzo negatywnie. 

Szczegółowe wyniki sondy prezentujemy na poniższym wykresie.

 


Mariusz Mielcarek