Oferta pracy dla pielęgniarek. Dom Pomocy Społecznej PILNIE zatrudni pielęgniarkę lub pielęgniarza. Praca w systemie zmianowym.

Krajowe oferty pracy dla pielęgniarek

Instrukcja złożenia podpisu pod petycją:

STOP deprecjacji zawodu pielęgniarki i położnej w Polsce!

1. Petycję może podpisać każda osoba, nie tylko pielęgniarka i położna. 

2. Petycja została opublikowana w dniu 2 sierpnia 2017 roku na stronie www.petycjeonline.com

3. Petycję można podpisać na dwa sposoby:

  1. Na stronie  www.petycjeonline.com pod adresem: https://www.petycjeonline.com/stop_deprecjacji_zawodu_pielgniarki_i_poonej_w_polsce
  2. lub korzystając z poniższego formularza.

​4. Pod petycją jest formularz, w którym należy wpisać, dane:

Imię, nazwisko, miejscowość, adres e-mail. Można w polu - "podpisuję ponieważ..." wpisać swoje uwagii.

5. Jeżeli podpisujący petycję, nie chce aby jego dane takie jak: imię, nazwisko, miejscowość (adres e-mail nie jest nigdy widoczny dla osób trzecich), były widoczne, to należy pod formularzem ODZNACZYĆ pole przy adnotacji "Pokazuj użytkownikom mój podpis". Wtedy w sekcji podpisy będzie widniał wpis: "Sygnatariusz zadecydował nie ujawniać swojego nazwiska w internecie". 

6. UWAGA!!! Po kliknięciu na "Podpisz petycje", na adres email podpisującego zostanie wysłany przez serwis www.petycjeonline.com link, w który należy kliknąć aby zakończyć proces składania podpisu pod petycją. Dopiero wtedy złożony przez nas podpis zostanie oficjalnie zaakceptowany. 

Dotychczas liczba złożonych podpisów przekroczyła 6 tysiący!

Zapraszamy do podpisywania petycji!

Petycja jest formą akcji społecznej pielęgniarek i położnych, użytkowników Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych www.pielegniarki.info.pl. Nie jest związana z żadną organizacją samorządu zawodowego oraz związków zawodowych pielęgniarek i położnych. 

Redakcja pielegniarki.info.pl 


Zobacz ofertę pracy dla pielęgniarek. Dom Pomocy Społecznej PILNIE zatrudni pielęgniarkę lub pielęgniarza. Praca w systemie zmianowym.

Zobacz oferty pracy dla pielęgniarek i położnych. 

Złóż BEZPŁATNIE ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą). 

 

Zobacz także aktualności według działów - Komentarze pielęgniarek i położnych

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.09.26 10:55:52 ~gonia

Ciekawa jestem na ile DPS wycenia hasło PULNE ?

#2  2017.09.26 14:49:19 ~Go

Jak znam życie, to pewno na 2200 brutto.Od pól roku nadziewam się na tak ponętne oferty pracy i w panstwowce i w sektorze prywatnym.Kiedy mówię, że to nie starcza na utrzymanie i opłaty pracodawca robi duże oczy.Wtedy zaczynam się zastanawiać- ile oni mają na m-c,skoro nie wiedzą jak kształtują się realne koszty życia

#3  2017.09.28 21:02:26 ~ona

Prawda!

#4  2017.09.29 13:05:00 ~Iwona

Praca Dps to poraźka ciezko wszystko na twojej glowie opiekunki oczekuja abys im pomagala.Jesteś sama np.na 80 osób masakra za 2100 bez zenbalówki bo to nie jest placówka medyczna.

Dodaj komentarz