Opiekun medyczny – Konstancin-Jeziorna

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Opiekun Medyczny - Konstancin Jeziorna
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: Stawka godzinowa

Praca w ośrodku opiekuńczo-rehabilitacyjnym Tabita należącym do Grupy LUX MED. Placówka, oferuje rehabilitację leczniczą oraz całodobową opiekę nad Pacjentami w każdym wieku, wymagającymi stałego wsparcia specjalistów.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • Miłą i przyjazną atmosferę;
  • Możliwość zakwaterowania na terenie ośrodka;
  • Różnorodne formy zatrudnienia;
  • Pakiet pozapłacowy: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe – na preferencyjnych warunkach.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie;
  • ukończona policealna szkoła medyczna w zawodzie opiekuna medycznego lub kurs kwalifikacyjny;
  • Życzliwy i pełen wyrozumiałości stosunek do Pacjentów;
  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność;
  • Punktualność, odpowiedzialność.

Opis stanowiska:

  • Uczestniczenie przy przyjęciu Pacjenta do ośrodka i pomoc przy zakwaterowaniu;
  • Wykonywanie wszelkich  niezbędnych czynności pielęgnacyjno–opiekuńczych;
  • Zawożenie i przygotowywanie Pacjentów do rehabilitacji;
  • Niezwłoczne reagowanie na zgłaszane przez Pacjentów potrzeby;
  • Czuwanie nad bezpieczeństwem Pacjentów.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie swoich kandydatur online za pośrednictwem linku: https://tiny.pl/97xbl (Skopiuj lub wpisz podany link do wyszukiwarki).

Zapraszamy do współpracy!

Tabita - Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny ( Grupa LUX MED)
Długa 43
Konstancin-Jeziorna, 05-510