Zobacz wideo: pielęgniarki w szpitalu zaprotestowały! Dyrektor "podwyżki" z ustawy o najniższych wynagrodzeniach dał z dodatków brutto brutto. Pielęgniarki negocjowały z... prezydentem miasta i prezesem szpitala. Efekt?

Nowa ustawa o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego pielęgniarek i położnych

Zobacz także:

Radziwiłł w telewizji rządowej: podwyżki dla pielęgniarek i położnych, które realizujemy to absolutne novum, dlatego że dotychczas takich podwyżek nie było. Racja panie ministrze! "Absolutne novum". Po kilkanaście złotych do pensji zasadniczej ... i to z pieniędzy danych uprzednio (dodatki brutto brutto). Tego jeszcze nie było. Dzięki, dobra zmiano...

Państwo ministrowie! Radziwiłł i Szczurek-Żelazko. Czy wam tak po ludzku nie jest po prostu głupio? Przecież pielęgniarki nie są idiotami...

Szpital z powodu "niedopatrzenia dyrekcji oraz związkowców" przez kilka tygodni pozbawiał dodatku do pensji pielęgniarki, które z powodu ciąży były na zwolnieniach lekarskich.

Komentarze użytkowników

#1  2017.10.21 14:47:45 ~a_

Trzeba aż niejako z gardła wyrwać 50 zł brutto. Przykre że aż tak trzeba się naszarpać o minimalne wynagrodzenie. PS. Nie wiem dlaczego, ale te czepki na naszych głowach to jakaś masakra! Niedobrze mi jak widzę te hełmy!

#2  2017.10.22 15:39:14 ~położna

To uwłaczające że musimy o tak marne podwyżki w kwocie 50zł, wszcząć protest . Gdzie my żyjemy, na co te pieniądze mają starczyć.

#3  2017.10.23 14:19:33 ~Ana

Ja dostałam podwyżkę 10 zł brutto zabraną z mojego dodatku brutto brutto:(

Dodaj komentarz