Pielęgniarki etyczne? Pielęgniarki nieetyczne? Zaleciało gorszym sortem!

Pielęgniarki 2019.


PIELĘGNIARKI ETYCZNE. PIELĘGNIARKI NIEETYCZNE.

ZALECIAŁO GORSZYM SORTEM!

Komentarze na pielegniarki.info.pl

Toruń przeprasza za OJCA DYREKTORA.  Pozdrawiam, Torunianka.

I wtedy można będzie mówić na nie "siostry"?

Akurat Pan Rydzyk nie ma prawa wypowiadać się na temat etyki

no tak.Rząd podzielił nas już na lepszy i gorszy sort, na kanalii i tych co im się należy. Teraz jeszcze będzie trzeba w C.V. wpisywać wyznanie, parafie i zamiast listu motywacyjnego referencje od księdza proboszcza.

Nie będą prosić o podwyżki.Bóg zapłać im wystarczy!

Te z dyplomem od rydzyka znajdą się na czele współczynnika wynagrodzeń

To chyba żart. Trep następne pieniądze chce zarabiać, by Państwo mu placilo.

I słusznie. Przy kościołach święte szpitale i „etyczne” pielęgniarki. Rydzyk, jako ojciec- dyrektor będzie leczył też etycznie- święconą wodą.

"Ojciec Dyrektor" bawi mnie to niezmiernie, a raczej przeraża, że ta pseudo szkółka jest dotowana przez państwo. Nie od dziś wiadomo, że mafiozo Tadeo to wzór cnót wszelakich i etyczny człowiek.

Słabo "dochodowy" kierunek dla ojca dyrektora... Skoro nie ma chętnych do pracy w tym zawodzie, to tym bardziej na uczelnię... musi to biznesmen jeszcze przeliczyć gdyby kosmetologię otworzył... Taką ETYCZNĄ..

To nie będą zwykłe pielęgniarki, a superbohaterki.

Myśle, ze możemy to traktować jako dobry dowcip. I kto ma uczyć tej etyki przyszłe pielęgniarki? Założyciel szkoły? Zawsze można być hojnie obdarowanym przez biedniejszych, bezdomnych i etycznie ofiarę przyjać. 
Niech zasad moralnych uczą przyszłe kadry pielęgniarskie ludzie moralni.

Szkoda że lekarzy nie kształci bo z jego uczelni może by nie.brali od nas łapówek w końcu nauczyłby ich etyki no ale on sam ma etykę taakie.życie i taaakie bryki a.Jezus w staini się urodził mamy jego naśladowcę nie

A te po szkole ojca dyrektora będą zapewne zarabiały dwa razy wiecej.

wybrał: Mariusz Mielcarek  


Zobacz także: Pielęgniarki: tak nas traktował ordynator!

Zobacz także: Pielęgniarki - miesięcznik branżowy - pielęgniarka pomyliła krew...

Zobacz także: Pielęgniarkę zwolnił szpital. O ukaranie dyrektora wystąpiła... policja! 


Komentarze użytkowników

#1  2019.04.11 06:58:02 ~Go

No cóż, myślę, że każdy racjonalnie myślący,stosujący się do zasad logiki, człowiek nie może dziś patrzeć na to,co wyrabia partia rządząca wespół z częścią hierarchów kościoła katolickiego w wielu dziedzinach życia społecznego ( naprawdę wyjątkowo "etyczni" ludzie nam się trafili-przykład moralny idzie z góry) .To nie znaczy,że obywatele tego nie widzą,ale duża część wszystko to wypiera,bo tak zostali wychowani.Osobiście uważam, że dotacje dla tego - tu:wielokropek (nie nazwę- sami sobie wstawcie stosowny epitet) księdza z Torunia to zmarnowane,publiczne (! ) pieniądze. Jestem za tym,by każdy wyznawca płacil na swój kościół (to się załatwia w zeznaniu podatkowym rocznym-np.tak jest w Niemczech).Co do wyznania pielęgniarki- nie ma to znaczenia (pracowałam z protestantkami,katoliczkami,a nawet ateistkami i było super! ).Ewangeliczki miały też b.wysoki etos pracy-rzetelność, jakość i odpowiedzialność (np:kolezanki katoliczki w czasie dniowki w niedzielę szły na mszę do kaplicy szpitalnej,a protestanki powiedziały mi,ze nigdy tak by nie postąpiły,bo przyszły do pracy i takie zachowanie jest nie fair wobec współpracowników,bo przecież mozna iść do kościoła w sobotę lub niedzielę wieczorem).Dlatego uważam,że dzielenie ludzi wg wyznania jest bezsensowne i każdy rozgarniety/rozgarnieta będzie takie podziały wyśmiewal.A etyka w dzisiejszych czasach praktycznie nie istnieje-zastąpiły ja przepisy,wytyczne i procedury.I pytanie co do etyki-skoro udzielam porady/świadczenia ratującego życie, to czy etyczne jest płacenie mi za to tak samo,jak za rozwozenie gazet? Z punktu etyki,jako dyscypliny naukowej,nie i jeszcze raz nie! Więc niech nie pouczają nas o moralności, ci,którzy sami jej nie znają.

#2  2019.04.11 12:07:59 ~prawda

Żaden kościół nie powinien się wtrącać do kształcenia pielęgniarek pielęgniarstwo to niezależny zawód Żadna religia nie powinna mieć wpływu na kształtowanie osobowości pielęgniarek , rozgrywki religijne nigdy nie kończyły się dobrze. Czasami odnoszę wrażenie ze nie wszyscy religijni są wierzącymi a pielęgniarka nie powinna być w pracy służebnicą żadnego boga , wystarczy aby jej postępowanie był etyczne . Etyka to coś co jest w głębi człowieczeństwa i nie wiąże się tylko ze strachem przed Bogiem . Wystarczy ze ktoś i tak dzieli pielęgniarki kościół już niech ni bierze w tym udziału bo to nieetyczne.

#3  2019.04.11 16:15:03 ~#3

Ateizm, czy kościół ateistyczny też.

#4  2019.04.11 16:16:24 ~do #3

Tak, on też nie powinien się wtrącać.

#5  2019.04.12 15:59:25 ~piel

Czyli zakonnice będą pielęgniarkami? No to super.W końcu braki uzupełnimy.I Święta wolne będą.dla nas.

Dodaj komentarz