PAP wiceminister zdrowia o zmianach w poz: "będzie to z korzyścią dla pielęgniarki, dlatego, że pielęgniarki samodzielne mają najczęściej kilkaset osób, a lekarze czasami parę tysięcy. Więc finansowo będzie to na pewno korzystniejsze dla pielęgniarek".

Zamach na samodzielne podmioty prowadzone przez pielęgniarki i położne rodzinne.

 

Zobacz także:

(5) TV.pielegniarki.info.pl Najpierw minister zdrowia mówi o ewentualnej likwidacji samodzielnych podmiotów prowadzonych przez pielęgniarki i położne rodzinne, a po 10 minutach ukazuje swoją wizję pielęgniarki rodzinnej. Może pan się na coś zdecyduje?

TV.pielegniarki.info.pl - sejm 27 kwietnia 2016 - minister Radziwiłł wypowiada wojnę samodzielnym podmiotom, prowadzonym przez pielęgniarki i położne rodzinne.

Zobacz więcej informacji w Aktualnościach w dziale - Pielęgniarka i położna rodzinna

 

29 czerwca 2016 - Zobacz depeszę PAP 

 

Zobacz także:

Interpelacja poselska do ministra zdrowia w sprawie zespołów lekarsko-pielęgniarskich

(2) TV.pielegniarki.info.pl - sejm 27 kwietnia 2016 - minister Radziwiłł wypowiada wojnę samodzielnym podmiotom, prowadzonym przez pielęgniarki i położne rodzinne.

Komentarze użytkowników

#1  2016.06.30 20:27:58 ~piel

Wszystkie zakresy i świadczenia pielęgniarskie powinny być kontraktowane wyłącznie przez pielęgniarki

#2  2016.06.30 22:19:21 ~medyk

To już chyba klepnięta ustawa,z tego co wiem to od początku było przesądzone

#3  2016.07.22 17:53:00 ~Dorota

Uważam, że jeśli pielęgniarki teraz o siebie nie zawalczą, to niestety,ale potem już nie podniosą się, zostaną całkowicie zgnębione przez p.ministra, lekarzy i pacjentów oraz ich rodziny.(nie wszystkich-są wyjątki)

Dodaj komentarz