"Pielęgniarka wtłoczyła chłopcu bezpośrednio do rdzenia kręgowego półtora litra płynu".

Pielęgniarstwo 2016.

 

 

 

 

Materiał telewizyjny - Pielęgniarka wtłoczyła chłopcu bezpośrednio do rdzenia kręgowego półtora litra płynu.  

 

 

Zobacz także:

31 stycznia 2016 roku - Zakażenie wymagało założenia wenflonu i sondy, którymi podawano dziecku leki. Obie rurki znajdowały się po tej samej stronie - zdaniem rodziców i prokuratury feralnego dnia pielęgniarka pomyliła wejścia i zamiast podać lek doustnie, podała go drogą dożylną. Czytano ponad 3 000 razy, 44 KOMENTARZE!

 

Pielęgniarka zakończyła dyżur o 7.00 Opuściła budynek szpitala i... na skutek upadku doznała złamania guzka większego kości ramiennej lewej. Pielęgniarka wystąpiła o odszkodowanie. Sąd - czy powyższe zdarzenie miało związek z wykonywaną pracą zawodową?

 

                                        *Kliknij po więcej informacji

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.03.28 10:36:10 ~pacjent

Pan Minister dzieląc pielegniarki na gorsze i lepsze wywoła burze wsród i tak juz skłoconych pielegniarek, a to na pewno odbije sie na pacjencie.Wszystkie pielegniarki powinny byc na równi traktowane i opłacane, wtedy żyłyby w zgodzie jedna drugiej by nie zazdrosciła , a i pacjent na pewno by na tym skorzystał.To ze ktoras ma mgr nie znaczy ze jest mądrzejsza i jest lepsza pielegniarka od tej po liceum.czesto te wlasnie z mgr maja podstawowe braki lub sa nieudolne albo tez brakuje im cierpliwosci dla pacjenta.

Dodaj komentarz