Zapraszamy do wypełnienia ankiety: "Opinia pielęgniarek/pielęgniarzy czynnych zawodowo nt. uprawnienia do wypisywania recept."

Recepty pielęgniarek

 

       

 

Studenckie Koło Naukowe Pielęgniarstwa Nowoczesnego Instytutu Nauk o Zdrowiu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku prowadzi badania sondażowe na temat: „Opinia pielęgniarek/pielęgniarzy czynnych zawodowo nt. uprawnienia do wypisywania recept”. Bardzo prosimy o wypełnienie poniższej ankiety, która ma charakter anonimowy. Udział w sondażu jest dobrowolny i na każdym etapie może Pani/Pan zrezygnować z dalszego udziału bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji. Uzyskane od Państwa informacje zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie w celach naukowych.

Zainteresowane pielęgniarki i położne zapraszamy do wypełnienia ankiety.

 

Zobacz także:

Reportaż telewizyjny - recepty pielęgniarek. Reporter pyta: dlaczego pielęgniarki miałyby się zgodzić na wypisywanie recept, przecież to dodatkowe obowiązki bez gratyfikacji finansowej?

Zobacz ile dotychczas pielęgniarek i położnych wystąpiło do NFZ z wnioskami o pobieranie druków recept z systemu informatycznego NFZ.

Ministerstwo planowało, że rocznie pielęgniarki i położne wystawią miliony recept. Od stycznia br. do końca maja pielęgniarki i położne recept wypisały...