W środowisku pielęgniarskim zawrzało: zapowiedzi szefów szpitali, po części podchwycone przez ministerstwo, wskazują na to, że zarobki tej grupy zawodowej będą coraz bardziej zróżnicowane, w zależności od umiejętności i wykształcenia.

Pielęgniarstwo 2016.

 

                                 *Kliknij po więcej informacji

 

 

Zobacz artykuł w przedmiotowej sprawie...

 

 

Zobacz także:

19 lutego 2016 roku - Komunikat prasowy w sprawie obecnej sytuacji związanej z tzw. podwyżkami dla pielęgniarek i położnych.

9 lutego 2016 roku - Pielęgniarki gorszego sortu w kontekście tzw. podwyżek dla pielęgniarek - w szpitalach od września, w poz od stycznia. O pielęgniarkach DPS w porozumieniu nawet nie wspomniano.

3 lutego 2016 roku - Notatka z posiedzenia zespołu do opracowań założeń projektu ustawy o podstawowej opiece zdrowotnej w dniu 26 stycznia 2016 r.

31 stycznia 2016 roku - Panie w czepkach podpisały porozumienie. Pielęgniarki w szpitalach zamiast podwyżek dostały dodatki. Teraz pielęgniarki poz, dowiadują się ile warte jest to porozumienie.

18 stycznia 2016 roku - Zobacz skład "Zespołu (powołanego w dniu 4 stycznia 2016) do opracowania projektu założeń projektu ustawy o podstawowej opiece zdrowotnej". W skład zespołu powołano pielęgniarki.