W ogłoszeniach o pracy dla pielęgniarek często zamiast wysokości wynagrodzenia piszą... Zobacz ogłoszenie, w którym podano wysokość wynagrodzenia, w przypadku: umowy o pracę, umowy kontraktowej (50 zł/h).

Oferta pracy


 

Zobacz wrześniowy numer branżowej gazety dla pielęgniarek i położnych, który został wysłany do 600 szpitali w Polsce.

Wiodące tematy bieżącego wydania:

➡ 1 100zł do podstawy,
➡  specjalizacje pielęgniarek,
➡  pielęgniarki na zwolnieniach,
➡  nowe obowiązki pielęgniarek,
➡  głos pielęgniarek anestezjologicznych.

 

 


W ogłoszeniach o pracy dla pielęgniarek często zamiast wysokości wynagrodzenia piszą... Poniżej publikujemy przykładowe ogłoszenie, w którym podano wysokość wynagrodzenia, w przypadku: umowy o pracę, umowy kontraktowej.

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej SPZOZ w Poznaniu poszukuje pielęgniarek do pracy na oddziale:

- opiekuńczo-leczniczym w Poznaniu przy ul. Mogileńskiej

Wymagania obowiązkowe:

- Wykształcenie min średnie medyczne kierunek pielęgniarstwo

- Aktualne prawo wykonywania zawodu
 

Mile widziane:

Kursy kwalifikacyjne/specjalizacje z zakresu pielęgniarstwa.
 

Oferujemy dowolny sposób zatrudnienia:

1. na podstawie umowy o pracę – warunki finansowe zatrudnienia:

- pielęgniarka bez specjalizacji 2 600,00 zł brutto

- pielęgniarka ze specjalizacją 2 800,00 zł brutto

- dodatek ministerialny do wynagrodzenia: 1 200,00 zł brutto, od 1 września 2018 roku 1 600,00 zł brutto

- dodatek za pracę w oddziale opiekuńczo-leczniczym 500,00 zł brutto

- premia uznaniowa miesięczna 5%

- dodatek stażowy

2. na podstawie umowy cywilno-prawnej - warunki finansowe zatrudnienia:

- 40 zł brutto za godzinę

- dodatek ministerialny do wynagrodzenia: 1 200,00 zł brutto, od 1 września 2018 roku 1 600,00 zł brutto

Kontakt telefoniczny w sprawie pracy: Grażyna Rutkowska 61/8738-706 Oferty można przysyłać mailowo: grazyna.rutkowska@mogilenska.pl z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

źródło: www.mogilenska.pl


UWAGA!!!

Bezpłatne ogłoszenia drobne w branżowej gazecie pielęgniarek i położnych!
(Miesięcznik jest kolportowany do 600 szpitali.)
Oferta dla szpitali poszukujących pielęgniarek do pracy w Polsce.
Zamieść swoje ogłoszenie już w
najlbiższym wydaniu gazety (10 października).

Zobacz oferty pracy dla pielęgniarek i położnych na Portalu Pielęgniarek i Położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej na Portalu (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


20 września 2018 r.

WYNIKI EGZAMINU SPECJALIZACYJNEGO W DZIEDZINIE PIELĘGNIARSTWA GERIATRYCZNEGO

Dnia 17 września 2018 roku został przeprowadzony egzamin państwowy w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego, który odbył się w nowym trybie. Do egzaminu przystąpiło 239 osób, natomiast nie zdało 108.

Zobacz szczegółowe wyniki egzaminu...

W poprzednich dniach informowaliśmy także o poziomie zdawalności na specjalizacji w dziedzinie ochrony zdrowia pracujących. W tym przypadku, na 30 osób, które przystąpiły do egzaminu, nie zdało 70%.

Zobacz także:

Wyniki pozostałych specjalizacji - sesja jesienna 2018:

Egzamin państwowy w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki.

Egzaminu państwowy w dziedzinie ochrony zdrowia pracujących.

Komentarze użytkowników

#1  2018.09.22 13:09:59 ~Pielęgniar

Przykre, że taka ciężka praca jest tak nisko opłacana. Na takich oddziałach pielęgniarka powinna zarabiać 10 000 tyś. NETTO na umowę o pracę i odpowiednia ilość personelu w stosunku do ilości chorych. Za studia mgr. lub specjalizację stawka podwyższona o 1/4 pensji .

#2  2018.09.22 16:26:12 ~hehe

Poszukują czyli chetnych brak co oznacza że to harowa za psie pieniądze. Niech szukają dalej naiwnych ideowcow.

#3  2018.09.22 18:52:56 ~Pielegniar

Głosujcie na POpaprancow to wam dadzą

#4  2018.09.22 21:44:22 ~Jan

Sytuacja pielęgniarek nie jest tak tragiczna jak analityków medycznych, którzy często po 5-letnich studiach jednolitych nie podejmują pracy w zawodzie, bo więcej zarobią na kasie w Biedronce.

#5  2018.09.23 00:43:04 ~do1

Ale pojechałaś z tymi 10 tysiącami a dlaczego nie 20 tysięcy?

#6  2018.09.23 02:28:16 ~do 4

Możesz dorobić w szpitalu jako salowy -praca też z materiałem biologicznym podobnie jak praca pielęgniarek. Dochodzi tylko parę "elementów". Będziesz mógł powiedzieć,który z zawodów jest w tragiczniejszej sytuacji.

#7  2018.09.23 02:31:31 ~do 4

Aha, panie salowe to coraz częściej osoby po 5 letnich- jednolitych ,dziennych studiach.

#8  2018.09.23 12:04:12 ~Zyza

Za cO iM dac te podwyżki u nas w szpitalu nic nie robią totalnie nic. pielęgniarki zasrane nie które są z powołania A nie które jak by za karę.

#9  2018.09.23 12:30:01 ~Alina Lubl

Dziewczyny teraz pewnie cwane Dyrektorki z Waszej kasy od Ministra będą zasilać Szpitalne koszty a może by tak te lalunię oddały swoją kase i przestały budować Dworki,więc wars od naszej kasy,co do kompetencji pielęgnacja to jak w każdym zawodzie są ludzie z powołania i Ci za kare ,nie czują Blusa i tylko żal bo zaniżają poziom usług .po 2 tyg pobytu na oddziale wewnętrznym straciłam Ojca takie odleżyny i brak płynów że zmarł

#10  2018.09.23 18:45:27 ~do 9

Współczuje z powodu śmierci ojca ale małe pytanie gdzie była ukochana córeczka, że nie widziała, że tacie robią się odleżyny i brakuje mu płynów? Nie bądź hipokrytką!

#11  2018.09.23 19:51:20 ~Do#10

Pacjent ma prawo do dodatkowej opieki pielęgnacyjnej. Rodzina pacjenta nie ma jednak obowiązku wykonywania prac należących do pielęgniarek. Odpowiem pytaniem na pytanie - a gdzie były pielęgniarki ? Pewnie były zajęte dyskusją o niskich wynagrodzeniach.

#12  2018.09.23 19:51:21 ~Do#10

Pacjent ma prawo do dodatkowej opieki pielęgnacyjnej. Rodzina pacjenta nie ma jednak obowiązku wykonywania prac należących do pielęgniarek. Odpowiem pytaniem na pytanie - a gdzie były pielęgniarki ? Pewnie były zajęte dyskusją o niskich wynagrodzeniach.

#13  2018.09.23 20:00:30 ~Ona

Śmiech ogarnia dziwna sytuacja wśród pielęgniarek , bo takie są wymagania,pogoń za zdobyciem jak największej ilości kursów itp tylko po to zeby mieć papier Panie zamiast mieć czas dla pacjenta , bo on jest dla nich powodem ,są zmęczone douczaniem się a poza tym stają się mniej empatyczne i wrażliwe bo im się nie opłaca no wciąż za mało kasy Dziwny czas nastał w służbie zdrowia Pacjent gdzieś w dalszej kolejności jest a przed nim wiele innych ważniejszych spraw

#14  2018.09.23 20:33:37 ~do#11

Co to jest opieka pielęgnacyjna ?

#15  2018.09.23 22:03:56 ~Piel

Do 12 i13 - jakby była odpowiednia ilość pielęgniarek na dyżurze to by pacjenci mieli lepszą fachową opiekę, a jak jest jedna pielęgniarka na 30 pacjentów to bardzo mi przykro, ale wszystkiego nie jest w stanie wykonać np zapobiegać powstawaniu odleżyn, chociażby poprzez zmienianie pozycji pacjentowi co 30 minut. Pielęgniarka jest tylko człowiekiem tak jak wy roszczeniowe rodzinki. Wszystkich w oczy kole jak domagamy się wyższego wynagrodzenia. Jak pielęgniarka zasuwa to nikt tego nie widzi, ale jak usiądzie się napić to oczywiście komentarz, że siedzi i nic nie robi

#16  2018.09.24 03:59:16 ~Do#14

Opieka pielęgnacyjna to opieka, która nie polega na udzielaniu świadczeń zdrowotnych. Jeśli w szkole nie nauczyli - zapytaj o szczegóły wujka Google'a lub ciotkę Wikipedię. Szpital ma obowiązek zapewnienia tej opieki, a pacjent ma prawo do dodatkowej opieki świadczonej przez rodzinę. Prawo a nie obowiązek. Zbyt mała ilość pielęgniarek to problem szpitala a nie pacjenta. Ilość spraw sądowych dot. tego zagadnienia, przegranych przez szpitale, ciągle wzrasta.

#17  2018.09.24 08:13:23 ~do15

Łatając braki pielęgniarek dorabianiem na śmieciówkach same dobrowolnie tolerujemy bylejakość. Jeżeli w zespole jest większość śmieciówkowych to nikt o nikogo nie dba,ani pracodawca o personel,ani personel o pacjentów.

#18  2018.09.24 09:16:59 ~Do#17.

"ani personel nie dba o pacjentów. Sama prawda.

#19  2018.09.24 09:17:16 ~Iza

Ponad 4000 brutto bez specjalizacji to mało?

#20  2018.09.24 09:52:48 ~Strażak

Moje drogę ja mam 2100 na rękę jestem tzw z ulicy Kpp podstawowe szkolenia Dodatkowo podstawy z wysokościowe, wodno lodowe, chem-eko i jeszcze nurkowania obsługi hds czy podesty ruchome 24h służba Jeżeli wam mało zamieni się? Ryzykuje życiem znam słowa przysięgi Ale z drugiej strony trzeba za coś żyć Ostatnio były te upały 38 w cieniu Ty w klimatyzację Ja ubranie koszarowe na to specjalnie rękawice hełm aparat z powietrzem i pożar samochód czy szopy z drewnem jak ostatnio wypiłem z 5 litrów wody Wróciliśmy do bazy obiad był A tutaj kolejne wezwanie nad zbiornik wodny Nie mówcie że mało zarabiacie bo u nas tylko 2100 któraś chcę?

#21  2018.09.24 10:14:47 ~Do20#

Jeżeli jesteś strażakiem to bardzo mało zarabiasz, bo ja znam osobę z tej branży i wiem, że już do wypłaty ma 5-6 tys. zł. Wy strażacy dosłownie jesteście do wszystkiego, to jest bardzo ciężki zawód i ryzykowny, uważam że to właśnie wy powinniście zarabiać godziwie

#22  2018.09.24 11:03:39 ~Artur

Do #20 tez uwazam ze powinniscie wiecej zarabiac za taka prace. Mam strazaka w bliskiej rodzinie ale on zarabia o wiele lepiej ponad 4 na reke i w sumie nigdy nie pytalem ile zarabiaja inni ijestem zdziwiony ze tak malo za taka prace. I fakt ze jest to bardzo nievezpueczna praca ale coz tak wybrales tez naleza sue wam pidwyzki, ale nam rowniez.

#23  2018.09.26 18:21:08 ~Plg

Jestem pielęgniarką i nie uważam ,że powinniście mniej zarabiać od nas wasz zawód jest b.cięźki i niebezpieczny.Tak jak my jesteście do wszstkiego.

#24  2018.09.27 23:28:12 ~PILĘGNIARK

Dymisja-bo magister pielęgniarstwa bez podwyżki