Pielęgniarka z 15-letnim stażem, licencjat oraz kurs kwalifikacyjny - szuka pracy.

Krajowe oferty pracy dla pielęgniarek


OFERTA PRACY

Kliknij i zobacz szczegóły oferty pracy dla pielęgniarki

Pielęgniarka, studia I stopnia, kurs kwalifikacyjny - ochrona zdrowia pracujących, 15 lat doświadczenia w zawodzie. Zainteresowana jestem ofertą pracy np. na kolonie lub wycieczki, jak również inne oferty też mile widziane. 

Poznaj szczegóły oferty...

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Zobacz także:


Komentarze użytkowników

#1  2019.05.08 18:28:13 ~nie

Ma sensu się uczyć pielęgniarki bez studiów i bez specjalizacji chcą tyle zarabiać co magister ,po co te szkoły,zazdroszczą tym co kształcą się za własne pieniądze i tracą czas itd.O co chodzi,pielęgniarko masz 58 lat zacznij się dokształcać bo w każdym wieku można.

#2  2019.05.08 21:18:41 ~Ja

Głupia gęś

#3  2019.05.08 21:20:31 ~Plg

Głupia baba.

#4  2019.05.08 21:34:42 ~Katarzyna

I zgadzam się z tym, że nasze młode koleżanki z teoretycznym tytułem mgr są do przystosowania praktycznego w pracy. Ja po ukończeniu LM podjęłam pracę w KLINICE Kardiologicznej, przez około pierwszy rok po kilka miesięcy pracowałam na oddz. kardiologii, kardiochirurgii dla dorosłych i dzieci, następnie na oddz, R i OIOM, oczywiście pod subtelnym nadzorem starszych pielęgniarek. Ponadto ówczesna P. Przełożona co miesiąc sprawdzała w postaci kartkówkę to co się nauczyłyśmy i zaobserwowałyśmy w specyfice pracy na każdym oddziale. No nie było łatwo. Dziś po trzydziestu latach jestem jej bardzo wdzięczna, choć nie raz łzy lałam. Może właśnie taki płatny staż, a nie zatrudnienie na etat uratowaloby trochę standard polskiego pielęgniarstwa. Niestety tytuł niejednokrotnie nie idzie w parze z umiejętnościami, choć niejednokrotnie głową jest noszona wysoko.

#5  2019.05.08 21:45:24 ~Plg

Osiągniesz 58 lat to jestem pewna że nie będziesz się tak mądrować.Życzę zdrowia abyś mogła pochłaniać wiedzę u schyłku swojej kariery zawodowej

#6  2019.05.08 23:05:10 ~kaja

Do #1 Jaka ty jesteś głupia.Każdy chce zarobić dobrze.Masz za tytuły to się ciesz.Ktoś kto niema szkól ma być gorzej opłacany bo Ty tak chcesz.TWOJE podłożenie basenu ma być lepiej opłacone niż piel. po LM .Życzę Ci żeby żeby młoda piel. z doktoratem kazała Ci się dokształcać w wieku 58 lat aTobie się nie będzie chciało bo będziesz miała inne priorytety np dzieci.Może pokończyłaś szkoły ale mądrością to Ty nie grzeszysz.

#7  2019.05.09 00:23:39 ~Plg

Z tych debat wynika ,że za kilkanaście lat pielęgniarstwa nie będzie.Pielęgniarki po LM i SM odejdą na emeryturę.Na kim będą wyżywały się nasze młode koleżanki? Kto będzie pielęgnował pacjentów? Panie z mgr są do wyższych celów.Do rządzenia ,jak najdalej od chorego.

#8  2019.05.10 14:42:29 ~P

Pielęgniarki nie są od podkładania basenów ! Zmieniajcie pracę, nie musicie tkwić w tych obozach, czasem właśnie trzeba uzupełnić wykształcenie żeby mieć lepszą pracę - bo na pewno nie po to żeby tkwić w tym samym punkcie. I co nas obchodzi, że nie będzie osób do czarnej roboty. W pielęgniarstwie jest bardzo duża różnorodność pracy. Jak już płacą mało to chociaż niech będą w miarę dobre warunki pracy.

#9  2019.05.11 10:07:07 ~piel mgr

Do 8 brawo Ty

#10  2019.05.11 14:11:00 ~Do 1

Totalna idiotka!

#11  2019.05.12 07:53:25 ~do 1

Nigdy nie jest za późno na leczenie chorej głowy.

#12  2019.05.16 01:23:29 ~lic.piel.

Brak kultury osobistej na każdym poziomie.

#13  2019.05.16 01:24:10 ~lic.piel.

Brak kultury osobistej na każdym poziomie.