"W Polsce pielęgniarki są traktowane priorytetowo..."

W Polsce pielęgniarek nie cenią


"W POLSCE PIELĘGNIARKI

SĄ TRAKTOWANE PRIORYTETOWO..."

Poniżej drugi odcinek pielęgniarskiego vloga pt. "Prędzej w Warszawie zostaną zbudowane dwie wieże...".

"Pani Bernadetta Krynicka, z sejmowej mównicy powiedziała, że Minister Szumowski traktuje pielęgniarki priorytetowo. (...) Prędzej wybudują dwie wieże w Warszawie, niż zostaną przyznane płatne, dodatkowe urlopy szkoleniowe dla pielęgniarek..."

Obejrzyj...


Zobacz także inny odcinek pielęgniarskiego vloga "Niespójne z rzeczywistością"

Zobacz także: Pielęgniarki specjalizują się na potęgę!

Zobacz także: MZ: 1100 zł dla pielęgniarek. Będzie kontrola tego szpitala.

Zobacz także: Pielęgniarka - najpierw wymagane kwalifikacji, potem nowy podział pielęgniarek.

Komentarze użytkowników

#1  2019.04.11 08:02:19 ~P

Fajnie! Tylko co z tego wynika?

#2  2019.04.11 10:25:10 ~Ja

Szkolemiowe jak szkoleniowe. Bardziej potrzebne sa zdrowotne,tak jak maja nauczyciele. 3 razy po roku platnego urlopu w ciagu calej kariery zawodowej. U pielegniarek pierwszy taki powinien byc po co najmniej 25 latach nie przerwanej pracy

#3  2019.04.11 10:59:16 ~zamiast

Po pierwsze tam gdzie jedna pracuje za trzy potrójna wypłata ,całkowity zakaz pracy na jednoosobowych dyżurach dla bezpieczeństwa wszystkich pacjentów. Emerytura po 35 latach takie priorytety nas interesują .

#4  2019.04.11 11:04:50 ~Plg.

Bardzo piorytetowo dzieląc pielęgniarki. Pielęgniarstwo to najgorszy i najbardziej niewdzieczny zawód w Polsce. Największym błędem w moim życiu było to, że zostalam pielęgniarką. Nikt nie potrafi docenić ciężkiej pracy jaką wykonujemy. Mam już dość harowki w szpitalu za współczynnik 0.64.

#5  2019.04.11 16:20:49 ~Piel.

Tak Krynicka przypisuje populistycznie wszystko PISOWI. Deficyt pielegniarek a podwyżki 4x400 dała Platforma Obywatelkska p.Krynicka! Brak promocji zawodu wynagrodzenia pielegniarek po LM i licencjacie zrównane z opiekunami medycznymi a niższe od sekretarek medycznych! Kompletny brak promocji zawodu co bylo obiecane! A kiedy 13-ta pensja i przywileje za szkodliwosc? itp.itd.

#6  2019.04.11 16:22:12 ~piel.

Do 4,5 i podobne brawo!

#7  2019.04.11 16:23:32 ~Piel.

Wstyd mi że jestem pielęgniarką nikt się z nami nie liczy!

#8  2019.04.11 16:27:17 ~piel.A

I pomyśleć że nauczyciele mają roczny płatny urlop zdrowotny a za co? A pielęgniarki to co robią w brudnym i zakażonym śmierdzącym środowisku? I proszę jak jeszcze solidarnie walczą!

#9  2019.04.11 16:29:05 ~do 8

Tak a tu ciezko o 6 dni urlopu i to szkoleniowego!

#10  2019.04.11 16:30:25 ~piel

Dokładnie, bardziej preferujemy urlopy zdrowotne, ze szkoleniem jakoś sobie damy radę.

#11  2019.04.11 16:42:17 ~pielon

Priorytetpwp to byli są i będą jedynie lekarze w tym kraju traktowani. a my piel to tylko dla nich do utylizacji

#12  2019.04.11 18:33:11 ~Nikt

Zepchany do roli sluzacych.slabo oplacany.jezeli gdziekolwiek jest jeszcze niewolnictwo to tak traktowanw byly pielegniarki. Czy cos sie zmieni.CZEKAMY.

#13  2019.04.11 20:09:42 ~Ja

Bo nie umiemy walczyć o to co nam się należy i tyle w temacie ;może napiszcie jakie macie propozycje

#14  2019.04.11 21:57:03 ~Gość

To dlaczego pielęgniarki które ukończyły 60 lat życia nie odchodzą na emeryturę tylko siedzą na stołkach oddziałowych skoro tak źle .Nie odejdą żeby zrobić młodemu miejsce tylko pilnują ciepłej dobrze płatnej posady

#15  2019.04.12 00:41:33 ~Ja

Do 14 i znowu dookoła Macieju i publiczne podziały i jaką tu walka i ty będziesz miał/a 60 lat i nie wiadomo jaki, jaka będziesz. I od lat non stop ten poziom prostoty i zawiści! uczcie sie od nauczycieli !

#16  2019.04.12 12:55:05 ~Ja

Podła grupa zawodowa.Zawistna jak żadna inna.

#17  2019.04.12 13:05:42 ~piel m

Nie narzekajcie nie jest tak zle

#18  2019.04.12 16:56:20 ~!!!

Pielegniarstwo -Najgorszy zawód , ciężki i niewdzięczny do wykonywania w Polsce i szczegolnie upodlony w tym kraju.Pielegniarki popierając strajk nauczycieli przyznaja tym samym ,ze zawod nauczyciela jest jeszcze ciezszy albo przynajmniej rownie ciezki jak pielęgniarstwo to skrajna nieprawda. Wpis 17 - mentalność niewolnika .

#19  2019.04.13 08:06:34 ~do 17

A z czym tak dobrze?