Oferta pracy - pielęgniarka Pielęgniarka - Wrocław - NIEAKTUALNA

Umowa o pracę

Zakres Obowiązków:  Planowanie i realizacja świadczeń pielęgniarskich w zakresach profilaktycznym i diagnostyczno-leczniczym;  Rejestracja pacjenta;  Kontrola i nadzór nad prawidłowością i sposobem rozliczenia udzielonych świadczeń;  Dbałość o wysoką jakość i rzetelność wykonywanych usług medycznych;  Prowadzenie dokumentacji medycznej;  Wykonywanie innych zadań wynikających z powierzonego stanowiska. Wymagania:  Aktualne prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki;  Wskazane co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy z osobami z AIDS lub zakażonymi HIV;  Specjalistyczny kurs szczepień dla pielęgniarek;  Znajomość obsługi komputera;  Życzliwe i profesjonalne podejście do pacjenta;  Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej;  Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista.

Oferta pracy składana przez:

Oferta nieaktualna

Dodatkowe informacje:

Kontaktując się w sprawie oferty, prosimy powołać się na ofertę na Portalu Pielęgniarek i Położnych