Pielęgniarka słuchaczka studiów magisterskich prosi pielęgniarki o pomoc.

1 min czytania
Badania w pielęgniarstwie
Pielęgniarka słuchaczka studiów magisterskich prosi pielęgniarki o pomoc.

Badania w pielęgniarstwie

Co jakiś czas na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych publikujemy ankiety związane z projektami badawczymi, pracami magisterskimi w temacie pielęgniarstwa i położnictwa. Redakcja Portalu chętnie angażuje się w pomoc pielęgniarkom i położnym dotyczącą pozyskiwania informacji do ankiet. Nasza Społeczność pozwala na uzyskanie szerszego obrazu nakreślonego problemu.

Poniżej publikujemy wiadomość studentki pielęgniarstwa, która prosi o pomoc w wypełnieniu ankiety na temat oceny zabiegów rehabilitacyjnych przez pacjentów po zawale mięśnia sercowego.

Jestem studentką  II roku studiów magisterskich na kierunku pielęgniarstwo w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej. Temat mojej pracy magisterskiej to: „Ocena zabiegów rehabilitacyjnych przez pacjentów po zawale mięśnia sercowego”.  Ankieta została opracowana na potrzeby naukowe w ramach mojej pracy dyplomowej. Ankieta  ma charakter  dobrowolny i anonimowy. Proszę wskazać właściwą odpowiedź wstawiając znak x. Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie ankiety, ułatwi mi to bardzo pisanie mojej pracy magisterskiej.

Ankieta na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych

Osoby, które są zainteresowane zamieszczeniem ankiety na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych, powinny przesłać informacje zawierającą co najmniej 1500 znaków, opisującą cel pracy oraz istotę badania (na adres e-mail: [email protected]). Po spełnieniu powyższego warunku, ankieta zostanie zamieszczona na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych. Informujemy, że w pierwszej kolejności zostaną opublikowane ankiety, dotyczące szczególnie pracy pielęgniarek i położnych oraz pielęgniarstwa.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość głosów: 1

Bądź pierwszym, który oceni wpis

985 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościBadania w pielęgniarstwiePraktyka zawodowa

Pielęgniarki - możliwości wykorzystania aplikacji w praktyce zawodowej.

1 min czytania
Badania w pielęgniarstwie Studentka II roku Pielęgniarstwa studiów II stopnia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety,…
AktualnościBadania w pielęgniarstwiePraktyka zawodowa

Czy pielęgniarki zażywają leki poprawiające jakość snu?

1 min czytania
Badania w pielęgniarstwie W dzisiejszym artykule publikujemy ankietę studentki, która chce pozyskać informacje do pracy magisterskiej. Tematem ankiety są zaburzenia snu wśród…
AktualnościBadania w pielęgniarstwiePraktyka zawodowa

Pielęgniarki - wpływ zmiennych na adaptację zawodową.

1 min czytania
Badania w pielęgniarstwie Poniżej publikujemy ankietę studentki II roku pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, na temat oceny wpływu…
Komentarze
×
AktualnościPraktyka zawodowa

Pielęgniarki: pielęgniarstwo to obszar wolnej amerykanki.