Pielęgniarka/Pielęgniarz – WARSZAWA

Informacje o zatrudnieniu:

Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zakres obowiązków: -Nadzór higieniczny nad realizacją rozkładu dnia dla uczestników -Prowadzenie dokumentacji zdrowotnej zgodnie z obowiązującymi przepisami Wymagania i kwalifikacje: -Wykształcenie branżowe -Min. 2 letnie doświadczenie. -Wysoka kultura osobista W zamian oferujemy: -Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym -umowa o dzieło/zlecenie -Pracę w przyjaznym i zgranym zespole -Zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie -zwrot kosztów dojazdu (PKP klasa II, autokar) -Atrakcyjne wynagrodzenie -Ubezpieczenie grupowe: NNW oraz OC TERMINY OBOZÓW: ŚLESIN: 1. 24.06 - 07.07.2019r. 2. 07.07 - 20.07.2019r. 3. 20.07 - 02.08.2019r. MURZASICHLE: 1. 26.06 - 09.07.2019r. 2. 10.07 - 23.07.2019r. POGORZELICA: 1. 30.07 - 13.07.2019r. 2. 13.07 - 26.07.2019r. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV: [email protected]

Miejsce pracy:

BIURO PODRÓŻY FRAJDA SP. Z O.O.
OKOPOWA 25A
WARSZAWA, 01-059