Artykuł w sprawie wirtualnego 1 100 złotych do podstawy wynagrodzenia pielęgniarek i położnych wzbudził na portalu ponad 90 komentarzy. Dyskusja dotyczyła także... wykształcenia Mariusza Mielcarka. Bogu dziękować, że nie jestem murzynem...

Porozumienie pań w czepkach z ministrem 2018.


UWAGA!!! Nowa grupa na Facebooku:

Jestem pielęgniarką/rzem po Liceum Medycznym i MSZ. Jestem z tego dumna/y!

Grupa utworzona w celu integracji pielęgniarek absolwentów: Liceum Medycznego oraz Medycznego Studium Zawodowego. Może odżyją dawne znajomości? Grupa  ma także na celu przeciwdziałanie deprecjacji absolwentów ww. szkół w regulacjach prawnych dotyczących wynagradzania oraz kompetencji zawodowych pielęgniarek. Mamy swoje lata ale bezcenne doświadczenie oraz umiejętności!

Zapraszamy do członkowstwa w grupie: Jestem pielęgniarką/rzem po Liceum Medycznym i MSZ. Jestem z tego dumna/y!

 


 

2 sierpnia 2018 roku 

Artykuł z dnia 30 lipca czytano prawie 25 tysiecy razy. Wzbudził ponad 90 komentarzy.

Czytaj artykuł: Żadna pielęgniarka i położna nie dostanie do wynagrodzenia zasadniczego od września tego roku, 1 100 zł. Takie są realia podpisanego przez panie w czepkach porozumienia z ministrem zdrowia. 

Artykuł w sprawie wirtualnego 1 100 zł. do podstawy wynagrodzenia pielęgniarek i położnych wzbudził na portalu ponad 90 komentarzy. Dyskusja dotyczyła także... wykształcenia Mariusza Mielcarka. Bogu dziękować, że nie jestem murzynem...

Poniżej wybrane komentarze, które zawierają dyskuje o Mielcarku...

Panie Mielcarek ile czasu bedzie pan jeszcze nas obrażał i ponizal na jakiej podstawie pisze pan te artykuly nie ma pana przy stole negocjacyjnym i tak naprawde nic pan nie zrobil dla tego srodowiska jak tylko szczuje pan jedne na drugie

Nie da sie tego czytać.nie spotkałam sie na tej stronie choćby z jednym pozytywnym artykułem. Wiecznie te "panie w czepkach". Wszedzie "czarnowidztwo" i wiecznie wszystko źle. Daleko to my tak nie zajedziemy, podjudzanie i szczucie.główny cel Pana Mielcarka.

Ja się mogę z wszystkimi zarzutami zgodzić. Ale proszę mi nie wmawiać , że panie w czepkach prowadziły rozmowy przy "stole negocjacyjnym". Dobre sobie - stół negocjacyjny. Pozdrawiam Mariusz Mielcarek

Mi by było wstyd się przyznać, że tam byłem i podpisałem takie porozumienie. Pozdrawiam Mariusz Mielcarek

Do DORA ! zaraz mnie trafi szlag na twoja glupote! Mielcarek od poczatku mial racje ! a ty zadowolilas sie pierwszą transzą dodatku? Tzw zembalowe dziala wbrew pielegniarkom! Podpisujac z Zembalą porozumienie dały znak że pielegniarka nie musi zarabiac ,że moze miec dodatki! Z tego wywiązały sie przez 3 lata różna machloje i manipulacje w szpitalach! Podobają ci się utajnienia? tobie tak a pielegniarkom nie . gdybysmy znały prawde ze te rozmowy są o zembalowym tobyśmy zmiotły ze związku te ptoki , bujasy i inne! twoim zdaniem nrpip stoi na strazy wynagrodzenia? naszym zdaniem nie! a moze ty jestes tez w RDS? to jeszcze gorzej bo o wszystkim wiedziałaś wcześniej! Nawet najwyższej rangi stajnia nie zrobi z osła mustanga !

Ogarnijcie się Panie, wszystkie związki zawodowe protestują z powodu naszej rzekomej podwyżki ( podwyżka, którą otrzymałyśmy w 2015 roku), a my jak zwykle obrażamy wszystkich dookoła i skaczemy sobie do gardeł. Jeżeli nie wierzycie Panu Mielcarkowi, macie takie prawo, ale wrzesień już nie długo i wtedy co poniektórym otworzą się oczy. Według moich obliczeń, a jestem pielęgniarką nie ekonomistą wyjdziemy na tzw. swoje tj.pensja będzie taka sama jak byśmy otrzymywali dodatki brutto brutto. dodatek pozostanie dodatkiem i los jego zawsze jest niepewny, co innego pensja zasadnicza, ale tu też można zawrzeć różne klauzule w zależności od.Tak więc pożyjemy zobaczymy i nauczmy się sami siebie szanować. Nie ma przymusu wchodzenia i komentowania na forum, więc jeżeli komuś się portal nie podoba to go nie czyta i śpi spokojnie.

Do 37 jak zwykle racja- popieram a do 41 - nie dziewczyny a gdzie chłopaki ? - a może by tak Koleżanki i Koledzy? ( dziewcynki na posyłki? ) - ile razy mam jeszcze o tym pisać? Dalej osoba wytykająca wykształcenie niech najpierw zdobędzie wiedzę o wykształceniu P.Mielcarka a póżniej się wypowiada - nieładnie, proszę przeprosić - pomogę na stronie FB wykształcenie P.Mielcarka zamieszczone. A po drugie osobie tej co to napisała brakuje nie tylko wykształcenia ale i kultury osobistej. Popisy nas tutaj nie bawią! Dora kim jesteś i co tu robisz? P.Mielcarek dziękujemy za wszystko, żeby nie Pan to dla nas był by ciemnogród i machloje - tym bardziej teraz kiedy ludziom nie zależy na strajku ogólnopolskim w służbie zdrowia a te L_4 - wstyd żeby mówiono publicznie, że jest to wyłudzane przez pielęgniarki (opinia społeczna czyta i słucha i wyciąga na temat pielęgniarek wnioski) Walczcie więc wspólnie o poprawę warunków nie tylko płacy ale i pracy - urlopy zdrowotne (nauczyciele mają za co? Gdy i tak mają dużo wolnego a i charakter pracy o wiele lżejszy. Pielęgniarki nie mają "nic" - żadnych przywilejów nawet trzynastek - wożna w szkole ma 13-tkę i odprawę emerytalną razy sześć pensji a pielęgniarka tylko trzy - jakim prawem taka niesprawiedliwość? Tylko duży, wspólny protest ma sens!

Super komentarz dający wiele do myślenia i działania. Szacun dla P.Mielcarka.

Popieram 53 - tak co to za Dora? - cwaniara z dobrą kasą wiadomo dlaczego tak pisze.Takich Dor nam tu nie trzeba. Dziękujemy P.Mielcarek za aktualności :) - wielka to i nie łatwa robota!

Do 22 zanim napiszesz sprawdż wykształcenie p.Mielcarka. A ty chłopie co robisz dla polskiego deficytowego pielęgniarstwa żeby nie było biednych pielęgniarek?

Do 67 prawda - każda pielęgniarka, która jest na fejsbuku powinna mieć w znajomych portal Pana Mielcarka - ja tak uczyniłam od razu. Do Kate : zastraszanie pielęgniarek przez PIS to ich specjalność - tylko, że brat Kaczyńskiego przegrał z pielęgniarką w sądzie - nadal jest info w internecie.

Czekam z utęsknieniem na podwyżkę,a tu Mielcarek straszy,że kolejny raz zrobione w balona.

Mielcarek pisze prawdę, nie straszy. Do września niedaleko. "Czekaj ,tatka latka".

Zachowano oryginalną pisownię.

Wybrał: Mariusz Mielcarek

P.S. Wszystkich zapraszam do członkowstwa w nowej grupie na facebooku o nazwie: 

Jestem pielęgniarką/rzem po Liceum Medycznym i MSZ. Jestem z tego dumna/y!

Bez jakieś spinki wspominamy dobre stare czasy... Szukamy starych znajomości...

Zamieszczmy zdjęcia, które są dla nas ogromną pamiątką...

W tej grupie czuje się bardzo dobrze... Zdjęcie profilowe grupy, to klasa z Liceum Medycznego w Poznaniu na ulicy Szamarzeskiego. Rocznik 78-83. Na schodach przed szkołą. Stoję tam jako pierwszy od prawej... Mogę na to zdjęcie patrzeć godzinami... Myśleć co los przyniósł naszej klasie... 

Bardzo dziękuje za zamieszczone zdjęcia. Wielu myśli z nas tak samo... 

Zapraszam...

Mariusz Mielcarek 

Komentarze użytkowników

#1  2018.08.02 15:01:24 ~SAURON

To prawda, Pan Mielcarek prowadzi portal bez składu i ładu. Powtarzane nieustannie do znudzenia te same tematy przepisywane wielokrotnie Jeżeli brak tematu to nie piszmy, bo teraz to bicie piany. Natomiast niezależnie od tego, co ten Pan napisze to Piguły i tak sobie do gardeł będą skakać. A tak nawiasem mówiąc: - ,było by mi wstyd" to chyba lepiej brzmi i wygląda -co ma Pan przeciwko czarnoskórym

#2  2018.08.02 15:12:44 ~Do 1 prymi

Do 1 a ty kim jesteś ? - pewnie śmieciem! Dziękujemy Panie Mielcarek za super aktualności info z pierwszej ręki. Nikt sobie do gardeł nie skacze - to ty prymitywku napadasz na nas!

#3  2018.08.02 15:14:00 Redakcja Portalu

DO #1 Przyjmuje z pokorą powyższe uwagi. Zawsze coś można zrobić lepiej. Liczba 150 tysięcy osób, które odwiedziły portal w lipcu tego roku zobowiązuje. Pozdrawiam serdecznie i obiecuję chęć poprawy. Mariusz Mielcarek

#4  2018.08.02 15:27:08 ~R i K

Do 3 Pana inteligencja powala - super i tak trzymać - pozdrawiam :)

#5  2018.08.02 15:27:41 ~Piel.

Popieram 2 - co ten troll tu robi?

#6  2018.08.02 15:31:36 ~piel.

Pielęgniarki i Pielęgniarze więcej aktywności na fejsbuku - czego się boicie - pracy nie brakuje - chyba że jesteście pokorniutkie i leniwe!

#7  2018.08.02 15:31:55 ~Piel.

Do 6 popieram !

#8  2018.08.02 15:37:42 ~SAURON - Ś

Te komentarze świadczą o poziomie osób odwiedzających portal. Pozdrawiam serdecznie! - Śmieć a może troll

#9  2018.08.02 16:48:52 ~Instrument

150 tysięcy . A ile z tych 150 tys jest aktywna i głośno , odważnie mówi prawdę jak jest , i walczy o ta prawdę . Niewiele , bo co powiedzą koleżanki , nie wspominając o kolegach lekarzach :) . No jak by to było

#10  2018.08.02 16:53:24 ~Anna

Sauron masz rację, po co czepiać się LUDZI o innym kolorze skóry.A właśnie na tym portalu widać ,jak pielęgniarki skaczą sobie do gardeł, zamiast zjednoczyć się w walce o lepszy byt.

#11  2018.08.02 17:36:51 ~Do 3

Portal schodzi na psy skoro kłótnie i swary to temat dnia. ,Na straganie w dzień targowy."Dno

#12  2018.08.02 19:10:59 ~grazia

Po co zwolnienia wystarczy że pielęgniarki zrezygnują z dodatkowej pracy na 1 miesiąc i się okaże ile szpitali będzie funkcjonować

#13  2018.08.02 19:12:26 ~Piel.

Nie mam FB,ale solidaryzuję się z nowo powstałą grupą,pozdrawiam MSZ z Czeladzi,klasy była wyjątkowa.

#14  2018.08.02 20:24:25 ~obiektywny

Do 1 a jaki twój poziom? - nie czytasz swojego posta? Pigułę łykniesz jak ci serce będzie się miało zatrzymać !

#15  2018.08.02 20:27:19 ~Piel.

Do 10 a ty pewnie czarna skoro tak piszesz - poniżej pasa. A 150 tysięcy to bardzo dużo - zazdrość bo nic nie macie? Portal jest super i tak trzymać!

#16  2018.08.02 20:30:37 ~piel.

Do 11 to już nie ta bajka, nie śledzisz i po co takie ble i bla a może trolowaty ? Portal super - oby tak dalej, wszystko na czasie a najważniejsze, że jest taki portal jeden jedyny! Prawo Panie Mariuszu! Pozdrawiam.

#17  2018.08.02 20:31:39 ~Ania

Do 8 do ciebie inaczej nie można

#18  2018.08.02 20:32:32 ~Ola

Do 18 super - popieram !

#19  2018.08.02 20:33:19 ~Ja

Niestety. Juz sie zaczal smrodek. Znalazly sie dwie co juz zaczely smecic,ze pielegniarki po LP nie mialy matur oraz zaczely sie przytyki o brak mgr do pielegniarki ktora napisala,ze pracuje prawie 40 lat na jednym z dosc ciezkich oddzialow. No i chamskie slownictwo tych 2 macicielek. Z fajnej wspomnieniowej grupy zrobil sie syf jak na kazdej innej

#20  2018.08.02 22:02:38 ~BB

Czyli nie ma sie z czego cieszyc.Jesli z Mielcarkiem to nie ma kasy jesli ze zzpip taz nie ma kasy to gdzie jest i co zrobic zeby ja dostac kto nas poprowadzi do zwyciestwa ? Bo ani Mielcarek ani Ptok

#21  2018.08.02 22:05:57 ~Do 16

Nie czytam tego ścieku. Interesuje mnie tematyka medyczna i w propozycjach artykułów dla mnie jest ten portal kłótliwych bab. Weszła że może coś się zmieniło, jakiś poziom. Może jakieś pouczenia redakcji o kulturze i szacunku w komentarzach. A tu jeszcze gorzej niż pamiętam. Kłótnie weszły na forum bo mielcarek już nie ma pomysłu na newsy. I jeszcze jak na złość udostępnia to dno na grupie pielęgniarki cyfrowe. Nie da się tego uniknąć niestety. Nie wiem jak facet może siedzieć w tym roku żmij.

#22  2018.08.02 22:22:53 ~SAURON vel

Głupota bab pielęgniarek reprezentowana na tymczasem portalu nie zna granic. Pana Mielcarka pewnie to cieszy. Baby się kłócą, nie ma co się wysilać ponownie coś-,odgrzeje" i tak to się kręci. Veni, vidi, nici.

#23  2018.08.02 22:32:43 ~Gość

I co ma pan satysfakcje ? Prowkuje pan pielegniarki. Wprowadza pan chaos i dezorientacje zamias informowac zetelnie o tym co sie dzieje w sprawie naszych zarobkow oczekujemy informacjibo jesli zwiazek i cala gora klamie to prosimy o prawde !

#24  2018.08.02 23:17:32 ~Reni

Pan Mielcarek od dawna wprowadza zamieszanie wśród pielęgniarek pielegniarzy a my bardzo mu wierzymy Jemu za to płacą a my się obwiniamy . Brawo drogie koleżanki.

#25  2018.08.03 00:36:40 ~prawda

Mielcarek uwidacznia głupotę związków i samorządu. Nie dziwi tyle krytycznych komentarzy wobec Mielcarka. Siedzą w tych swoich izbowych twierdzach i jakiś gościu ma odwagę pod nazwiskiem pisać rzeczy które powinny spowodować że gdyby miały trochę godności to by przeprosiły i ustąpiły ze stołków. Nie ma bardziej konkretnego miejsca informacyjnego dla pielęgniarek i położnych jak ten portal. Inni utajniają a Mielcarek informuje. Ot cała wina Mielcarka.

#26  2018.08.03 04:49:04 ~Do#25

Masz rację - nie ma bardziej konkretnego miejsca informacyjnego dla pielęgniarek i położnych jak ten Portal. Teksty na Portalu ( komentarze nie) są dla mnie źródłem informacji, najbardziej aktualnych. Pamiętam - przed ok. dziesięciu laty, kiedy to ważyły się losy tzw."zadaniówki" w czasie pobytu w sanatorium biegałam codziennie do jedynego miejsca w uzdrowisku z dostępem do internetu aby wejść na stronę Portalu. Informacje z Portalu pomogły mi zmienić formę zatrudnienia, nie pozostałam bez pracy. A to, że przekazywane informacje powodują powstawanie często niepoważnych komentarzy to nie wina Pana Mariusza i Redakcji. A poza tym - "jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził".

#27  2018.08.03 06:19:17 ~Prawda

Czyli 3 transze ktore mam i 4 we wrzesniu waszym zdaniem zostaniw odebrana mam to w podstawie i nie dal mi tego mielcarek

#28  2018.08.03 06:20:49 ~Prawde

Bo jak narazie to tu tylko pomyje a brak konkretow kto ma odwage napisac jak jest i bedzie bo nie mielcarek

#29  2018.08.03 06:32:58 ~DO 25

Izby i zwiazki ustapia i PAN MIELCAREK BEDZIE WALCZYL O NASZE

#30  2018.08.03 07:34:26 ~Zuzanna

Pielegniarkom się w głowie poprzewracało. Wszyscy by chcieli zarabiać tyle co na zachodzie a żyć w Polsce

#31  2018.08.03 08:58:31 ~suz

Ciekawe , kto wspiął się na wyżyny intelektualne i czepia się ukończonej szkoły p. Mielcarka ? . Co ma logiczne myślenie do wykształcenia? No właśnie , panie w czepkach pokazują ,że nic, Pielęgniarzem p. Mielcarek jest pewnie 10 000% lepszym niż panie w czepkach , a inteligencją mam wrażenie je zabija. Przecież Bogusław Cupiał, Zygmunt Solorz i inni milionerzy z naszego podwórka nie mają ukończonych studiów . Mało tego , Henry Ford, Rockefeller ( długo by wymieniać) nie mieli nawet wykształcenia średniego. Mało tego ,Joe Lewis , Sir Richard Branson ( i znów nie chce mi się dalej wymieniać) nie mają nawet podstwówki. Porównując logikę i intelekt p. Mariusza i pań w czepkach , rumienię się ze wstydu , że to te panie mnie reprezentują.

#32  2018.08.03 09:13:00 ~Prawda

Czy ktos mi tu napisze konkrety co z tymi pieniedzmi

#33  2018.08.03 12:05:18 ~do 30

Zależy jaki zachód masz na myśli.Na dzikim może i drogo,nie wiem,ale w cywilizowanym zachodzie sporo rzeczy jest nawet taniej niż w Polsce.

#34  2018.08.03 12:30:36 ~Ola

Po perwsze niech ktoś kto jest odpowiedzialny za szatę graficzną tej strony w końcu ją dostosuje do współczesnych standardów, bo jak na razie ta strona jest w 100% odzwierciedleniem obecnej sytuacji pielęgniarstwa w Polsce. Bałagan, niezrozumienie, brak przejrzystości.

#35  2018.08.03 12:31:19 ~Do#32

Poszukaj potrzebnych informacji na Portalu lub napisz dokładnie czym jesteś zainteresowana. Postaram się Ci wytłumaczyć . A "piniendzy po prostu nie ma". Dla pielęgniarek i położnych.

#36  2018.08.03 14:12:28 ~anna p

Zeby była kasa to pielęgniarki muszą łyknąć troche swiadomosci i logiki! Jeszcze raz powtarzam czepkowe utajnily rozmowy przed swoimi wyborcami! Malas kandydowała z list Pis wiec nie poprze nas tylko swojego ministra! wot i polityka! nia ma żadnych podwyek tylko zembalowe płacone inaczej bo juz w kraju byłza duży szum! Boją się że wyjdziemy na ulice ! I dlatego zatkaly nam gęby zembalowym ! Z ust Ptok i innych nic nie słychać tylko że Mielcarek jątrzy! Gdyby nie jego portal to g, byśmy wiedzialy co siędzieje i jakie są nastroje w grupie zawodowej ! Poza tym jest inteligentny wprost przeciwnie do wyfryzowanych czepkowych i brodatych z RDS

#37  2018.08.03 14:46:45 ~Do 21

Trolu wiesz gdzie twoje miejsce ? Twoje słownictwo to rynsztok! I nie czyta tego ścieku - a sam ściek = to co tu robisz jak nie czytasz?

#38  2018.08.03 14:51:00 ~Do 36

Tak anno p - o tym samym pomyślałam - cwane - dlatego mówię i piszę wielokrotnie - to tylko dzięki min. Zembali mamy więcej - szkoda, że od razu nie dał do pensji tej podwyżki - ale w sumie dał a ci co są dziś wypieli by się na pielęgniarki i tyle!

#39  2018.08.03 14:52:34 ~ja

Do 32 dawno po sprawie - dopiero się obudził? Proszę szukać w internecie - info bardzo dużo na ten temat.

#40  2018.08.03 14:54:22 ~do 30

Spróbuj tego miodu i dopiero się wypowiadaj! A ty co robisz i ile zarabiasz? Sprawdż specyfikę pracy pielęgniarki - info dostatecznie dużo w internecie.Zapraszam.

#41  2018.08.03 14:56:22 ~do 28

Typowy prost troll - i co tu robi? Jak ktoś pisze pomyje to pochodzi z rynsztoka!

#42  2018.08.03 14:56:51 ~Anka

Do 41 super, dobre!

#43  2018.08.03 14:58:55 ~My

Kolejna czepkowa czy troll a może stołkowa ? To dzięki p.Mielcarkowi zawsze wszystko wiemy i dziękujemy :)

#44  2018.08.03 15:00:05 ~od 43

Komentarz dotyczy Reni - 24

#45  2018.08.03 15:04:50 ~Do 22

Nie skłócisz nas - na głupców nie reagujemy.Pokazujesz się i takie bzdury zwykle piszesz i obrażające nas wtedy jak ratownicy nie uzyskują tego co chcieli - a mają się za coś lepszego od pielęgniarek i bezczelnie czekają na gotowe na podwyżki dzięki pielęgniarkom - a walczyć, ruszyć 4-litery albo rozpocząć studia pielęgniarskie i spróbować tego miodu ! Szczególnie podłe !

#46  2018.08.03 15:05:58 ~Do 21

To co tu robisz prosty chłopie - udawaczu?

#47  2018.08.03 15:07:03 ~Do 21

Ty i tematy medyczne!

#48  2018.08.03 15:09:51 ~Do 8

Jak Kuba bogu itd.

#49  2018.08.03 15:10:56 ~RK

Do 45 bardzo dobry komentarz a p.Mariuszowi zwyczajnie zazdroszczą!

#50  2018.08.03 15:12:10 ~Asia

Do 22 ale prostak - my takich tu nie zapraszamy!

#51  2018.08.03 15:16:15 ~Do 27

Zgłoś się do pań w czepkach one tym rządzą i nie udawaj, że nie wiesz - sarkazmy nam tu niepotrzebne - bo nic nie wnoszą. I tak dużo masz dzięki p.Mariuszowi.Nie zasługujesz.

#52  2018.08.03 15:19:04 ~Do 19

Do 19 - kto to pisał? Podstawówkę skończył? Pewnie nie - trollom wykształcenie zbędne! ;)

#53  2018.08.03 17:03:17 ~do12

Niestety,coraz więcej moich koleżanek bierze kolejne etaty, wolą jak widać ciężko pracować niż zawalczyć o godziwą zapłatę na 1 etacie .

#54  2018.08.03 17:21:40 ~piel.

Do 53 to się nazywa pazerna harówka a nie ciężka praca - eliminować takie, sprawdzać jak pracują!

#55  2018.08.03 17:24:14 ~Piel.

A ten cały srałon z postu 1 zamilknie bo podwyżkę dostaną ratownicy już dziś info sprzed 2 godz. z Medexpresu czy coś w ty stylu. Jakim prawem nas szarpali?

#56  2018.08.03 17:33:03 ~anna p

Do 21 ! Nie dosc ze cwaniak z PIS to na pewno nie pielegniarka! nie podoba sie Czytaj Zycie na gorąco albo obejrzyj Mode na sukces bo intelektualnie na wiecej cie nie stac !

#57  2018.08.03 18:14:53 ~piel

Wiem jedno , jeszcze dluuuuuuuugo nie zmieni się nic dla nas na lepsze!

#58  2018.08.03 18:28:38 ~Ja

Do 57 dopóki my pielęgniarki i pielęgniarze się nie zmienimy - szczególnie ci pazerni na kilku etatach! Samo się nic dla nas nie zmieni i nic się samo nie zrobi a takie bla i ble do kieszeni - trzeba działać a nie banialuki i wizje przedstawiać!

#59  2018.08.03 18:31:04 ~po ptokach

I zamilkli ratownicy i nie wyżywają się już na nas i na p.Mielcarku - szybko dostali co chcieli i po ptokach!

#60  2018.08.03 18:31:42 ~Piel.

Do 56 super

#61  2018.08.03 18:33:30 ~Piel.

Do 21 - brak logiki wypowiedzi - chodził do szkoły?

#62  2018.08.03 22:58:39 ~SAURON

Kobiety ogarnijcie się. Nie ma czemu się dziwić, że polskie pielęgniarstwo jest na takim poziomie. Zadowolony Pan, Panie Mielcarek? W drabinie intelektualnej, załamał się pierwszy szczebel, wyżej się nie da Panie Mielcarek. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

#63  2018.08.04 08:54:54 ~Do#62

Pierwszy szczebel nie wyłamał się. To od dawna jest drabina z powyłamywanymi wszystkimi szczeblami.

#64  2018.08.04 22:41:39 ~a_

Mariusz:d robisz dobrą robotę. Ratlerki szczekają a karawana idzie dalej.

#65  2018.08.05 11:16:20 ~SAURON

Do oazy nie dotrze, zapewniam.

#66  2018.08.05 14:45:52 ~Iwona

P. M. Mielcarka znam jeszcze z czasów Liceum Medycznego. Mogę tylko powiedzieć, że już wówczas, będąc młodym chłopakiem, miał na względzie poszanowanie dla naszego zawodu. Przykro mi czytać te niepochlebne komentarze na jego temat. To pokazuje nam, jaki mamy stosunek do siebie nawzajem - my, pielęgniarki, pielęgniarze. Ktoś powiedział kiedyś " nie świat jest zły, Bóg stworzył go pięknym, to człowiek człowiekowi wilkiem" . Ja myślę, że miast mieć wieczne do kogoś pretensje, miast walczyć we własnym środowisku, uszczanujmy się wzajemnie a osiągniemy cele.

#67  2018.08.06 18:00:39 ~Do 62

Do 62 człowieku podziwiam pielęgniarki ich ogromną wiedzę i umiejętności - zakres merytoryczny studiów pielęgniarskich skomplikowany i dodam jeszcze tylko prostak wytyka inteligencję innym i napada na innych np. na P.Mariusza cyt. "zadowolony Pan, zadowolony? - prostactwo, nic więcej pan nie reprezentuje! Wchodzą tu też i tacy co jak piszą tylko szukają wiedzy medycznej i krytykują przy tym pielęgniarki - to zwyczajna przecież paranoja!

#68  2018.08.06 18:02:17 ~mgr

Do 67 popieram całkowicie , nie odnośmy się do wątków Saurona - niezrównoważony i zazdrosny opiekun, ratownik!

#69  2018.08.06 18:03:52 ~My

Do 62 kobietę to sobie poszukaj - my stanowimy grupę zawodową!

#70  2018.08.06 18:04:24 ~Ola

Do 69 co się dziwić prostakowi!

#71  2018.08.06 18:04:54 ~ja

Do 65 ale zazdrosny !

#72  2018.08.06 18:08:19 ~do 63

Prostactwo - typowo polskie hejtowanie, kultury zero, zapewne wykształciuch, konował, laik, zazdrośnik, cham tak napisze, ale nie człowiek wykształcony i dobrze wychowany.

#73  2018.08.06 20:02:01 ~Do#72

A obok tej drabiny stoją grupy pielęgniarek z pogardą spoglądające na inne grupy. Oddzielnie magistrowie , licencjaci, panie po LM i SM. Wśród nich wyodrębnione podgrupy - ze specjalizacją, bez specjalizacji, ze szpitala i POZ, nieco z tyłu te z DPS, młode i stare, Każda z tych grup i podgrup dzierży w dłoniach transparent - "Wasza grupa naszą grupę może pocałować w d." A przyglądają się temu z daleka wykształciuchy, konowały, laicy, zazdrośnicy, trafi się i cham oraz człowiek niewykształcony i źle wychowany, bywa i prostak. I wszyscy oni podziwiają ten wspaniały widok.

#74  2018.08.07 12:39:06 ~to prowoka

Do 73 jak w każdym zawodzie ratownicy skłóceni, lekarze, nauczyciele, politycy - długo by wymieniał -tylko, że są bardziej hermetyczni ! Ile to my słyszymy na ten temat w ciągu dyżuru aż się pisać nie chce! Wszelkie spory i nieporozumienia w pielęgniarstwie to przeszłość a prowokatorów tu też nie brakuje! Prowokatorze to ty dzielisz w swoim poście - pielęgniarki na protestach zawsze razem niezależnie od poziomu wykształcania.

#75  2018.08.07 12:41:23 ~Obserwator

Do 73 ale gościu koloryzuje - dopalacze na czasie - twoja prowokacja zerem jest bo tylko zero tak pisać może, logiczne, ha

#76  2018.08.07 12:43:30 ~Piel.

Długo się zastanawiał bo sklecić ten marny komentarz - ale co się dziwić komentarz taki jak jego autor.

#77  2018.08.07 12:45:02 ~Piel.

Do 74-76 super, popieram :) niestety na nasz portal wszedł prowokator-prostak, ignorujmy takie coś!

#78  2018.08.07 17:09:44 ~Piel.

Do 24 kto ci tą bzdurę kazał napisać ale dedukcja - żeby nie p.Mariusz to byśmy nic nie miały!

#79  2018.08.07 17:12:00 ~Od 76

Dotyczy oczywiście 73 - prostego i zazdrosnego trolla.

#80  2018.08.07 17:13:17 ~do 73

My obok drabiny a twojej nawet na horyzoncie nie ma.

#81  2018.08.07 18:23:13 ~Do#80

To stójcie tak dalej i czekajcie. Kiedyś manna spadła z nieba. Historia lubi się powtarzać.

#82  2018.08.08 16:03:28 ~Do 81

Nam drabina i manna niepotrzebna, rozum wystarcza a ostatnie działania temu dowodzą. Bez mózgu i honoru są ci co się ślizgają na innych.

#83  2018.08.11 18:59:06 ~Jasiczek

.a ja chce żeby nie miał kto wziąć dyżuru . i spełnia się . niestety .

#84  2018.08.13 17:26:06 ~magister p

Za za magistra pielęgniarstwa będzie jakikolwiek dodatek

#85  2018.08.16 07:27:20 ~Do#84

Nie będzie - dodatki ustawowe należą się za stopnie i tytuły naukowe a magister to tytuł zawodowy - podobnie jak pielęgniarka dyplomowana.

#86  2018.08.29 18:53:10 ~MOTYL

Wielkie dzięki że TACY JESZCZE DZISIAJ W OGÓLE SĄ JAK PAN MIELCAREK ( można by nazwać jak Janosik ) bo poprzez internet UKAZUJE CAŁĄ PRAWDĘ .TO NIE PODOBA SIĘ TYM CO KOSZĄ KASĘ Z TYCH NIEKORZYSTNYCH UMÓW DLA WAS I MAJĄ CIEPŁO W TYŁKI . ALE HONORU I GODNOŚCI NIE MAJĄ - tego co świadczy o WARTOŚCI CZŁOWIEKA .SĄ TO ZWYKŁE WYCIERUCHY , czy jak kto woli SZPICLE niegodne aby na nich nawet splunąć , bo szkoda by było śliny . PRAWDA ZAWSZE BOLI ale to jest faktycznie cała prawda jaką Pan Mielcarek przekazuje . JEST PAN WIELKI ! I niech Pan dalej działa nie bacząc na głosy krytyki szpicli . A ich pretensje - nie wiem o CO? KŁUJE ICH PRAWDA . NIECH ZAPISZĄ SIĘ W SZEREGI KOD bo tylko do tej grupy ludzi pasują .