Komentarz na pielegniarki.info.pl: Jestem pielęgniarką uczciwą dla tego w moim raporcie pielęgniarskim uwzględniam wszystko, np.: lekarz wydał polecenie a nie zlecenie i którego nie wykonałam gdyż nie jest moim podwładnym to, że musiałam dźwigać 120 kg pacjenta, nie miałam czasu na przerwę i spożyć posiłku, nie miałam czasu wypełnić dokumentacji, nie wykonałam zlecenia lekarskiego ponieważ zostało mi podane ustnie bez dokumentacji, to, że nie zeszłam na Izbę przyjęć po pacjenta, bo nie mogłam...

Komentarze pielęgniarek i położnych


Komentarz na pielegniarki.info.pl:

Jestem pielęgniarką uczciwą dla tego w moim raporcie uwzględniam wszystko co się wydarzyło podczas dyżuru dwunastogodzinnego czyli między innymi to, że: pacjent na mnie krzyczał, rodzina podeszła do mnie w sposób roszczeniowy, lekarz wydał polecenie a nie zlecenie i którego nie wykonałam gdyż nie jest moim podwładnym to, że musiałam dźwigać 120 kg pacjenta, nie miałam czasu na przerwę i spożyć posiłku, nie miałam czasu wypełnić dokumentacji, nie wykonałam zlecenia lekarskiego ponieważ zostało mi podane ustnie bez dokumentacji, to, że nie zeszłam na Izbę przyjęć po pacjenta, bo nie mogłam zostawić oddziału bez opieki, to, że oddziałowa nie pomogła mi podczas mycia pacjentów itd.

...

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Pielęgniarki powinny się od Pani uczyć. Moim skromnym zdaniem sytuacja pielęgniarek w Polsce jest dramatyczna, aby to zmienić każda pielęgniarka powinna brać przykład nie tylko od Pani która się wypowiedziała w komentarzu nr.1 ale przede wszystkim ode mnie. Jestem skromną i uczciwą osobą, do obowiązków podchodzę niezwykle obowiązkowo. Napiszę najkrócej jak można, otóż mam ukończone dwie specjalizacje, wszystkie kursy z dziedziny pielęgniarstwa, posiadam również tytuł magistra oraz studia z zarządzania. Jestem osobą uczciwą, rzetelną i uważam że wszystkie Panie powinny brać ze mnie przykład. Od kilku lat pracuję w szpitalu na oddziale wewnętrznym oraz realizuje się w Przychodni podczas dodatkowych dyżurów.