ZUS: Apelujemy do władz szpitali, by brały to pod uwagę przy konstruowaniu modelu zatrudnienia zarówno lekarzy, jak i pielęgniarek.

Umowy kontraktowe pielęgniarek i położnych.

       

Zobacz artykuł prasowy w przedmiotowej sprawie - Apelujemy do władz szpitali, by brały to pod uwagę przy konstruowaniu modelu zatrudnienia zarówno lekarzy, jak i pielęgniarek.

Zobacz także:

Aktualności według działów - pielęgniarka kontraktowa

Komentarze użytkowników

#1  2017.05.09 13:39:44 ~motyl

Super sprawa z tym ZUS - em . Nareszcie Ci co żyli jak , za sasa " - jedz, pij i popuszczaj pasa będą musieli tak jak inni płacić uczciwie podatek ZUS . Bo dość już grabieży tego kraju przez uprzywilejowane grupy osób .A zarazem tego że pycha co niektórych rozpierała i rozpiera i gardzą słabszymi na których ( wyzysku ) się dorobili i chcieliby tak dalej . Najwyższa pora aby nazywać wszystko po imieniu .To znaczy że złodziej jest złodziejem a nie żadną ELITĄ . Przyszedł czas na sprawiedliwość pomimo rozpaczy bardzo wielu.Czas na to ABY ZŁODZIEJE SCIĄGNĘLI Z TWARZY MASKI ,JAKIE NOSZĄ udając że wszystko jest OK . Bóg czuwa i sprawiedliwość musi przyjść , chociaż nierychliwie . Przykładem są Żołnierze Wyklęci ( gdzie ich krew i poniżenie odrodziło się w WIELKOŚĆ - bo TAK CHCIAŁ NAJWYŻSZY . Jesteście Wielkie POMIMO TEGO IŻ WAS SIĘ STALE PONIŻA .

#2  2017.05.09 15:22:44 ~piel

Moje koleżanki kontraktowe odprowadzały tylko składkę z 1 umowy kontraktowej. Nie odprowadzają składek zus od dodatku Zembali ani od innych umów. To co, Zus je dopadnie? Ale jaja.

#3  2017.05.11 10:59:51 ~kontrakt

Do 2- jak zazdrościsz koleżankom kontraktowym to sama rusz tyłek do pracy a nie narzekasz tylko. Mam jedną działalność to płace jedną składkę. A resztę pieniędzy odkładam i kupuje w tym roku sobie drugie mieszkanie pod wynajem, żeby mieć emeryturę. Zamiast narzekać i czekać aż coś spadnie z nieba jakiś ochłap wziąłem sprawy w swoje ręce

Dodaj komentarz