Pielęgniarka/Pielęgniarz – Wrocław

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zakres Obowiązków:  Planowanie i realizacja świadczeń pielęgniarskich w zakresach profilaktycznym i diagnostyczno-leczniczym;  Rejestracja pacjenta;  Kontrola i nadzór nad prawidłowością i sposobem rozliczenia udzielonych świadczeń;  Dbałość o wysoką jakość i rzetelność wykonywanych usług medycznych;  Prowadzenie dokumentacji medycznej;  Wykonywanie innych zadań wynikających z powierzonego stanowiska. Wymagania:  Aktualne prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki;  Wskazane co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy z osobami z AIDS lub zakażonymi HIV;  Specjalistyczny kurs szczepień dla pielęgniarek;  Znajomość obsługi komputera;  Życzliwe i profesjonalne podejście do pacjenta;  Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej;  Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego, ul. Koszarowa 5, 51-149 Wrocław
ul. Koszarowa 5
Wrocław, 51-149