Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: chirurgiczna
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia

Opis stanowiska: wykonywanie opatrunków, - opieka nad pacjentem po operacji, - opieka ambulatoryjna, - współpraca z lekarzem chirurgiem, - prowadzenie dokumentacji medycznej Wymagania: doświadczenie min. 2 lata, - posiadanie kwalifikacji poświadczonych odpowiednim dokumentem, - umiejętność obsługi komputera - umiejętność pracy w zespole, - mile widziany kurs pielęgniarki opatrunkowej, EKG lub szczepień, - mile widziane doświadczenie na oddziale chirurgii Oferujemy: - współpraca na pełen etat w formie umowy o pracę lub kontraktu, - atrakcyjne wynagrodzenie + premie, - szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego, dofinansowanie kursów specjalistycznych, - interesującą pracę w stale rozwijającej się firmie o uznanej renomie w chirurgii plastycznej, - dobrze wyposażone stanowisko pracy, - przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy, - elastyczny grafik

Miejsce pracy:

Timeless Chirurgia Plastyczna
ul. Gen. Romana Abrahama 18/322
Warszawa, 03-982