Rozpoczął się proces pielęgniarki, która pod artykułem o szpitalu, wstawiła znak "zdziwionej buźki". Pracodawca zwolnił ją z pracy... Zobacz reportaż telewizyjny...

Pielęgniarki 2018.

Pielęgniarski mem (13) - à propos zapowiedzi, że kampania rządowa promująca zawód pielęgniarki będzie prowadzona wśród przedszkolaków...

Rząd rozpoczął kampanię promującą zawód pielęgniarki... "Zaczynamy już od przedszkola, zaczniemy już od przedszkola, przyjdziemy już do przedszkoli i będziemy pokazywać pielęgniarki jako zawód wyjątkowy, pielęgniarzy jako zawód naprawdę dający satysfakcję, pójdziemy do szkół podstawowych, pójdziemy do szkół średnich...". Zobacz reportaż telewizyjny o tych frapujących działaniach...

Zobacz cały mem pielęgniarki (13) 

Zobacz więcej informacji w aktualnościach w dziale: Rząd promuje zawód pielęgniarki...


Zobacz inne pielęgniarskie memy:

Pielęgniarski mem (12) -  à propos udziału pani Małas w rządowej kampanii promującej zawód pielęgniarki i położnej...

Pielęgniarski mem (11) - à propos wspólnego zobowiązania pań w czepkach i ministra zdrowia o "nie ujawnianiu szczegółów będących przedmiotem rozmów."

Pielęgniarski mem (10) - à propos wynagrodzeń pielęgniarek i położnych w kontekście zwolnień L4.

Pielęgniarski mem (9) - à propos działalności wiceministra zdrowia pani Józefy Szczurek-Żelazko. Prosimy o propozycje dokończenia memu...

Zobacz inne pielęgniarskie memy


Pielęgniarka z białogardzkiego szpitala zwolniona dyscyplinarnie za komentarze na Facebooku domaga się przywrócenia do pracy. Ruszył proces, w którym pozwana jest zarządzająca szpitalem spółka Centrum Dializa z Sosnowca. Zakaz lajkowania na Facebooku artykułów przedstawiających złą sytuację szpitala dostali też inni pracownicy, ale tylko działaczkę związkową, Marię Adamowicz wyrzucono z pracy.

                                                   Zobacz reportaż telewizyjny 

Zobacz także:

Zobacz co powiedziała Portalowi politykazdrowotna.com pani Małas w sprawie rozmów ze stroną rządową. Zaczyna to wszystko wyglądać jak telenowela brazylijska...


Zobacz także w Aktualnościach

UWAGA!!!  Uchwała organu izby pielęgniarek i położnych z dnia 7 czerwca 2018 roku w sprawie dodatków brutto brutto.

1. Nowa siatka płac sankcjonuje to co do tej pory było kwestią interpretacji. To już oficjalne! Pani Szczurek-Żelazko zrównuje najniższe wynagrodzenie zasadnicze pielęgniarki z najniższym wynagrodzeniem zasadniczym... sekretarki medycznej.

2. Zobacz nową siatkę płac pielęgniarek i położnych z konkretnymi kwotami najniższego wynagrodzenia (po przeszeregowaniu magistrów bez specjalizacji do grupy 8) w grupach: pielęgniarka, magister pielęgniarstwa, magister pielęgniarstwa ze specjalizacją.

Komentarze użytkowników

#1  2018.06.12 10:12:17 ~ja

Czy to nie ta sama Dializa, która zwolniła panią Sławę Kolano w Złotoryi? Ktoś się orientuje jak obecnie wygląda tamta sprawa?

#2  2018.06.12 12:20:08 ~a_

Widocznie dziwić się nie należy:d a tym bardziej pielęgniarka, której już NIC nie powinno dziwić ! ;d /ironia/

#3  2018.06.12 14:46:00 ~MeadowDew

Tak, to ta sama firma.

#4  2018.06.12 15:49:32 ~Czyli

Dyscyplinowanie przez zastraszanie!

#5  2018.06.12 20:54:19 ~hmm

Ktoś kto często dyscyplinuje innych ,zazwyczaj sam ma najwięcej za uszami.

#6  2018.06.12 20:56:41 ~Haha

Wolność słowa łamana na każdym kroku. Koleżance życzę asertywności i domagania się bardzo dużego odszkodowania :) Jest to najprawdziwszy w świecie mobbimg, bardzo mnie bawi, że dyrekcja mentalnie siedzi w głębokim PRL-u gdzie uważają się za bogów.

#7  2018.06.13 07:44:30 ~Piel.

Do 6 przecież wszyscy tkwimy w głębokim PRL-u ;) a niech tam wstawię buźkę :) i jeszcze jedną. Jak długo jeszcze tak będziemy traktowane? Pani ta jest dla nas bardzo ważną osobą i dobrze by było żeby była nasza formalną - nieformalną przywódczynią! Teraz wiele pielegniarek wystraszy ta sytuacją i nawet na tym portalu będą mało pisać i tak są mało aktywne. Ale nas traktują, brak słów! STRASBURG JESZCZE ISTNIEJE ! WSPIERAMY PANIĄ BARDZO I PODZIWIAMY ZA ODWAGĘ !

#8  2018.06.13 10:31:15 ~tragedia

"Aż" 14 500 zł chce odszkodowania? Nie za mało? A straty moralne? Powinna wystąpić o następne 50 000 zł. Ludzie ogarnijcie się. Dobrze nie chce tylko przywrócenia do pracy, bo pielęgniarki jakoś nieśmiało upominają się o swoje.

Dodaj komentarz