Pielęgniarka/Pielęgniarz – Górzno

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 50zł/h

Opis pracy:

Opis stanowiska

  • Ocena i stałe monitorowanie zdrowia mieszkańców.
  • Znajomość i prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej.
  • Przyjmowanie i wykonywanie zleceń lekarskich.
  • Udzielanie i organizacja pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia i nagłych zachorowaniach.
  • Udzielanie pacjentom i ich rodzinom/osobom upoważnionym informacji w zakresie uzgodnionym z przełożonym.
  • Monitorowanie dostępności leków, materiałów opatrunkowych, środków czystości, sprzętu medycznego i innych.

Profil kandydata

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Empatia, życzliwość w stosunku do osób starszych oraz wyrozumiałość wobec ich ograniczeń.
  • Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność za swoją pracę.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Doświadczenie w pracy w zawodzie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych poprzez udział w szkoleniach.

Miejsce pracy:

Orpea Polska
Wólka Ostrożeńska
Górzno, 08-404

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Małgorzata Stefaniak
Telefon: 22 888 59 02
E- kontaktowy: [email protected]