Komentarz na pielegniarki.info.pl: CAŁA PRAWDA O KURSACH - po 30 latach pracy musiałyśmy zrobić kurs specjalistyczny z tego co robimy, jako pielęgniarki, na co dzień i wiadomości mamy w małym palcu...

Komentarze pielęgniarek i położnych

      

 

Komentarz na pielegniarki.info.pl:

CAŁA PRAWDA O KURSACH - po 30 latach pracy musiałyśmy zrobić kurs specjalistyczny z tego co robimy, jako pielęgniarki, na co dzień i wiadomości mamy w małym palcu. Kurs prowadziły panie, które nie miały nic wspólnego z naszym oddziałem, ani z naszą pracą, wiadomości odczytały z kartek, pokazały slajdy, zero nowinek z którymi same zapoznajemy się we własnym zakresie bo nas to interesuje. Dostałyśmy papierek, przekazałyśmy dyrekcji, panie zgarnęły pieniążki. I co? Wszyscy się cieszą. Pielęgniarki się wyszkoliły. Śmiechu warte. Dyrekcja może się pochwalić, że ma tyle wyszkolonych pielęgniarek. Pytam się naszych pań z izb, tak ma wyglądać to całe pielęgniarstwo, komu to służy? Kto na tym korzysta? Bo my za to nie dostałyśmy podwyżek.

Zobacz komentowany artykuł:

Komentarz na pielegniarki.info.pl: I to jest dowód na to, aby nie wychylać się z kursami, specjalizacją czy magistrem (tym bardziej, że jeszcze nie wiemy co z podwyżkami). Nie zawsze jest to nam pielęgniarkom potrzebne, a inni się bogacą naszym kosztem.

Zobacz inne komentarze pielęgniarek i położnych na pielegniarki.info.pl