(13) tv.pielegniarki.info.pl Wiceminister zdrowia o zmianach w poz na posiedzeniu sejmowego zespołu ds. pielęgniarek, położnych i innych pracowników opieki zdrowotnej.

Zamach na samodzielne podmioty prowadzone przez pielęgniarki i położne rodzinne.

 

 

 

Zobacz także:

(5) TV.pielegniarki.info.pl Najpierw minister zdrowia mówi o ewentualnej likwidacji samodzielnych podmiotów prowadzonych przez pielęgniarki i położne rodzinne, a po 10 minutach ukazuje swoją wizję pielęgniarki rodzinnej. Może pan się na coś zdecyduje?

TV.pielegniarki.info.pl - sejm 27 kwietnia 2016 - minister Radziwiłł wypowiada wojnę samodzielnym podmiotom, prowadzonym przez pielęgniarki i położne rodzinne.

Zobacz więcej informacji w Aktualnościach w dziale - Pielęgniarka i położna rodzinna

 

Zobacz także:

Interpelacja poselska do ministra zdrowia w sprawie zespołów lekarsko-pielęgniarskich

(2) TV.pielegniarki.info.pl - sejm 27 kwietnia 2016 - minister Radziwiłł wypowiada wojnę samodzielnym podmiotom, prowadzonym przez pielęgniarki i położne rodzinne.

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.07.07 07:06:01 ~opowieści

Zysk pacjentów przy realizacji świadczeń w jednym miejscu realizowanych przez lekarzy, pielęgniarki i położne, to takie same życzenia i obiecanki, jak chęć lobby lekarskiego w walce o dobre zarobki, szacunek, dobrą współpracę z innymi przedstawicielami ochrony zdrowia. Od lat chodzi tylko i wyłącznie o przejęcie, nadzorowanie, pozyskiwanie władzy, pieniędzy. Jasno określone są cele porozumienia zielonogórskiego w walce o odebranie samodzielności i godności pielęgniarek i położnych. Wizja "dobra" pacjenta pan minister i pozostali przedstawiciele lobby lekarskiego, mogą wsadzić między bajki. Wstyd i godne pożałowania opowieści, a pazerność i kłamstwa w imię dobrych zmian sięgnęły dna. Może warto zacząć mówić wprost, w jaki sposób i w jakich wysokościach wyróżnia się lekarzy,którzy podpisywali kontrakty, dodatki za pseudo profilaktyki, za zachorowalność na grypę itp. . Tylko etyki brak, jak można mówić o dobru pacjenta, skoro ciągle się go oszukuje, na forum opowiada bzdury, przedstawia nieprawdziwe fakty. My pielęgniarki położne też jesteśmy pacjentami i odczuwamy te "dobre" zmiany. Masakra, a gdzie zwykła prawda i przyzwoitość!

#2  2016.07.07 18:33:17 ~ali

Smutne, ale prawdziwe.Dla lekarzy w ich POZ-ach jesteśmy tylko środkiem do zarabiania pieniędzy. Jeśli już trafi się jakiś przyzwoity i dba o swój personel , to na hasło - pielęgniarka poz zbierająca deklaracje do swojej działalności-dostają szewskiej pasji.Raz próbowałam wytłumaczyć to lekarzowi i co usłyszałam? Że on nigdy nie pozwoli odebrać sobie pacjentów! Inna koleżanka, która miała pracować w długoterminówce, usłyszała od doktor -Mam nadzieję, że nie będzie mi Pani podbierać pacjentów, bo mnie Pani popamięta. I jak tu mówić o dobru pacjenta? Kpina z pacjentów i pielęgniarek!

#3  2016.10.07 16:19:38 ~pielegniar

Lekarze porozumienia zielonogórskiego chcą pieniedzy pielegniarek i położnych . Nie ma tu mowy o dobru pacjeta.Maja teraz swojego ministra i chca jak najszybciej załatwić sprawe. Już raz domagali sie wspólnych list ale poprzedni minister sie nie zgodził. My pielegniarki dobrze wiemy ,że to chodzi o nasze pieniądze.Pracuje już 30 lat i .widze jak traktowani są pacjeci przez lekarzy, jak zło konieczne.tylko kasa sie liczy.

Dodaj komentarz